slick-greeter - en to ms translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
ms: Masukkan kata laluan untuk %s

en: Enter your username
ms: Masukkan nama pengguna anda

en: Password:
ms: Kata Laluan:

en: Username:
ms: Nama Pengguna:

en: Invalid password, please try again
ms: Kata laluan tidak sah, sila cuba lagi

en: Failed to authenticate
ms: Gagal disahihkan

en: Failed to start session
ms: Gagal mulakan sesi

en: Logging in...
ms: Mendaftar masuk...

en: Login Screen
ms: Skrin Daftar Masuk

en: Back
ms: Undur

en: Power:
ms: Kuasa:

en: Accessibility
ms: Kebolehcapaian

en: Onscreen keyboard
ms: Papan kekunci atas skrin

en: High Contrast
ms: Beza Jelas Tinggi

en: Screen Reader
ms: Pembaca Skrin

en: Quit...
ms: Keluar...

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Keyboard layout:
ms: Bentangan papan kekunci

en: More layouts...
ms: Susun atur lain...

en: Session Options
ms: Pilihan Sesi

en: Select desktop environment
ms: Pilih persekitaran desktop

en: Goodbye. Would you like to...
ms: Selamat tinggal. Ada lagi...

en: Shut Down
ms: Matikan

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ms: Anda pasti mahu matikan komputer?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ms: Lain-lain pengguna yang kini mendaftar masuk ke komputer, menutup komputer sekarang akan juga menutup lain-lain sesi ini.

en: Restart
ms: Mula Semula

en: Show release version
ms: Papar versi keluaran

en: Run in test mode
ms: Jalan dalam mod ujian

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ms: Jalankan '%s --help' untuk melihat senarai penuh pilihan baris perintah yang ada.

en: %s (Default)
ms: %s (Lalai)

en: Guest Session
ms: Sesi Tetamu

en: Please enter a complete e-mail address
ms: Sila masukkan alamat e-mel lengkap

en: Incorrect e-mail address or password
ms: Alamat e-mel atau kata laluan tidak betul

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ms: Jika anda mempunyai pelayan RDP atau Citrix, Daftar Masuk Jauh benarkan anda jalani aplikasi dari pelayan tersebut.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ms: Jika anda mempunyai akaun pada pelayan RDP, Daftar Masuk Jauh membenarkan anda jalani aplikasi melalui pelayan tersebut.

en: Cancel
ms: Batal

en: Set Up...
ms: Persediaan...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ms: Anda perlu akaun Daftar Masuk Jauh untuk guna perkhidmatan ini. Anda hendak pasang akaun sekarang?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ms: Anda perlu akaun Daftar Masuk Jauh untuk guna perkhidmatan ini. Lawari uccs.canonical.com untuk pasang akaun.

en: Server type not supported.
ms: Jenis pelayan tidak disokong.

en: Email address:
ms: Alamat e-mel:

en: Log In
ms: Daftar Masuk

en: Login as %s
ms: Daftar masuk sebagai %s

en: Retry
ms: Cuba lagi

en: Retry as %s
ms: Cuba sekali lagi sebagai %s

en: Login
ms: Daftar Masuk
