smb2www 980804-31 - en to nl translation catalogue (42 entries)

note: type: welcome
en: Welcome to the SMB to WWW gateway !
nl: Welkom bij de SMB naar WWW gateway !

note: type: workgroup
en: Workgroup
nl: Werkgroep

note: type: othernet
en: Other Networks
nl: Overige Netwerken

note: type: submit
en: Submit
nl: Verzenden

note: type: network
en: Network
nl: Netwerk

note: type: ent_net
en: The Entire Network
nl: Het gehele Netwerk

note: type: ent_net2
en: THE ENTIRE NETWORK
nl: HET GEHELE NETWERK

note: type: shares
en: Shares
nl: Mappen

note: type: share
en: Share
nl: Map

note: type: no_group
en: Group Not Found
nl: Groep niet gevonden

note: type: no_group2
en: The group you requested could not be found.
nl: De door u gevraagde groep werd niet gevonden.

note: type: in_group
en: Computers in group
nl: Computers in groep

note: type: shares_on
en: Shares on computer
nl: Mappen op computer

note: type: no_host
en: Host Not Found
nl: Computer niet gevonden

note: type: no_host2
en: The host you requested could not be found.
nl: De door u gevraagde computer werd niet gevonden.

note: type: req_pass
en: Password required for
nl: Wachtwoord benodigd voor

note: type: on_computer
en: on Computer
nl: op Computer

note: type: or_acc_den
en: or access denied
nl: of geen toegang

note: type: name_pass
en: Please enter name and/or password
nl: Geef uw naam en/of wachtwoord op:

note: type: name
en: name
nl: naam

note: type: upass
en: password
nl: wachtwoord

note: type: content
en: Contents of
nl: Inhoud van

note: type: top_share
en: Top of Share
nl: Bovenkant van Map

note: type: down_dir
en: Download this Directory
nl: Haal deze gehele folder op

note: type: dir
en: DIR
nl: MAP

note: type: file
en: FILE
nl: BESTAND

note: type: goback
en: Go back to the SMB to WWW gateway
nl: Ga terug naar de SMB naar WWW gateway

note: type: sendmsg
en: Send a Message
nl: Bericht versturen

note: type: sendmsg2
en: Enter message to send to
nl: Bericht invoeren om te versturen naar

note: type: message_ok
en: The message has been sent successfully.
nl: Het bericht versturen is gelukt.

note: type: header
en: Help for the SMB to WWW gateway
nl: Help voor de SMB naar WWW gateway

note: type: info
en: This is a brief explanation of the icons used in SMB2WWW, the SMB to WWW gateway. Most are pretty much self-explanatory. Also, I'll discuss a few of the other things you can encounter.
nl: Dit is een korte uitleg van de gebruikte ikonen in SMB2WWW, de SMB naar WWW gateway. De meesten spreken voor zich.

note: type: info2
en: SMB2WWW is organized in the same way SMB, or Windows Network, is organized. Every computer has shares, those shares have directories, every computer is part of a workgroup. Within a site, there can be several workgroups.
nl: SMB2WWW is op dezelfde manier opgezet als SMB, of Windows Network. Elke computer heeft mappen, die mappen hebben folders, elke computer is onderdeel van een werkgroep. Op een lokatie kunnen meerdere werkgroepen bestaan.

note: type: othernet
en: Behind this icon is a page that refers to other SMB2WWW sites.
nl: Achter dit ikoon is een pagina die verwijst naar andere SMB2WWW lokaties.

note: type: network
en: This brings you back to an overview of the entire SMB2WWW site.
nl: Dit ikoon brengt je terug naar een overzicht van alle werkgroepen.

note: type: workgroup
en: Goes to the Workgroup mentioned.
nl: Dit ikoon brengt je naar naastvermelde werkgroep.

note: type: shares
en: Goes to the Computer mentioned. There is one special case: on the overview page, there is a <i>Form Field</i> next to this icon. You can type in the computer you wish to go to.
nl: Gaat naar de vermelde computer. er is een speciaal geval: op de overzichtspagina van alle werkgroepen is er een <i>formulierveld</i> naast het ikoon. Hier kan je de naam intikken van de computer waar je naartoe wilt.

note: type: share
en: Opens the share mentioned.
nl: Opent de map.

note: type: dir
en: Opens the directory mentioned.
nl: Opent de folder.

note: type: file
en: Opens the file mentioned. What occurs depends on your browser and the kind of file you're opening. The gateway will try to provide the correct MIME-type, based on the extension of the filename.
nl: Opent het bestand. Wat er gebeurt hangt af van je browser en het type van het bestand. De gateway zal proberen het juiste MIME-type te vinden, op basis van de extensie van het bestand.

note: type: tar
en: This Icon will show up on directory overviews. With this icon, you can download an entire directory tree at once, as a TAR file. Please use sparingly.
nl: Dit ikoon is te zien op overzichten van folders. Met dit ikoon kan je een hele boom van folders en bestanden in een keer downloaden, als TAR bestand. Dit is meestal VEEL informatie, ga er zuinig mee om.

note: type: help
en: Brings you to this page.
nl: Dit ikoon brengt je naar deze pagina.
