kde 49i410 - en to bs translation catalogue (95 entries)

en: The mount process could not be started.
bs: Montirni  proces nije mogao početi.

en: The unmount process could not be started.
bs: Ne montirajući proces nije mogao početi.

en: Developer
bs: Programer

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bs: &Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
bs: &Mreža

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
bs: &Dijeljenja

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
bs: &Zabilješke

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bs: &Postavke

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bs: Glavna alatna traka

en: Bookmarks
bs: Obilježivači

en: &Edit Bookmarks
bs: &Izmijeni zabilješke

en: Add &Bookmark
bs: Dodaj &zabilješku

en: User Interface
bs: Korisnički interfejs

en: Network
bs: Mreža

en: Mounting
bs: Montiranje

en: Authentication
bs: Provjera autentičnosti

en: Synchronization
bs: Usklađivanje

en: Profiles
bs: Profili

en: Settings
bs: Podešavanje

en: Wallet Entries
bs: Unosi novčanika

en: Load
bs: Učitaj

en: Save
bs: Snimi

en: Edit
bs: Izmijeni

en: Remove
bs: Ukloni

en: Default Login
bs: Uobičajeni Login

en: Enter the default login information.
bs: Unesite uobičajenu prijavnu informaciju.

en: Clear List
bs: Očisti listu

en: Directories
bs: Direktoriji

en: Behavior
bs: Ponašanje

en: Common Options
bs: Uobičajene opcije

en: Choose a different user
bs: Izaberi drugačijeg korisnika

en: Choose a different group
bs: Izaberi drugačiju grupu

en: Advanced Options
bs: Napredne opcije

en: Edit the additional CIFS options.
bs: Uredi dodatne CIFS opcije.

en: Additional CIFS Options
bs: Dodatne CIFS opcije

en: <qt>Enter the desired options as a comma separated list:</qt>
bs: <qt> Unesite željene opcije kao zarezom odvojen popis: </qt>

en: <qt>The following entry is going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt> | <qt>The following %1 entries are going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt>
bs[0]: <qt> Sljedeći %1 unos će se ukloniti iz dodatne opcije:%2. Molimo pročitajte priručnik za detalje. </qt>
bs[1]: <qt> Sljedeće %1 stavke će se ukloniti iz dodatne opcije:%2. Molimo pročitajte priručnik za detalje. </qt>
bs[2]: <qt> Sljedećih  %1 stavki će se ukloniti iz dodatne opcije:%2. Molimo pročitajte priručnik za detalje. </qt>

en: General
bs: Opšte

en: Links
bs: Veze

en: File Transfer
bs: Prijenos podataka

en: Restrictions
bs: Ograničenja

en: File Deletion
bs: Brisanje datoteke

en: Filter Rules
bs: Pravila filtriranja

en: Filtering
bs: Filtriranje

en: Checksums
bs: Kontrolne sume

en: Network Neighborhood
bs: Mrežno susjedstvo

en: Shares View
bs: Pogledi na dijeljenja

en: Dock Widgets
bs: Dokuj alatke

en: Mounted Shares
bs: Montirana dijeljenja

en: Docking
bs: Spajanje

en: There are currently no shares mounted.
bs: Trentno nema pronađenih montiraih  dijeljenja.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
bs[0]: Trenutno %1  dijeljenje  montirano.
bs[1]: Trenutno %1  dijeljenja  montirana.
bs[2]: Trenutno %1  dijeljenja montirano.

en: Looking for workgroups and domains...
bs: Traži radne grupe i domene...

en: Looking for hosts in domain %1...
bs: Traži domaće domene %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
bs: Traži dozvoljena dijeljenja domaćina %1...

en: Waking up remote hosts...
bs: Buđenje udaljenih domaćina ...

en: Sending file to printer %1...
bs: Slanje datoteke printeru %1...

en: Done.
bs: Gotovo.

en: %1 has been mounted successfully.
bs: %1 je uspješno montirano.

en: %1 has been unmounted successfully.
bs: %1 nije uspješno montirano.

en: Synchronizing %1
bs: Prevođenje %1

en: Type
bs: Vrsta

en: IP Address
bs: IP adresa

en: Comment
bs: Komentar

en: Scan Netwo&rk
bs: Skeniraj mrežu

en: &Abort
bs: Pre&kini

en: &Search
bs: &Traži

en: &Open Mount Dialog
bs: &Otvori montirajući dijalog

en: Au&thentication
bs: &Proes prepoznavanja

en: Pre&view
bs: Pre&gled

en: &Print File
bs: &Printaj datoteku

en: &Mount
bs: &Montiraj

en: &Unmount
bs: &Demontirati

en: Scan Compute&r
bs: Skeniraj Compjute&r

en: Scan Wo&rkgroup
bs: Skeniraj  Ra&rdnugrupu

en: Search
bs: Traži

en: U&nmount All
bs: &Demontiraj sve

en: Unmount
bs: Demontiraj

en: Add Bookmark
bs: Dodaj zabilješku

en: Synchronize
bs: Sinhronizuj

en: Open with Konsole
bs: Otvori sa Konsole

en: Open with File Manager
bs: Otvori menadžerom datoteka

en: Icon View
bs: Prikaz ikona

en: List View
bs: Prikaz liste

en: S&ynchronize
bs: &Sinhronizuj

en: Open with Konso&le
bs: Otvori pomoću Konso&le

en: Open with F&ile Manager
bs: Otvori pomoću menadžera datoteka

en: yes
bs: da

en: no
bs: ne

en: Workgroup
bs: Radna grupa

en: Host
bs: Poslužitelj

en: IP Address:
bs: IP adresa:

en: Share (%1)
bs: Podijeli (%1)

en: unknown
bs: nepoznat

en: %1 free of %2 (%3 used)
bs: Slobodno %1 od %2 (%3 popunjeno)
