smb4k - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
ca: <font size="-1">a %1</font>

en: Go back
ca: Retrocedeix

en: Edit bookmarks
ca: Edita les adreces d'interès

en: Configuration Dialog
ca: Diàleg de configuració

en: Network Neighborhood
ca: Veïnatge de xarxa

en: Bookmark
ca: Adreça d'interès

en: Rescan
ca: Torna a escanejar

en: Abort
ca: Interromp

en: Go one level up
ca: Ves un nivell amunt

en: Open the mount dialog
ca: Obre el diàleg de muntatge

en: Mounted Shares
ca: Comparticions muntades

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: Profiles
ca: Perfils

en: Configuration
ca: Configuració

en: (active)
ca: (actiu)

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Unmount
ca: Desmunta

en: Unmount all shares
ca: Desmunta totes les comparticions
