smb4k - en to et translation catalogue (18 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
et: <font size="-1">asukohas %1</font>

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Edit bookmarks
et: Muuda järjehoidjaid

en: Configuration Dialog
et: Seadistustedialoog

en: Network Neighborhood
et: Võrgunaabrus

en: Bookmark
et: Järjehoidja

en: Rescan
et: Uuri uuesti

en: Abort
et: Loobu

en: Go one level up
et: Üks tase üles

en: Open the mount dialog
et: Ava ühendamisdialoog

en: Mounted Shares
et: Ühendatud jagatud ressursid

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Profiles
et: Profiilid

en: Configuration
et: Seadistamine

en: (active)
et: (aktiivne)

en: Synchronize
et: Sünkrooni

en: Unmount
et: Lahuta

en: Unmount all shares
et: Lahuta kõik jagatud ressursid
