smb4k - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
eu: <font size="-1">%1(e)an</font>

en: Go back
eu: Joan atzera

en: Edit bookmarks
eu: Editatu laster-markak

en: Configuration Dialog
eu: Konfiguratzeko elkarrizketa-koadroa

en: Network Neighborhood
eu: Sareko auzoa

en: Bookmark
eu: Laster-marka

en: Rescan
eu: Berriz miatu

en: Abort
eu: Utzi

en: Go one level up
eu: Joan maila bat gora

en: Open the mount dialog
eu: Ireki muntatzeko elkarrizketa-koadroa

en: Mounted Shares
eu: Muntatutako partekatzeak

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Profiles
eu: Profilak

en: Configuration
eu: Konfiguratzea

en: (active)
eu: (aktibo)

en: Synchronize
eu: Sinkronizatu

en: Unmount
eu: Desmuntatu

en: Unmount all shares
eu: Desmuntatu partekatze guztiak
