smb4k - en to ga translation catalogue (52 entries)

en: Developer
ga: Forbróir

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ga: &Comhad

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
ga: &Líonra

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
ga: &Leabharmharcanna

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ga: &Socruithe

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ga: Príomhbharra Uirlisí

en: Bookmarks
ga: Leabharmharcanna

en: &Edit Bookmarks
ga: Cuir Leabharmharcanna in &Eagar

en: Add &Bookmark
ga: Cuir &Leabharmharc Leis

en: User Interface
ga: Comhéadan Úsáideora

en: Network
ga: Líonra

en: Authentication
ga: Fíordheimhniú

en: Synchronization
ga: Sioncrónú

en: Load
ga: Luchtaigh

en: Save
ga: Sábháil

en: Edit
ga: Eagar

en: Remove
ga: Bain

en: Directories
ga: Comhadlanna

en: Behavior
ga: Oibriú

en: Common Options
ga: Roghanna Coitianta

en: Advanced Options
ga: Ardroghanna

en: General
ga: Ginearálta

en: Links
ga: Naisc

en: File Transfer
ga: Aistriú Comhad

en: Filter Rules
ga: Rialacha Scagtha

en: Filtering
ga: Scagadh

en: Done.
ga: Críochnaithe.

en: Synchronizing %1
ga: %1 á sioncrónú

en: Type
ga: Cineál

en: IP Address
ga: Seoladh IP

en: Comment
ga: Nóta

en: &Abort
ga: &Tobscoir

en: &Search
ga: &Cuardach

en: Pre&view
ga: Réamha&mharc

en: &Mount
ga: &Feistigh

en: &Unmount
ga: &Dífheistigh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Unmount
ga: Dífheistigh

en: Add Bookmark
ga: Cuir Leabharmharc Leis

en: Synchronize
ga: Sioncrónaigh

en: Icon View
ga: Amharc le Deilbhíní

en: List View
ga: Amharc Liosta

en: yes
ga: tá

en: no
ga: níl

en: Type:
ga: Cineál:

en: Host
ga: Óstríomhaire

en: Comment:
ga: Nóta:

en: IP Address:
ga: Seoladh IP:

en: Workgroup:
ga: Grúpa Oibrithe:

en: Share (%1)
ga: Comhroinn (%1)

en: unknown
ga: anaithnid

en: Owner:
ga: Úinéir:
