smb4k - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: The mount process could not be started.
hu: A csatolási folyamat nem indítható el.

en: The unmount process could not be started.
hu: A lecsatolási folyamat nem indítható el.

en: Developer
hu: Fejlesztő

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
hu: &Hálózat

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
hu: Me&gosztások

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
hu: &Könyvjelzők

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Fő eszköztár

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: &Edit Bookmarks
hu: Könyvjelzők szerkesztés&e

en: Add &Bookmark
hu: Kö&nyvjelző hozzáadása

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Network
hu: Hálózat

en: Mounting
hu: Csatolás

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: Synchronization
hu: Szinkronizálás

en: Profiles
hu: Profilok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Wallet Entries
hu: A jelszótároló bejegyzései

en: Load
hu: Betöltés

en: Save
hu: Mentés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Default Login
hu: Alapértelmezett belépés

en: Enter the default login information.
hu: Adja meg az alapértelmezett bejelentkezési információkat.

en: Clear List
hu: Lista törlése

en: Directories
hu: Mappák

en: Behavior
hu: Működés

en: Common Options
hu: Közös beállítások

en: Choose a different user
hu: Válasszon másik felhasználót

en: Choose a different group
hu: Válasszon másik csoportot

en: Advanced Options
hu: Speciális beállítások

en: Edit the additional CIFS options.
hu: További CIFS beállítások szerkesztése.

en: Additional CIFS Options
hu: További CIFS beállítások

en: General
hu: Általános

en: Links
hu: Hivatkozások

en: File Transfer
hu: Fájlátvitel

en: Restrictions
hu: Korlátozások

en: File Deletion
hu: Fájltörlés

en: Filter Rules
hu: Szűrési szabályok

en: Filtering
hu: Szűrés

en: Checksums
hu: Ellenőrzőösszegek

en: Network Neighborhood
hu: Hálózati mappa

en: Shares View
hu: Megosztások nézet

en: Dock Widgets
hu: Widgetek dokkolása

en: Mounted Shares
hu: Csatolt megosztások

en: Docking
hu: Dokkolás

en: There are currently no shares mounted.
hu: Nincsenek csatolt megosztások.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
hu[0]: %1 csatolt megosztás van.
hu[1]: %1 csatolt megosztás van.

en: Looking for workgroups and domains...
hu: Munkacsoportok és tartományok keresése…

en: Looking for hosts in domain %1...
hu: Gépek keresése a(z) %1 tartományban…

en: Looking for shares provided by host %1...
hu: A(z) %1 gép által nyújtott megosztások keresése…

en: Waking up remote hosts...
hu: Távoli gépek felébresztése…

en: Sending file to printer %1...
hu: Fájl küldése a(z) %1 nyomtatóra…

en: Done.
hu: Kész.

en: %1 has been mounted successfully.
hu: %1 sikeresen csatolva.

en: %1 has been unmounted successfully.
hu: %1 sikeresen leválasztva.

en: Synchronizing %1
hu: %1 szinkronizálása

en: Type
hu: Típus

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Scan Netwo&rk
hu: Hálózat &pásztázása

en: &Abort
hu: &Megszakítás

en: &Search
hu: Kere&sés

en: &Open Mount Dialog
hu: Csat&olási párbeszédablak megnyitása

en: Au&thentication
hu: H&itelesítés

en: Pre&view
hu: Elő&nézet

en: &Print File
hu: Fájl &nyomtatása

en: &Mount
hu: &Csatolás

en: &Unmount
hu: &Leválasztás

en: Scan Compute&r
hu: Számí&tógép pásztázása

en: Scan Wo&rkgroup
hu: Munkacsopo&rt pásztázása

en: Search
hu: Keresés

en: U&nmount All
hu: Az összes l&eválasztása

en: Unmount
hu: Leválasztás

en: Add Bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: Synchronize
hu: Szinkronizálás

en: Open with Konsole
hu: Megnyitás a Konsole-lal

en: Open with File Manager
hu: Megnyitás fájlkezelővel

en: Icon View
hu: Ikonnézet

en: List View
hu: Listanézet

en: S&ynchronize
hu: Sz&inkronizálás

en: Open with Konso&le
hu: Megnyitás Konso&le-lal

en: Open with F&ile Manager
hu: Megny&itás fájlkezelővel

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: Type:
hu: Típus:

en: Workgroup
hu: Munkacsoport

en: Host
hu: Gép

en: IP Address:
hu: IP-cím:

en: Workgroup:
hu: Munkacsoport:

en: Share (%1)
hu: Megosztás (%1)

en: Host:
hu: Gép:

en: unknown
hu: ismeretlen

en: %1 free of %2 (%3 used)
hu: %1 / %2 szabad (%3 használt)
