smb4k - en to ia translation catalogue (16 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
ia: <font size="-1">sur %1</font>

en: Go back
ia: Vade retro

en: Edit bookmarks
ia: Edita marcatores de libro

en: Configuration Dialog
ia: Dialogo de configuration

en: Network Neighborhood
ia: Vicinitate de rete

en: Bookmark
ia: Marcator de libro

en: Rescan
ia: Re-examina

en: Abort
ia: Aborta

en: Go one level up
ia: Va a un nivello in alto

en: Open the mount dialog
ia: Aperi le dialogo de montar

en: Mounted Shares
ia: Partes Montate

en: Bookmarks
ia: Marcatores de libro

en: Profiles
ia: Profilos

en: Synchronize
ia: Synchronisa

en: Unmount
ia: Dismonta

en: Unmount all shares
ia: Dismonta omne portiones
