smb4k - en to ia translation catalogue (94 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Tab orientation:
ia: Orientation de tabulation:

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Top
ia: Culmine

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Bottom
ia: Basso

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Left
ia: Sinistra

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Right
ia: Dextera

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: View mode:
ia: Modo de vista:

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: Icon View
ia: Vista a Icone

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: List View
ia: Vista a lista

note: i18n: ectx: label, entry (NetworkBrowserIconSize), group (UserInterface)
en: Icon size:
ia: Dimension de Icone:

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: None
ia: Necun

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: Request
ia: Require

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveMode), group (Synchronization)
en: Archive mode
ia: Modo de archivo

note: i18n: ectx: label, entry (UseBackupDirectory), group (Synchronization)
en: Backup directory:
ia: Directorio de retro-copia:

note: i18n: ectx: label, entry (BackupDirectory), group (Synchronization)
en: Backup directory
ia: Directorio de retro-copia

note: i18n: ectx: label, entry (ProfilesList), group (Profiles)
en: Profiles
ia: Profilos

[ctx: default profile name for use at home]
en: Home
ia: Domo o initio

[ctx: default profile name for use at work]
en: Work
ia: Labor

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveProfile), group (Profiles)
en: Active profile
ia: Profilo active

en: %1 on %2
ia: %1 sur %2

en: Add Bookmarks
ia: Adde marcatores de libro

note: i18n("Add this share to the bookmarks"));
en: Label:
ia: Etiquetta:

en: Category:
ia: Categoria:

en: Edit Bookmarks
ia: Edita marcatores de libro

en: Add Category
ia: Adde categoria

en: Clear
ia: Netta

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Workgroup:
ia: Gruppo de travalio:

en: IP Address:
ia: Adresse IP:

en: Category name:
ia: Nomine de categoria:

en: The file %1 could not be read
ia: Le file %1non pote esser legite

en: Preview of %1
ia: Vista Preliminar de %1

en: Reload
ia: Recarga

en: Abort
ia: Aborta

en: Up
ia: In alto

en: Print File
ia: Imprime  file

en: Printer:
ia: Imprimitor:

en: Domain:
ia: Dominio:

en: Copies:
ia: Copias:

en: Print
ia: Imprime

en: Custom Settings
ia: Preferentias Personalisate

en: Common Options
ia: Optiones Commun

en: Always remount this share
ia: Semre remonta iste partition (share)

en: CIFS Unix Extensions Support
ia: CIFS Unix Extensions Support (Supporte de extension de Unix de CIFS)

en: This server supports the CIFS Unix extensions
ia: Iste servitor supporta le extensiones de Unix de CIFS

en: Common Mount Settings
ia: Optiones Commun de montar

en: Advanced Options
ia: Optiones avantiate

en: Advanced Mount Settings
ia: Optiones avantiate de montar

en: Browse Settings
ia: Preferentias de navigar

en: MAC Address
ia: Adresse MAC

en: MAC Address:
ia: Adresse MAC

en: Actions
ia: Actiones

en: Wake-On-LAN Settings
ia: Wake-On-LAN

en: Mount Settings
ia: Preferentias de Montar

en: User:
ia: Usator:

en: Clear List
ia: Netta Lista

[ctx: Bookmark this share. Show input widgets in the dialog for this.]
en: Bookmark >>
ia: Marcator de libro >>

note: i18n: ectx: label, entry (UseUserId), group (Mounting)
en: User ID:
ia: ID Usator:

note: i18n: ectx: label, entry (UseGroupId), group (Mounting)
en: Group ID:
ia: ID de Gruppo:

note: i18n: ectx: label, entry (UseFileMode), group (Mounting)
en: File mode:
ia: Modo de File:

note: i18n: ectx: label, entry (UseDirectoryMode), group (Mounting)
en: Directory mode:
ia: Modo de directorio:

note: i18n: ectx: label, entry (UseCharacterSets), group (Mounting)
en: Use character sets
ia: Usa incimules de character

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (UseClientCharset), group (Mounting)
en: Client character set:
ia: Insimul de character de cliente:

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: default
ia: Predefinite

note: i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: Server character set:
ia: Insimul de character de servitor:

note: i18n: ectx: label, entry (UseWriteAccess), group (Mounting)
en: Write access:
ia: Accesso de scriptura:

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-write
ia: Lectura-Scriptura

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-only
ia: Solmente de lectura

note: i18n: ectx: label, entry (SmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: 3.1.1 (Windows Server 2016)
ia: 3.1.1 (Servitor de Windows 2016)

note: i18n: ectx: label, entry (UseCacheMode), group (Mounting)
en: Cache mode:
ia: Modo de cache:

note: i18n: ectx: label, entry (UseCustomCifsOptions), group (Mounting)
en: Additional options:
ia: Op&tiones additional

[ctx: Open the contents of the share with the file manager]
en: Open
ia: Aperi

en: <p>The file <b>%1</b> could not be found.</p>
ia: <p>Le file <b>%1</b> non pote esser trovate.</p>

en: <p>Opening the file <b>%1</b> failed:</p><p><tt>%2</tt></p>
ia: <p>Falleva a aperir file<b>%1</b>:</p><p><tt>%2</tt></p>

en: <p>Opening the file <b>%1</b> failed.</p>
ia: <p>Falleva a aperir le file <b>%1 </b>.</p>

en: <p>The network communication failed with the following error message: <s>%1</s></p>
ia: <p>Le communication de rete falleva con le sequente message de error: <s>%1</s></p>

en: Profile Migration Assistant
ia: Assistente de Migration de Profilo

en: Migrate all relevant settings of one profile to another.
ia: Migra tote preferentias notabile de un profilo a un altere.

en: Old Profile:
ia: Vetere Profilo:

en: New Profile:
ia: Nove Profilo:

en: Disk
ia: Disco

en: Printer
ia: Imprimitor

en: Synchronizing
ia: Synchronisante

en: Source
ia: Fonte

en: Synchronization
ia: Synchronisation

en: Swap Paths
ia: Commuta percursos

en: Swap source and destination
ia: Commuta fonte e destination

en: Synchronize
ia: Synchronisa

en: Synchronize the destination with the source
ia: Synchronisa le destination con le fonte

en: Please provide the source and destination directory for the synchronization.
ia: Pro favor tu forni le directorio de fonte e destination per le synchronisation

en: Source:
ia: Fonte:

en: This is the source directory. The data that it contains is to be written to the destination directory.
ia: Isto es le directorio fonte. Le datos que illo contine debe esser scribite al drectorio de destination.

en: This is the destination directory. It will be updated with the data from the source directory.
ia: Isto es le directorio de destination. Illo essera actualisate con le datos ex le directorio fonte.

en: <qt>Please enter a username and a password for the host <b>%1</b>.</qt>
ia: <qt>Pro favor tu inserta un nominee de usator e un contrasigno per le hospite <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Please enter a username and a password for the share <b>%1</b>.</qt>
ia: <qt>Pro favor inserta un nomine de usator e un contrasigno per le compartite <b>%1</b>.</qt>
