smb4k - en to ia translation catalogue (118 entries)

en: The mount process could not be started.
ia: Le processo de montar non poteva esser initiate

en: The mountpoint %1 is invalid.
ia: Le puncto de montage %1 es invalide

en: The unmount process could not be started.
ia: Le processo de dismontar non poteva esser iinitiate.

en: Smb4K
ia: SMB4K

en: Developer
ia: Disveloppator

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
ia: &Rete

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
ia: &Areas compartite

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
ia: Marcatores de li&bro

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ia: Preferentia&s

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Bookmarks
ia: Marcatores de libro

en: &Edit Bookmarks
ia: &Modifica marcatores de libro

en: Add &Bookmark
ia: Adde marcator de li&bro

en: Mount Bookmarks
ia: Monta marcatores de libro

en: User Interface
ia: Interfacie de usator

en: Network
ia: Rete

en: Mounting
ia: Montar

en: Synchronization
ia: Synchronisation

en: Custom Settings
ia: Preferentias Personalisate

en: Profiles
ia: Profilos

en: Settings
ia: Preferentias

en: Wallet Entries
ia: Entratas de portafolio

en: Load
ia: Carga

en: Save
ia: Salveguarda

en: Edit
ia: Modifica

en: Clear
ia: Netta

en: Default Login
ia: Authentication predefinite

en: Enter the default login information.
ia: Inserta le information de authentication predefinite.

en: Clear List
ia: Netta Lista

en: Directories
ia: Directorios

en: Behavior
ia: Comportamento

en: Basic Settings
ia: Preferentias basic

en: Common Options
ia: Optiones Commun

en: CIFS Unix Extensions Support
ia: CIFS Unix Extensions Support (Supporte de extension de Unix de CIFS)

en: Choose a different user
ia: Selige un usator differente

en: Choose a different group
ia: Selige un gruppo differente

en: Common Mount Settings
ia: Optiones Commun de montar

en: Advanced Options
ia: Optiones avantiate

en: Edit the additional CIFS options.
ia: Edita le optiones additional de CIFS.

en: Advanced Mount Settings
ia: Optiones avantiate de montar

en: Character Sets
ia: Insimules de character

en: Mount Settings
ia: Preferentias de Montar

en: Additional CIFS Options
ia: Optiones additional de CIFS

en: Browse Settings
ia: Preferentias de navigar

en: Advanced Settings
ia: Preferentias Avantiate

en: Synchronization Directory
ia: Directorio de Synchronisation

en: Backups
ia: Backups (Retrocopias)

en: File Handling
ia: Gestion de file

en: Ownership
ia: Proprietate

en: Miscellaneous
ia: Miscellanea

en:  kB/s
ia:  kb/s

en: File Transfer
ia: Transferimento de file

en: Files && Directories
ia: Files && Directorios

en: Restrictions
ia: Restrictiones

en: File Deletion
ia: Deletion de File

en: Filter Rules
ia: Regulas de filtro

en: Filtering
ia: Filtrante

en: Main Window
ia: Fenestra principal

en: Network Neighborhood
ia: Vicinitate de rete

en: Shares View
ia: Vista de partitiones (share)

en: Mounted Shares
ia: Partes Montate

en: Searching...
ia: Cercante...

en: Done.
ia: Facite.

en: Mounting...
ia: Montante ...

en: Unmounting...
ia: Dis-montante  ...

en: %1 has been mounted successfully.
ia: %1 ha essite montate con successo.

en: %1 has been unmounted successfully.
ia: %1 ha essite dismontate con successo.

en: Synchronizing %1
ia: Synchronisante %1

en: Type
ia: Typo

en: IP Address
ia: Adresse IP

en: Comment
ia: Commento

en: Scan Netwo&rk
ia: Scande &rete

en: &Abort
ia: &Aborta

en: &Search
ia: &Cerca

en: Add &Custom Settings
ia: Adde &Preferentias Personalisate

en: &Open Mount Dialog
ia: Aperi Dial&ogo do Montar

en: Pre&view
ia: &Vista preliminar

en: &Print File
ia: Im&prime  file

en: &Mount
ia: &Monta

en: &Unmount
ia: &Dismonta

en: Scan Compute&r
ia: Scande Computato&r

en: Scan Wo&rkgroup
ia: Scande Wo&rkgroup

en: Close
ia: Claude

en: Search string
ia: Cerca catena

en: Search
ia: Cerca

en: Stop
ia: Stoppa

en: Item Down
ia: Elemento a basso

en: Item Up
ia: Elemento in alto

en: U&nmount All
ia: Dismo&nta Toto

en: Unmount
ia: Dismonta

en: Add Bookmark
ia: Adde marcator de libro

en: Synchronize
ia: Synchronisa

en: Open with Konsole
ia: Aperi con Konsole

en: Open with File Manager
ia: Aperi con le gerente de files

en: View Modes
ia: Modos de vista

en: Icon View
ia: Vista a Icone

en: List View
ia: Vista a lista

en: S&ynchronize
ia: Synchronisa

en: Open with Konso&le
ia: Aperi con Konso&le

en: Open with F&ile Manager
ia: Aperi con le gerente de files

en: yes
ia: si

en: Type:
ia: Typo:

en: Workgroup
ia: Gruppo de travalio

en: Master Browser:
ia: Navigator principal (Master):

en: Host
ia: Hospite

en: Comment:
ia: Commento:

en: IP Address:
ia: Adresse IP:

en: Workgroup:
ia: Gruppo de travalio:

en: Share (%1)
ia: Comparti (%1)

en: Mounted:
ia: Montate:

en: Host:
ia: Hospite:

en: unknown
ia: incognite

en: %1 free of %2 (%3 used)
ia: %1 libere de %2 (%3 usate)

en: Mountpoint:
ia: Puncto de montage:

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Owner:
ia: Proprietario:

en: File system:
ia: Systema de file:

en: Size:
ia: Dimension:
