smb4k - en to ka translation catalogue (102 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Tab orientation:
ka: ჩანართის ორიენტაცია:

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Top
ka: თავში

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Bottom
ka: ბოლოში

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Left
ka: მარცხენა

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Right
ka: მარჯვენა

note: i18n: ectx: label, entry (ShowComment), group (UserInterface)
en: Show the comment
ka: კომენტარის ჩვენება

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowNetworkItemToolTip), group (UserInterface)
en: The tooltip shows various information about the current network item.
ka: მინიშნება აჩვენებს სხვადასხვა ინფორმაციას მიმდინარე ქსელური ელემენტის შესახებ.

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: View mode:
ka: ხედის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: Icon View
ka: ხატულებით ჩვენება

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: List View
ka: სიისებრი ხედი

note: i18n: ectx: label, entry (NetworkBrowserIconSize), group (UserInterface)
en: Icon size:
ka: ხატულების ზომა:

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: None
ka: არაფერი

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: Request
ka: მოთხოვნა

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveMode), group (Synchronization)
en: Archive mode
ka: არქივის რეჟიმი

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateTarget), group (Synchronization)
en: Update files
ka: ფაილების განახლება

note: i18n: ectx: label, entry (UseCompressionLevel), group (Synchronization)
en: Set compression level:
ka: შეკუმშვის დონის დაყენება:

note: i18n: ectx: label, entry (PreservePermissions), group (Synchronization)
en: Preserve permissions
ka: წვდომის უფლებების შენარჩუნება

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveAccessTimes), group (Synchronization)
en: Preserve access times
ka: წვდომის დროის შენარჩუნება

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveCreateTimes), group (Synchronization)
en: Preserve create times
ka: შექმნის დროის შენარჩუნება

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveGroup), group (Synchronization)
en: Preserve group
ka: ჯგუფის შენარჩუნება

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveOwner), group (Synchronization)
en: Preserve owner
ka: მფლობელის შენარჩუნება

note: i18n: ectx: label, entry (ProfilesList), group (Profiles)
en: Profiles
ka: პროფილები

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ProfilesList), group (Profiles)
en: The list of profiles.
ka: პროფილების სია.

[ctx: default profile name for use at home]
en: Home
ka: საწყისი

[ctx: default profile name for use at work]
en: Work
ka: სამუშაო

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveProfile), group (Profiles)
en: Active profile
ka: აქტიური პროფილი

en: Add Bookmarks
ka: სანიშნეებში დამატება

note: i18n("Add this share to the bookmarks"));
en: Label:
ka: ჭდე:

en: Category:
ka: კატეგორია:

en: Edit Bookmarks
ka: სანიშნეების დამუშავება

en: Add Category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Remove
ka: წაშლა

en: Clear
ka: გაწმენდა

en: Username:
ka: მომხმარებლის სახელი:

en: Workgroup:
ka: სამუშაო ჯგუფი:

en: IP Address:
ka: IP მისამართი:

en: Category name:
ka: კატეგორიის სახელი:

en: Preview of %1
ka: %1-ის მინიატურა

en: Reload
ka: თავიდან ჩატვირთვა

en: Abort
ka: შეწყვეტა

en: Up
ka: მაღლა

en: Print File
ka: ფაილის დაბეჭდვა

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Printer:
ka: პრინტერი:

en: Domain:
ka: დომენი:

en: File and Settings
ka: ფაილი და პარამეტრები

en: Copies:
ka: ასლები:

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: Custom Settings
ka: პარამეტრების ხელით მითითება

en: Common Options
ka: საერთო პარამეტრები

en: Always remount this share
ka: ამ გაზიარებულის ყოველთვის მიმაგრება

en: CIFS Unix Extensions Support
ka: CIFS-ის Unix-ის გაფართოებების მხარდაჭერა

en: This server supports the CIFS Unix extensions
ka: ამ სერვერს CIFS-ის Unix-ის გაფართოებების მხარდაჭერა გააჩნია

en: Common Mount Settings
ka: საერთო მიმაგრების პარამეტრები

en: Advanced Options
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Advanced Mount Settings
ka: მიმაგრების დამატებითი პარამეტრები

en: Authentication
ka: ავთენტიკაცია

en: Browse Settings
ka: პარამეტრების დათვალიერება

en: MAC Address
ka: MAC მისამართი

en: MAC Address:
ka: MAC მისამართი:

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Send magic packet before scanning the network neighborhood
ka: ქსელურ მეზობლების სკანირებამდე ჯადოსნური პაკეტის გაგზავნა

en: Send magic packet before mounting a share
ka: გაზიარებულის მიმაგრებამდე ჯადოსნური პაკეტის გაგზავნა

en: Wake-On-LAN Settings
ka: ქსელით-გაღვიძების მორგება

en: Mount Settings
ka: მიმაგრების პარამეტრები

en: Wake-On-LAN
ka: ქსელით-გაღვიძება

en: User:
ka: მომხმარებელი:

en: Clear List
ka: სიის გასუფთავება

en: Enter the location and optionally the IP address and workgroup to mount a share.
ka: გაზიარებულის მისამაგრებლად შეიყვანეთ მისი მდებარეობა და თუ გნებავთ, IP მისამართი და სამუშაო ჯგუფი.

en: Location:
ka: მდებარეობა:

[ctx: Bookmark this share. Show input widgets in the dialog for this.]
en: Bookmark >>
ka: სანიშნი >>

note: i18n: ectx: label, entry (UseUserId), group (Mounting)
en: User ID:
ka: მომხმარებლის ID:

note: i18n: ectx: label, entry (UseGroupId), group (Mounting)
en: Group ID:
ka: ჯგუფის ID:

note: i18n: ectx: label, entry (UseFileMode), group (Mounting)
en: File mode:
ka: ფაილის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: label, entry (UseDirectoryMode), group (Mounting)
en: Directory mode:
ka: საქაღალდის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: label, entry (UseCharacterSets), group (Mounting)
en: Use character sets
ka: სიმბოლოების სეტების გამოყენება

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (UseClientCharset), group (Mounting)
en: Client character set:
ka: კლიენტის სიმბოლოების კოდირება:

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: default
ka: ნაგულისხმები

note: i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: Server character set:
ka: სერვერის სიმბოლოების კოდირება:

note: i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: unicode
ka: უნიკოდი

note: i18n: ectx: label, entry (MountPrefix), group (Mounting)
en: Mount prefix:
ka: მიმაგრების პრეფიქსი:

note: i18n: ectx: label, entry (UseRemoteFileSystemPort), group (Mounting)
en: File system port:
ka: ფაილური სისტემის პორტი:

note: i18n: ectx: label, entry (UseWriteAccess), group (Mounting)
en: Write access:
ka: ჩაწერის უფლება:

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-write
ka: ჩაწერადი-წაკითხვადი

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-only
ka: მხოლოდ-წაკითხვადი

note: i18n: ectx: label, entry (UseSmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: SMB protocol version:
ka: SMB პროტოკოლის ვერსია:

note: i18n: ectx: label, entry (UseCacheMode), group (Mounting)
en: Cache mode:
ka: ქეშის რეჟიმი:

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLM protocol
ka: პროტოკოლი NTLM

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMv2 protocol
ka: პროტოკოლი NTLMv2

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMSSP protocol
ka: პროტოკოლი NTLMSSP

note: i18n: ectx: label, entry (UseCustomCifsOptions), group (Mounting)
en: Additional options:
ka: დამატებითი პარამეტრები:

[ctx: Open the contents of the share with the file manager]
en: Open
ka: გახსნა

en: New Profile:
ka: ახალი პროფილი:

en: Disk
ka: დისკი

en: Printer
ka: პრინტერი

en: Synchronizing
ka: სინქრონიზაცია

en: Source
ka: წყარო

en: Destination
ka: დანიშნულება

en: Synchronization
ka: სინქრონიზაცია

en: Synchronize
ka: სინქრონიზაცია

en: Source:
ka: წყარო:

en: Destination:
ka: დანიშნულება:
