smb4k - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
ka: <font size="-1">%1-ზე</font>

en: Go back
ka: უკან გადასვლა

en: Edit bookmarks
ka: სანიშნების ჩასწორება

en: Configuration Dialog
ka: მორგების ფანჯარა

en: Network Neighborhood
ka: ქსელური მეზობლები

en: Bookmark
ka: სანიშნი

en: Preview
ka: მინიატურა

en: Configure
ka: მორგება

en: Rescan
ka: თავიდან სკანირება

en: Abort
ka: შეწყვეტა

en: Go one level up
ka: ერთი დონით მაღლა

en: Open the mount dialog
ka: მიმაგრების ფანჯრის გახსნა

en: Mounted Shares
ka: მიმაგრებული გაზიარებულები

en: Bookmarks
ka: სანიშნები

en: Profiles
ka: პროფილები

en: Configuration
ka: მორგება

en: (active)
ka: (აქტიური)

en: Synchronize
ka: სინქრონიზაცია

en: Unmount
ka: მოხსნა

en: Unmount all shares
ka: ყველა გაზიარებულის მოხსნა
