smb4k - en to lt translation catalogue (199 entries)

en: The computer is not online.
lt: Kompiuteris nėra prisijungęs prie interneto.

en: Could not create mount point for share %1.
lt: Nepavyko sukurti prijungimo taško, skirto viešiniui %1.

en: The mount command could not be found.
lt: Nepavyko rasti prijungimo (mount) komandos.

en: Forbidden mount options were passed.
lt: Buvo perduotos draudžiamos prijungimo parinktys.

en: There is something wrong with the provided Kerberos ticket.
lt: Kažkas ne taip su pateiktu Kerberos bilietu.

en: The mount process could not be started.
lt: Nepavyko paleisti prijungimo proceso.

en: The mountpoint %1 is illegal.
lt: Prijungimo taškas %1 yra neleistinas.

en: The umount command could not be found.
lt: Nepavyko rasti atjungimo (umount) komandos.

en: Forbidden unmount options were passed.
lt: Buvo perduotos draudžiamos atjungimo parinktys.

en: The unmount process could not be started.
lt: Nepavyko paleisti atjungimo proceso.

en: Advanced network neighborhood browser and Samba share mounting utility
lt: Išplėstinė tinklo aplinkos naršyklė ir Samba viešinių prijungimo paslaugų programa

en: © 2003-2024 Alexander Reinholdt
lt: © 2003–2024 Alexander Reinholdt

en: Developer
lt: Plėtotojas

en: Donator
lt: Aukotojas

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
lt: &Tinklas

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
lt: &Viešiniai

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nuo&statos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Label:
lt: Etiketė:

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Bookmark Editor
lt: Žymelių redaktorius

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: &Edit Bookmarks
lt: &Taisyti žymeles

en: Add &Bookmark
lt: &Pridėti žymelę

en: Mount Bookmarks
lt: Prijungti žymeles

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Network
lt: Tinklas

en: Mounting
lt: Prijungimas

en: Synchronization
lt: Sinchronizavimas

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en:  (Profile: %1)
lt:  (Profilis: %1)

en: Custom Settings
lt: Tinkintos nuostatos

en: Profiles
lt: Profiliai

en: An incorrect setting has been found. You are now taken
    to the corresponding configuration page to fix it.
lt: Rasta neteisinga nuostata. Dabar, būsite nukreipti į
    atitinkamą konfigūracijos puslapį, kad ją pataisytumėte.

en: You have made changes to the profiles. You have to apply
    them in order to be able to use them in the rest of the
    configuration dialog.
lt: Atlikote pakeitimus profiliams. Turite pritaikyti pakeitimus,
    jei norite juos naudoti likusioje konfigūracijos dialogo dalyje.

en: Default Login
lt: Numatytasis prisijungimas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Workgroup:
lt: Darbo grupė:

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: Edit
lt: Taisyti

en: Add Category
lt: Pridėti kategoriją

en: Remove
lt: Šalinti

en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: All fine.
lt: Viskas gerai.

en: The item <b>%1</b> was removed, because all custom settings were reset.
lt: Elementas <b>%1</b> buvo pašalintas, nes visos tinkintos nuostatos buvo atstatytos.

en: Behavior
lt: Elgsena

en:  min
lt:  min.

en: Basic Settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Common Options
lt: Bendros parinktys

en: CIFS Unix Extensions Support
lt: CIFS Unix plėtinių palaikymas

en: User ID:
lt: Naudotojo ID:

en: Group ID:
lt: Grupės ID:

en: Common Mount Settings
lt: Bendros prijungimo nuostatos

en: Advanced Options
lt: Išplėstinės parinktys

en: Advanced Mount Settings
lt: Išplėstinės prijungimo nuostatos

en: Character Sets
lt: Ženklų rinkiniai

en: Mount Settings
lt: Prijungimo nuostatos

en: Browse Settings
lt: Naršymo nuostatos

en: Advanced Settings
lt: Išplėstinės nuostatos

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Add
lt: Pridėti

en: Move Up
lt: Pakelti

en: Move Down
lt: Nuleisti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Synchronization Directory
lt: Sinchronizavimo katalogas

en: Backups
lt: Atsarginės kopijos

en: General
lt: Bendra

en: Links
lt: Nuorodos

en: File Handling
lt: Failų apdorojimas

en: File Attributes
lt: Failų atributai

en: Ownership
lt: Nuosavybė

en: File Attributes && Ownership
lt: Failų atributai ir nuosavybė

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Files
lt: Failai

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: File Transfer
lt: Failų persiuntimas

en: Files && Directories
lt: Failai ir katalogai

en: Restrictions
lt: Apribojimai

en: File Deletion
lt: Failų ištrynimas

en: General Filtering Settings
lt: Bendros filtravimo nuostatos

en: Filter Rules
lt: Filtravimo taisyklės

en: Filtering
lt: Filtravimas

en: Checksums
lt: Kontrolinės sumos

en: Main Window
lt: Pagrindinis langas

en: Network Neighborhood
lt: Tinklo aplinka

en: Shares View
lt: Viešinių rodinys

en: Custom Settings Editor
lt: Tinkintų nuostatų redaktorius

en: No network item was set.
lt: Nebuvo nustatytas joks tinklo elementas.

en: Define custom settings for host <b>%1</b> and all the shares it provides.
lt: Apibrėžti tinkintas nuostatas, skirtas mazgui <b>%1</b> ir visiems jo teikiamiems viešiniams.

en: Define custom settings for share <b>%1</b>.
lt: Apibrėžti tinkintas nuostatas, skirtas viešiniui <b>%1</b>.

en: Always remount this share
lt: Visada iš naujo prijungti šį viešinį

en: This server supports the CIFS Unix extensions
lt: Šis serveris palaiko CIFS Unix plėtinius

en: MAC Address:
lt: MAC adresas:

en: Find MAC address
lt: Rasti MAC adresą

en: Please specify a username.
lt: Nurodykite naudotojo vardą.

en: Please specify a username for share<br><b>%1</b>.
lt: Nurodykite naudotojo vardą, skirtą viešiniui<br><b>%1</b>.

en: Dock Widgets
lt: Įstatyti valdiklius

en: Mounted Shares
lt: Prijungti viešiniai

en: <qt>Closing the main window will keep Smb4K running in the system tray.<br>Use <i>Quit</i> from the <i>File</i> menu to quit the application.</qt>
lt: <qt>Užvėrus pagrindinį langą, Smb4K ir toliau veiks sistemos dėkle.<br>Norėdami išjungti programą, spustelėkite <i>Failo</i> meniu ir pasirinkite <i>Išjungti</i>.</qt>

en: There are currently no shares mounted.
lt: Šiuo metu nėra prijungtų viešinių.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
lt[0]: Šiuo metu yra %1 prijungtas viešinys.
lt[1]: Šiuo metu yra %1 prijungti viešiniai.
lt[2]: Šiuo metu yra %1 prijungtų viešinių.
lt[3]: Šiuo metu yra %1 prijungtas viešinys.

en: Looking for workgroups and domains...
lt: Ieškoma darbo grupių ir domenų...

en: Looking for hosts in domain %1...
lt: Ieškoma mazgų, esančių domene %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
lt: Ieškoma %1 mazgo pateiktų viešinių...

en: Looking for files and directories in %1...
lt: Ieškoma failų ir katalogų, esančių %1...

en: Waking up remote hosts...
lt: Pažadinami nuotoliniai mazgai...

en: Sending file to printer %1...
lt: Siunčiamas failas į spausdintuvą %1...

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Mounting...
lt: Prijungiama...

en: Unmounting...
lt: Atjungiama...

en: Waking up host...
lt: Pažadinamas mazgas...

en: %1 has been mounted successfully.
lt: %1 sėkmingai prijungtas.

en: %1 has been unmounted successfully.
lt: %1 sėkmingai atjungtas.

en: Synchronizing %1
lt: Sinchronizuojamas %1

en: Mount Dialog
lt: Prijungimo dialogas

en: Enter the location and optionally the IP address and workgroup to mount a share.
lt: Norėdami prijungti viešinį įveskite vietą ir, pasirinktinai, IP adresą bei darbo grupę.

en: Location:
lt: Vieta:

[ctx: Bookmark a share in the mount dialog.]
en: Bookmark >>
lt: Žymelė >>

en: Type
lt: Tipas

en: IP Address
lt: IP adresas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Scan Netwo&rk
lt: Pe&ržiūrėti tinklą

en: &Abort
lt: &Nutraukti

en: &Search
lt: &Ieškoti

en: Ctrl+B
lt: Vald+B

en: Add &Custom Settings
lt: Pridėti tin&kintas nuostatas

en: Ctrl+C
lt: Vald+C

en: &Open Mount Dialog
lt: &Atverti prijungimo dialogą

en: Ctrl+O
lt: Vald+O

en: Au&thentication
lt: &Tapatybės nustatymas

en: Ctrl+T
lt: Vald+T

en: Pre&view
lt: Perž&iūra

en: Ctrl+V
lt: Vald+V

en: &Print File
lt: S&pausdinti failą

en: Ctrl+P
lt: Vald+P

en: &Mount
lt: &Prijungti

en: &Unmount
lt: &Atjungti

en: Ctrl+M
lt: Vald+M

en: Scan Compute&r
lt: Pe&ržiūrėti kompiuterį

en: Scan Wo&rkgroup
lt: Pe&ržiūrėti darbo grupę

en: Ctrl+U
lt: Vald+U

en: Close
lt: Užverti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Item Down
lt: Nuleisti elementą

en: Item Up
lt: Pakelti elementą

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Preview Dialog
lt: Peržiūros dialogas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Preview of %1
lt: %1 peržiūra

en: Print Dialog
lt: Spausdinimo dialogas

en: Print a file.
lt: Spausdinti failą.

en: File:
lt: Failas:

en: Copies:
lt: Kopijos:

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print a file to printer <b>%1</b>.
lt: Spausdinti failą į spausdintuvą <b>%1</b>.

en: U&nmount All
lt: Atju&ngti viską

en: Unmount
lt: Atjungti

en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Open with Konsole
lt: Atverti naudojant Konsole

en: Open with File Manager
lt: Atverti naudojant failų tvarkytuvę

en: View Modes
lt: Rodinio veiksenos

en: Icon View
lt: Piktogramų rodinys

en: List View
lt: Sąrašo rodinys

en: Ctrl+N
lt: Vald+N

en: S&ynchronize
lt: Sin&chronizuoti

en: Ctrl+Y
lt: Vald+Y

en: Open with Konso&le
lt: Atverti naudojant Konso&le

en: Ctrl+L
lt: Vald+L

en: Open with F&ile Manager
lt: Atverti naudojant f&ailų tvarkytuvę

en: Ctrl+I
lt: Vald+I

en: <qt>There is no active connection to the share <b>%1</b>! You cannot drop any files here.</qt>
lt: <qt>Nėra aktyvaus ryšio su viešiniu <b>%1</b>! Jūs negalite čia tempti jokių failų.</qt>

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Destination:
lt: Paskirtis:

en: Swap Paths
lt: Apkeisti kelius

en: Type:
lt: Tipas:

en: DNS-SD Browsing Domain
lt: DNS-SD naršymo domenas

en: Workgroup
lt: Darbo grupė

en: Master Browser:
lt: Pagrindinė naršyklė:

en: Host
lt: Mazgas

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Share (%1)
lt: Bendrinti (%1)

en: Mounted:
lt: Prijungtas:

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Host:
lt: Mazgas:

en: Mountpoint:
lt: Prijungimo taškas:

en: unknown
lt: nežinoma

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: File system:
lt: Failų sistema:

en: %1 free of %2 (%3 used)
lt: %1 laisva iš %2 (%3 panaudota)

en: Size:
lt: Dydis:
