smb4k - en to mai translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: Icon View
mai: चिह्न दृश्य

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: List View
mai: सूची दृश्य

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: None
mai: किछु नहि

en: Add Bookmarks
mai: पुस्तचिह्न जोडू

en: Remove
mai: हटाबू

en: IP Address:
mai: IP पता:

en: Reload
mai: पुनः लोड करू

en: Abort
mai: छोड़ू

en: Up
mai: उप्पर

en: Domain:
mai: डोमेन:

en: File:
mai: फाइल:

en: Advanced Options
mai: उन्नत विकल्प

en: Authentication
mai: सत्यापन

en: Samba
mai: साम्बा

en: User:
mai: प्रयोक्ता:

en: Clear List
mai: सूची साफ करू

note: i18n: ectx: label, entry (UseUserId), group (Mounting)
en: User ID:
mai: प्रयोक्ता आईडी:

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: default
mai: मूलभूत

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-only
mai: केवल पढ़बाक लेल

en: Disk
mai: डिस्क

en: Printer
mai: मुद्रक

en: Synchronize
mai: तुल्यकालित करू

en: Source:
mai: श्रोत:

en: Destination:
mai: गंतव्य:
