smb4k - en to mai translation catalogue (40 entries)

en: Developer
mai: डेवलपर

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
mai: पुस्तचिह्न (&B)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Bookmarks
mai: पुस्तकचिह्न

en: &Edit Bookmarks
mai:  पसंदीदा  क' संपादन करू (&E)

en: User Interface
mai: प्रयोक्ता अंतरफलक

en: Network
mai: नेटवर्क

en: Mounting
mai: माउंट कएल जाए रहल अछि

en: Authentication
mai: सत्यापन

en: Load
mai: लोड करू

en: Save
mai: सहेजू

en: Edit
mai: संपादन

en: Remove
mai: हटाबू

en: Clear List
mai: सूची साफ करू

en: Directories
mai: निर्देशिका

en: Advanced Options
mai: उन्नत विकल्प

en: Samba
mai: साम्बा

en: General
mai: सामान्य

en: Links
mai: लिंक

en: File Transfer
mai: फाइल हस्तांतरण

en: Filtering
mai: फिल्टर कएल जाए रहल अछि

en: Done.
mai: सम्पन्न

en: Type
mai: प्रकार

en: IP Address
mai: आइपी पता

en: Comment
mai: टिप्पणी

en: &Abort
mai: छोड़ू (&A)

en: &Search
mai: खोज (&S)

en: Search
mai: खोजू

en: Synchronize
mai: तुल्यकालित करू

en: Icon View
mai: चिह्न दृश्य

en: List View
mai: सूची दृश्य

en: yes
mai: हँ

en: no
mai: नहि

en: Type:
mai: प्रकार:

en: Comment:
mai: टिप्पणीः

en: IP Address:
mai: IP पता:

en: unknown
mai: अज्ञात

en: Owner:
mai: मालिक:
