smb4k - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
nn: <font size="-1">på %1</font>

en: Go back
nn: Gå tilbake

en: Edit bookmarks
nn: Rediger bokmerke

en: Configuration Dialog
nn: Oppsettvindauge

en: Network Neighborhood
nn: Nettverksnabolag

en: Bookmark
nn: Bokmerke

en: Rescan
nn: Skann på nytt

en: Abort
nn: Avbryt

en: Go one level up
nn: Gå eitt nivå opp

en: Open the mount dialog
nn: Opna monteringsvindauget

en: Mounted Shares
nn: Monterte ressursar

en: Bookmarks
nn: Bokmerke

en: Profiles
nn: Profilar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: (active)
nn: (verksam)

en: Synchronize
nn: Synkroniser

en: Unmount
nn: Avmonter

en: Unmount all shares
nn: Avmonter alle ressursane
