smb4k - en to pl translation catalogue (198 entries)

en: The mount process could not be started.
pl: Nie można uruchomić procesu podpinania.

en: The mountpoint %1 is invalid.
pl: Punkt podpięcia %1 jest nieprawidłowy.

en: The unmount process could not be started.
pl: Nie można uruchomić procesu odpinania.

en: Advanced network neighborhood browser and Samba share mounting utility
pl: Rozbudowana przeglądarka otoczenia sieciowego i narzędzie do podpinania zasobów Samby

en: Developer
pl: Programista

en: Donator
pl: Darczyńca

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
pl: Si&eć

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
pl: Z&asoby

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
pl: &Zakładki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: Bookmark Shares
pl: Dodaj zasób do zakładek

en: All listed shares will be bookmarked. To add a label or category, double-click the respective bookmark entry.
pl: Wszystkim wymienionym zasobom zostanie przypisana zakładka. Aby dodać etykietę lub kategorię, kliknij na odpowiedni wpis zakładki.

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Bookmark Editor
pl: Edytor zakładek

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: &Edit Bookmarks
pl: &Edytuj zakładki

en: Add &Bookmark
pl: &Dodaj zakładkę

en: Mount Bookmarks
pl: Podepnij zakładki

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Network
pl: Sieć

en: Mounting
pl: Podpinanie

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en:  (Profile: %1)
pl:  (Profil: %1)

en: Custom Settings
pl: Własne ustawienia

en: Profiles
pl: Profile

en: An incorrect setting has been found. You are now taken
    to the corresponding configuration page to fix it.
pl: Znaleziono niepoprawne ustawienie. Nastąpi teraz przejście do odpowiedniej strony ustawień, aby można było poprawić ustawienie.

en: You have made changes to the profiles. You have to apply
    them in order to be able to use them in the rest of the
    configuration dialog.
pl: Wprowadziłeś zmiany do profili. Musisz je zastosować
    aby móc ich używać w pozostałej części okna
    ustawień.

en: Default Login
pl: Domyślny użytkownik

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Workgroup:
pl: Grupa robocza:

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: Remove
pl: Usuń

en: Clear List
pl: Wyczyść listę

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: All fine.
pl: Wszystko w porządku.

en: The item <b>%1</b> was removed, because all custom settings were reset.
pl: Rzecz <b>%1</b> została usunięta, bo wszystkie własne ustawienia zostały wyzerowane.

en: Directories
pl: Katalogi

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Common Options
pl: Ustawienia ogólne

en: CIFS Unix Extensions Support
pl: Obsługa rozszerzeń CIFS Unix

en: Choose a different user
pl: Wybierz innego użytkownika

en: Choose a different group
pl: Wybierz inną grupę

en: Common Mount Settings
pl: Wspólne

en: Advanced Options
pl: Ustawienia rozszerzone

en: Edit the additional CIFS options.
pl: Zmień dodatkowe ustawienia CIFS.

en: Advanced Mount Settings
pl: Rozszerzone ustawienia podpinania

en: Character Sets
pl: Zestawy znaków

en: Mount Settings
pl: Ustawienia podpinania

en: Additional CIFS Options
pl: Dodatkowe ustawienia CIFS

en: <qt>Enter the desired options as a comma separated list:</qt>
pl: <qt>Wprowadź żądane ustawienia jako spis oddzielony przecinkami:</qt>

en: The following entry is going to be removed from the additional options:<br>%2.<br>Please read the handbook for details. | The following %1 entries are going to be removed from the additional options:<br>%2.<br>Please read the handbook for details.
pl[0]: Następujący wpis zostanie usunięty z dodatkowych ustawień:<br> %2.<br> Przeczytaj podręcznik po dane szczegółowe.
pl[1]: Następujące %1 wpisy zostaną usunięte z dodatkowych ustawień:<br> %2.<br> Przeczytaj podręcznik po dane szczegółowe.
pl[2]: Następujące %1 wpisów zostanie usuniętych z dodatkowych ustawień:<br> %2.<br> Przeczytaj podręcznik po dane szczegółowe.

en: Browse Settings
pl: Ustawienia przeglądarki

en: Wake-On-LAN
pl: Obudź-po-LANie:

en: Define the hosts that should be woken up via the custom settings editor.
pl: Określ gospodarza, który ma być obudzony poprzez okno własnych ustawień.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia rozszerzone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add
pl: Dodaj

en: Set Active
pl: Ustaw aktywne

en: Move Up
pl: Przesuń w górę

en: Move Down
pl: Przesuń w dół

en: Rename
pl: Przemianuj

en: Synchronization Directory
pl: Przedrostek synchronizacji

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: General
pl: Ogólne

en: Links
pl: Odnośniki

en: File Handling
pl: Obsługa plików

en: File Attributes
pl: Właściwości pliku

en: Ownership
pl: Właściciel

en: File Attributes && Ownership
pl: Atrybuty pliku i jego posiadanie

en: Compression
pl: Pakowanie

en: Files
pl: Pliki

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: File Transfer
pl: Przenoszenie plików

en: Files && Directories
pl: Pliki i katalogi

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: File Deletion
pl: Usuwanie plików

en: General Filtering Settings
pl: Ustawienia ogólne filtrowania

en: Filter Rules
pl: Zasady filtrowania

en: Filtering
pl: Filtrowanie

en: Checksums
pl: Sumy sprawdzające

en: Main Window
pl: Główne okno

en: Network Neighborhood
pl: Otoczenie sieciowe

en: Shares View
pl: Widok zasobów

en: Custom Settings Editor
pl: Edytor własnych ustawień

en: No network item was set.
pl: Nie ustawiono żadnej rzeczy sieciowej.

en: Define custom settings for host <b>%1</b> and all the shares it provides.
pl: Określ własne ustawienia dla gospodarza <b>%1</b> i wszystkich zasobów jakie on zapewnia.

en: Define custom settings for share <b>%1</b>.
pl: Określ własne ustawienia dla zasobu <b>%1</b>.

en: Always remount this share
pl: Sam podpinaj ten zasób

en: This server supports the CIFS Unix extensions
pl: Ten serwer obsługuje rozszerzenia CIFS Unix

en: MAC Address:
pl: Adres MAC:

en: Send magic packet before scanning the network neighborhood
pl: Wyślij magiczny pakiet przed przeszukaniem otoczenia sieciowego

en: Send magic packet before mounting a share
pl: Wyślij magiczny pakiet przed podpięciem zasobu

en: Wake-On-LAN Settings
pl: Ustawienia Budzenia-przez-LAN

en: Specify User
pl: Podaj użytkownika

en: Please specify a username.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika.

en: Please specify a username for share<br><b>%1</b>.
pl: Wpisz nazwę użytkownika dla zasobu <br><b>%1</b>.

en: Dock Widgets
pl: Doki

en: Mounted Shares
pl: Podpięte zasoby

en: <qt>Closing the main window will keep Smb4K running in the system tray.<br>Use <i>Quit</i> from the <i>File</i> menu to quit the application.</qt>
pl: <qt>Po zamknięciu głównego okna Smb4K będzie kontynuował działanie w tacce systemowej.<br>Do zamknięcia programu wybierz <i>Wyjdź</i> z menu <i>Plik</i>.</qt>

en: Docking
pl: Dokowanie

en: There are currently no shares mounted.
pl: Żadne zasoby nie są podpięte.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
pl[0]: Obecnie podpięty jest %1 zasób.
pl[1]: Obecnie podpięte są %1 zasoby.
pl[2]: Obecnie podpiętych jest %1 zasobów.

en: Looking for workgroups and domains...
pl: Wyszukiwanie grup roboczych i domen...

en: Looking for hosts in domain %1...
pl: Wyszukiwanie gospodarza w domenie %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
pl: Wyszukiwanie zasobów udostępnionych przez gospodarza %1...

en: Looking for files and directories in %1...
pl: Wyszukiwanie plików i katalogów w %1...

en: Waking up remote hosts...
pl: Budzenie zdalnych gospodarzy...

en: Sending file to printer %1...
pl: Wysyłanie pliku do drukarki %1...

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Mounting...
pl: Podpinanie...

en: Unmounting...
pl: Odpinanie...

en: Waking up host...
pl: Budzenie gospodarza...

en: %1 has been mounted successfully.
pl: %1 został pomyślnie podpięty.

en: %1 has been unmounted successfully.
pl: %1 został pomyślnie odpięty.

en: Synchronizing %1
pl: Synchronizacja %1

en: Mount Dialog
pl: Okno podpinania

en: Enter the location and optionally the IP address and workgroup to mount a share.
pl: Podaj położenie i opcjonalnie adres IP i grupę roboczą do podpięcia zasobu.

en: Location:
pl: Położenie:

en: Bookmark this share
pl: Dodaj ten zasób do zakładek

[ctx: Bookmark a share in the mount dialog.]
en: Bookmark >>
pl: Zakładka >>

en: Type
pl: Rodzaj

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Comment
pl: Komentarz

en: Scan Netwo&rk
pl: P&rzeszukaj sieć

en: &Abort
pl: &Porzuć

en: &Search
pl: &Znajdź

en: Add &Custom Settings
pl: Dodaj własne ustawienia

en: &Open Mount Dialog
pl: Zarządzaj p&odpięciami

en: Au&thentication
pl: Uwierzy&telnianie

en: Pre&view
pl: Pod&gląd

en: &Print File
pl: Drukuj &plik

en: &Mount
pl: &Podepnij

en: &Unmount
pl: &Odepnij

en: Scan Compute&r
pl: Przeszukaj kompute&r

en: Scan Wo&rkgroup
pl: Przeszukaj g&rupę roboczą

en: Close
pl: Zamknij

en: Search string
pl: Znajdź ciąg znaków

en: Search
pl: Znajdź

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Item Down
pl: Element w dół

en: Item Up
pl: Element w górę

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Please enter a username and a password for the host <b>%1</b>.
pl: Wpisz nazwę użytkownika i hasło dla gospodarza <b>%1</b>.

en: Please enter a username and a password for the share <b>%1</b>.
pl: Podaj nazwę użytkownika i hasło dostępu do zasobu <b>%1</b>.

en: Preview Dialog
pl: Okno podglądu

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

en: Abort
pl: Porzuć

en: Up
pl: Do góry

en: Preview of %1
pl: Podgląd %1

en: Print Dialog
pl: Okno drukowania

en: Print a file.
pl: Wydrukuj plik.

en: File:
pl: Plik:

en: Copies:
pl: Kopie:

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Print a file to printer <b>%1</b>.
pl: Wydrukuj plik na drukarce <b>%1</b>.

en: U&nmount All
pl: Odep&nij wszystko

en: Unmount
pl: Odepnij

en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Open with Konsole
pl: Otwórz w konsoli

en: Open with File Manager
pl: Otwórz w przeglądarce plików

en: View Modes
pl: Tryby widoku

en: Icon View
pl: Widok ikon

en: List View
pl: Widok listy

en: S&ynchronize
pl: Zs&ynchronizuj

en: Open with Konso&le
pl: Otwórz w konso&li

en: Open with F&ile Manager
pl: Otwórz w przeglądarce pl&ików

en: <qt>There is no active connection to the share <b>%1</b>! You cannot drop any files here.</qt>
pl: <qt>Nie ma aktywnego połączenia do zasobu <b>%1</b>! Tutaj nie możesz upuścić żadnego pliku.</qt>

en: Source:
pl: Źródło:

en: Destination:
pl: Przeznaczenie:

en: Swap Paths
pl: Zamień ścieżki

en: Please provide the source and destination directory for the synchronization of <b>%1</b>.
pl: Podaj katalog źródłowy i docelowy dla synchronizacji <b>%1</b>.

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: DNS-SD Browsing Domain
pl: Domena przeglądania DNS-SD

en: Workgroup
pl: Grupa robocza

en: Master Browser:
pl: Główna przeglądarka:

en: Host
pl: Gospodarz

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Share (%1)
pl: Zasób (%1)

en: Mounted:
pl: Podpięty:

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Host:
pl: Gospodarz:

en: Mountpoint:
pl: Punkt podpięcia:

en: unknown
pl: nieznany

en: Owner:
pl: Właścicel:

en: File system:
pl: System plików:

en: %1 free of %2 (%3 used)
pl: %1 wolnych z %2 (%3% używanych)

en: Size:
pl: Rozmiar:
