smb4k - en to sk translation catalogue (139 entries)

en: The mount process could not be started.
sk: Proces pripojenia nie je možné spustiť.

en: The mountpoint %1 is invalid.
sk: Bod pripojenia %1 je neplatný.

en: The unmount process could not be started.
sk: Proces odpojenia nie je možné spustiť.

en: Advanced network neighborhood browser and Samba share mounting utility
sk: Pokročilý prehliadač sieťového okolia a nástroj na pripojenie zdieľaní Samba

en: Developer
sk: Vývojár

en: Donator
sk: Donátor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
sk: Si&eť

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
sk: Zdieľ&ania

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
sk: &Záložky

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: &Edit Bookmarks
sk: &Upraviť záložky

en: Add &Bookmark
sk: Prid&ať záložku

en: User Interface
sk: Užívateľské rozhranie

en: Network
sk: Sieť

en: Mounting
sk: Pripájanie

en: Authentication
sk: Autentifikácia

en: Synchronization
sk: Synchronizácia

en: Profiles
sk: Profily

en: <qt>An incorrect setting has been found. You are now taken to the corresponding configuration page to fix it.</qt>
sk: <qt>Našlo sa nesprávne nastavenie. Budete presmerovaný na dialóg na jeho opravu.</qt>

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Wallet Entries
sk: Položky peňaženky

en: Load
sk: Načítať

en: Save
sk: Uložiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Default Login
sk: Štandardné prihlásenie

en: Enter the default login information.
sk: Zadajte predvolené informácie prihlásenia.

en: Clear List
sk: Vyčistiť zoznam

en: Directories
sk: Priečinky

en: Behavior
sk: Správanie

en: Basic Settings
sk: Základné nastavenie

en: Common Options
sk: Obvyklé možnosti

en: CIFS Unix Extensions Support
sk: Podpora unixových rozšírení CIFS

en: Choose a different user
sk: Vybrať iného používateľa

en: Choose a different group
sk: Vybrať inú skupinu

en: Common Mount Settings
sk: Obvyklé možnosti pripojenia

en: Advanced Options
sk: Pokročilé voľby

en: Edit the additional CIFS options.
sk: Upraviť dodatočné voľby CIFS.

en: Advanced Mount Settings
sk: Pokročilé nastavenia pripojenia

en: Character Sets
sk: Znakové sady

en: Mount Settings
sk: Voľby pripojenia

en: Additional CIFS Options
sk: Ďalšie voľby CIFS:

en: <qt>Enter the desired options as a comma separated list:</qt>
sk: <qt>Zadajte žiadané voľby ako zoznam oddelený čiarkou:</qt>

en: <qt>The following entry is going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt> | <qt>The following %1 entries are going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt>
sk[0]: <qt>Nasledovná položka bude odstránená z dodatočných volieb: %2. Prosím, prečítajte si príručku kvôli podrobnostiam.</qt>
sk[1]: <qt>Nasledovné %1 položky budú odstránené z dodatočných volieb: %2. Prosím, prečítajte si príručku kvôli podrobnostiam.</qt>
sk[2]: <qt>Nasledovných %1 položiek bude odstránených z dodatočných volieb: %2. Prosím, prečítajte si príručku kvôli podrobnostiam.</qt>

en: Browse Settings
sk: Prehliadať nastavenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Links
sk: Odkazy

en: File Handling
sk: Spracovanie súborov

en: Compression
sk: Kompresia

en: Files
sk: Súbory

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: File Transfer
sk: Prenos súboru

en: Files && Directories
sk: Súbory && adresáre

en: Restrictions
sk: Obmedzenia

en: File Deletion
sk: Vymazanie súboru

en: Filter Rules
sk: Pravidlá filtra

en: Filtering
sk: Filtrovanie

en: Checksums
sk: Kontrolné súčty

en: Main Window
sk: Hlavné okno

en: Network Neighborhood
sk: Sieťové okolie

en: Shares View
sk: Pohľad zdieľaní

en: Dock Widgets
sk: Dokovať prvky

en: Mounted Shares
sk: Pripojené zdieľania

en: <qt>Closing the main window will keep Smb4K running in the system tray.<br>Use <i>Quit</i> from the <i>File</i> menu to quit the application.</qt>
sk: <qt>Po zatvorení hlavného okna zostane Smb4K bežať v systémovej lište.<br>Ak chcete aplikáciu ukončiť, použite položku <i>Koniec</i> z ponuky <i>Súbor</i>.</qt>

en: Docking
sk: Plávajúce okná

en: There are currently no shares mounted.
sk: Práve nie sú pripojené žiadne zdieľania.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
sk[0]: Aktuálne je pripojené %1 zdieľanie.
sk[1]: Aktuálne sú pripojené %1 zdieľania.
sk[2]: Aktuálne je pripojených %1 zdieľaní.

en: The wallet is used.
sk: Peňaženka sa používa.

en: The password dialog is used.
sk: Používa sa režim dialógu hesla.

en: Looking for workgroups and domains...
sk: Hľadanie pracovných skupín a domén...

en: Looking for hosts in domain %1...
sk: Hľadanie hostiteľov v doméne %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
sk: Hľadám zdieľanie poskytované hostiteľom %1...

en: Looking for files and directories in %1...
sk: Hľadanie súborov a adresárov v %1...

en: Waking up remote hosts...
sk: Prebúdzam vzdialených hostiteľov...

en: Sending file to printer %1...
sk: Posielam súbor na tlačiareň %1...

en: Searching...
sk: Hľadá sa...

en: Done.
sk: Hotovo.

en: Mounting...
sk: Pripájanie...

en: Unmounting...
sk: Odpájam...

en: Waking up host...
sk: Prebúdzam hostiteľa...

en: %1 has been mounted successfully.
sk: %1 bol úspešne pripojený.

en: %1 has been unmounted successfully.
sk: %1 bol úspešne odpojený.

en: Synchronizing %1
sk: Synchronizujem %1

en: Type
sk: Typ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Comment
sk: Poznámka

en: Scan Netwo&rk
sk: Prehľadať sieť

en: &Abort
sk: P&rerušiť

en: &Search
sk: &Hľadať

en: &Open Mount Dialog
sk: Otvoriť dialóg pripojenia

en: Au&thentication
sk: Au&tentifikácia

en: Pre&view
sk: &Náhľad

en: &Print File
sk: Vytlačiť súbor

en: &Mount
sk: &Pripojiť

en: &Unmount
sk: &Odpojiť

en: Scan Compute&r
sk: Prehľadať počítač

en: Scan Wo&rkgroup
sk: Prehľadať pracovnú skupinu

en: Close
sk: Zavrieť

en: Search string
sk: Vyhľadávaný reťazec

en: Search
sk: Hľadať

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Item Down
sk: Položka dolu

en: Item Up
sk: Položka hore

en: U&nmount All
sk: Odpojiť všetko

en: Unmount
sk: Odpojiť

en: Add Bookmark
sk: Pridať záložku

en: Synchronize
sk: Synchronizovať

en: Open with Konsole
sk: Otvoriť s Konsole

en: Open with File Manager
sk: Otvoriť v správcovi súborov

en: View Modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Icon View
sk: Zobrazenie ikon

en: List View
sk: Pohľad zoznamu

en: S&ynchronize
sk: Synchronizovať

en: Open with Konso&le
sk: Otvoriť s Konsole

en: Open with F&ile Manager
sk: Otvoriť v správcovi súborov

en: <qt>There is no active connection to the share <b>%1</b>! You cannot drop any files here.</qt>
sk: <qt>Nie je žiadne aktívne pripojenie na zdieľanie <b>%1</b>! Nič sem nemôžete pridať.</qt>

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: Type:
sk: Typ:

en: Workgroup
sk: Pracovná skupina

en: Master Browser:
sk: Hlavný prehliadač:

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Comment:
sk: Poznámka:

en: IP Address:
sk: IP adresa:

en: Workgroup:
sk: Pracovná skupina:

en: Share (%1)
sk: Zdieľať (%1)

en: Mounted:
sk: Pripojené:

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: unknown
sk: neznáme

en: %1 free of %2 (%3 used)
sk: %1 voľných z %2 (%3 použitých)

en: Mountpoint:
sk: Bod pripojenia:

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: File system:
sk: Súborový systém:

en: Size:
sk: Veľkosť:
