smb4k - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: <font size="-1">on %1</font>
sl: <font size="-1">na %1</font>

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: Edit bookmarks
sl: Uredi zaznamke

en: Configuration Dialog
sl: Dialog nastavitev

en: Network Neighborhood
sl: Sosedstvo omrežja

en: Bookmark
sl: Zaznamek

en: Rescan
sl: Ponovni pregled

en: Abort
sl: Prekini

en: Go one level up
sl: Pojdi nivo višje

en: Open the mount dialog
sl: Odpri dialog priklopa

en: Mounted Shares
sl: Priklopljeni deli

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Profiles
sl: Profili

en: Configuration
sl: Nastavitev

en: (active)
sl: (aktivno)

en: Synchronize
sl: Uskladi

en: Unmount
sl: Odklopi

en: Unmount all shares
sl: Odklopi vse dele
