smb4k - en to sl translation catalogue (154 entries)

en: The mount process could not be started.
sl: Postopka priklopa ni bilo mogoče začeti.

en: The mountpoint %1 is invalid.
sl: Točka priklopa %1 je neveljavna.

en: The unmount process could not be started.
sl: Postopka odklopa ni bilo mogoče začeti.

en: Advanced network neighborhood browser and Samba share mounting utility
sl: Napredni omrežni brskalnik in pripomoček Sambe za priklop delov diska

en: Developer
sl: Razvijalec

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
sl: Omrežje

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
sl: Deli diska

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
sl: Zaznamki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna letvica

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: &Edit Bookmarks
sl: Uredi zaznamke

en: Add &Bookmark
sl: Dodaj zaznamek

en: Mount Bookmarks
sl: Priklopi zaznamke

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Network
sl: Omrežje

en: Mounting
sl: Priklapljanje

en: Authentication
sl: Overitev

en: Synchronization
sl: Usklajevanje

en: Custom Settings
sl: Nastavitve po meri

en: Profiles
sl: Profili

en: <qt>An incorrect setting has been found. You are now taken to the corresponding configuration page to fix it.</qt>
sl: <qt>Najdena je bila napačna nastavitev. Zdaj boste preusmerjeni v ustrezno stran za nastavitev, da jo popravite.</qt>

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Wallet Entries
sl: Vnosi za listnico

en: Load
sl: Naloži

en: Save
sl: Shrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Clear
sl: Očisti

en: Default Login
sl: Privzeta prijava

en: Enter the default login information.
sl: Vnesite privzete informacije za prijavo.

en: Set the username and password for wallet entry %1.
sl: Nastavi uporabniško ime in geslo za dostop do listnice %1.

en: Set the username and password for the default login.
sl: Nastavi uporabniško ime in geslo za privzeto prijavo.

en: All fine.
sl: Vse dobro.

en: Clear List
sl: Očisti seznam

en: The item %1 was removed, because all custom settings were reset.
sl: Postavka %1 je bila odstranjena, ker so bile ponovno nastavljene vse nastavitve po meri.

en: Directories
sl: Imeniki

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: Basic Settings
sl: Osnovne nastavitve

en: Common Options
sl: Skupne možnosti

en: CIFS Unix Extensions Support
sl: Podpora razširitev CIFS Unix

en: Choose a different user
sl: Izberite drugega uporabnika

en: Choose a different group
sl: Izberite drugo skupino

en: Common Mount Settings
sl: Skupne nastavitve priklopa

en: Advanced Options
sl: Napredne možnosti

en: Edit the additional CIFS options.
sl: Uredi dodatne možnosti CIFS.

en: Advanced Mount Settings
sl: Napredne nastavitve priklopa

en: Character Sets
sl: Nabor znakov

en: Mount Settings
sl: Nastavitve priklopa

en: Additional CIFS Options
sl: Dodatne možnosti CIFS

en: <qt>Enter the desired options as a comma separated list:</qt>
sl: <qt>Vnesite želene možnosti kot seznam, ločen z vejicami:</qt>

en: <qt>The following entry is going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt> | <qt>The following %1 entries are going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt>
sl[0]: <qt>Iz dodatnih možnosti bo odstranjen %1 naslednji vnos: %2. Za podrobnosti preberite priročnik.</qt>
sl[1]: <qt>Naslednja %1 vnosa bosta odstranjena iz dodatnih možnosti: %2. Za podrobnosti preberite priročnik.</qt>
sl[2]: <qt>Naslednji %1 vnosi bodo odstranjeni iz dodatnih možnosti: %2. Za podrobnosti preberite priročnik.</qt>
sl[3]: <qt>Naslednji %1 vnosov bodo odstranjenih iz dodatnih možnosti: %2. Za podrobnosti preberite priročnik.</qt>

en: Browse Settings
sl: Brskajte po možnostih

en: Define the hosts that should be woken up via the custom settings editor.
sl: Določi gostitelje, ki naj bi jih prebudili z urejevalnikom nastavitev po meri.

en: Advanced Settings
sl: Napredne nastavitve

en: Synchronization Directory
sl: Imenik za usklajevanje

en: Backups
sl: Varnostne kopije

en: General
sl: Splošno

en: Links
sl: Povezave

en: File Handling
sl: Delo z datotekami

en: File Attributes
sl: Lastnosti datoteke

en: Ownership
sl: Lastništvo

en: File Attributes && Ownership
sl: Lastnosti datoteke in lastništvo

en: Compression
sl: Stiskanje

en: Files
sl: Datoteke

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: File Transfer
sl: Prenos datotek

en: Files && Directories
sl: Datoteke in imeniki

en: Restrictions
sl: Omejitve

en: File Deletion
sl: Brisanje datotek

en: General Filtering Settings
sl: Nastavitve splošnega filtriranja

en: Filter Rules
sl: Pravila filtriranja

en: Filtering
sl: Filtriranje

en: Checksums
sl: Kontrolne vsote

en: Main Window
sl: Glavno okno

en: Network Neighborhood
sl: Sosedstvo omrežja

en: Shares View
sl: Pogled delov diskov

en: Dock Widgets
sl: Zasidraj gradnike

en: Mounted Shares
sl: Priklopljeni deli

en: <qt>Closing the main window will keep Smb4K running in the system tray.<br>Use <i>Quit</i> from the <i>File</i> menu to quit the application.</qt>
sl: <qt>Ob zaprtju glavnega okna, bo Smb4K nadaljeval svoj tek v sistemskem pladnju. Uporabite <i>Izhod </i>aplikacijo iz menija <i>Datoteka</i> da zapustite aplikacijo.</qt>

en: Docking
sl: Sidranje

en: There are currently no shares mounted.
sl: Trenutno ni nobenega priklopljenega dela.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
sl[0]: Trenutno je priklopljen %1 del.
sl[1]: Trenutno sta priklopljena %1 dela.
sl[2]: Trenutno so priklopljeni %1 deli.
sl[3]: Trenutno je priklopljenih %1 delov.

en: The wallet is used.
sl: Uporabljena je listnica.

en: The password dialog is used.
sl: Uporabljen je pogovor za pridobitev gesla.

en: Looking for workgroups and domains...
sl: Pregledovanje za delovnimi skupinami in domenami...

en: Looking for hosts in domain %1...
sl: Pregledovanje za gostitelji in domenami %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
sl: Pregledovanje za deli diskov, ki jih zagotavljajo gostitelji %1...

en: Looking for files and directories in %1...
sl: Pregledovanje za datotekami in imeniki v %1...

en: Waking up remote hosts...
sl: Zbujanje oddaljenih gostiteljev...

en: Sending file to printer %1...
sl: Pošiljanje datotek na tiskalnik %1...

en: Searching...
sl: Iskanje...

en: Done.
sl: Dokončano.

en: Mounting...
sl: Priklapljanje...

en: Unmounting...
sl: Odklapljanje...

en: Waking up host...
sl: Zbujanje gostitelja...

en: %1 has been mounted successfully.
sl: %1 je bil uspešno priklopljen.

en: %1 has been unmounted successfully.
sl: %1 je bil uspešno odklopljen.

en: Synchronizing %1
sl: Usklajevanje %1

en: Type
sl: Vrsta

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Comment
sl: Komentar

en: Scan Netwo&rk
sl: Preišči omrežje

en: &Abort
sl: Prekliči

en: &Search
sl: Išči

en: Add &Custom Settings
sl: Dodaj nastavitve po meri

en: &Open Mount Dialog
sl: Odpri pogovor o priklopu

en: Au&thentication
sl: Overjanje

en: Pre&view
sl: Predogled

en: &Print File
sl: Tiskaj datoteko

en: &Mount
sl: Priklopi

en: &Unmount
sl: Odklopi

en: Scan Compute&r
sl: Preišči računalnik

en: Scan Wo&rkgroup
sl: Preišči delovno skupino

en: Close
sl: Zapri

en: Search string
sl: Išči niz

en: Search
sl: Išči

en: Stop
sl: Ustavi

en: Item Down
sl: Postavka navzdol

en: Item Up
sl: Postavka navzgor

en: U&nmount All
sl: Odklopi vse

en: Unmount
sl: Odklopi

en: Add Bookmark
sl: Dodaj zaznamek

en: Synchronize
sl: Uskladi

en: Open with Konsole
sl: Odpri v konzoli

en: Open with File Manager
sl: Odpri z upravljalnikom datotek

en: View Modes
sl: Načini pogledov

en: Icon View
sl: Pogled ikon

en: List View
sl: Pogled seznama

en: S&ynchronize
sl: Uskladi

en: Open with Konso&le
sl: Odpri s konzolo

en: Open with F&ile Manager
sl: Odpri z upravljalnikom datotek

en: <qt>There is no active connection to the share <b>%1</b>! You cannot drop any files here.</qt>
sl: <qt>Ni dejavne povezave z delom <b>%1</b>! Tu ne morete spustiti nobene datoteke.</qt>

en: yes
sl: da

en: no
sl: ne

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Workgroup
sl: Delovna skupina

en: Master Browser:
sl: Matični brskalnik:

en: Host
sl: Gostitelj

en: Comment:
sl: Komentar:

en: IP Address:
sl: IP naslov:

en: Workgroup:
sl: Delovna skupina:

en: Share (%1)
sl: Del (%1)

en: Mounted:
sl: Priklopljen:

en: Host:
sl: Gostitelj:

en: Location:
sl: Kraj:

en: unknown
sl: neznano

en: %1 free of %2 (%3 used)
sl: %1 prosto od %2 (%3 porabljeno)

en: Mountpoint:
sl: Točka priklopa:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Owner:
sl: Lastnik:

en: File system:
sl: Datotečni sistem:

en: Size:
sl: Velikost:
