smb4k - en to ug translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: Icon View
ug: سىنبەلگە كۆرۈنۈش

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: List View
ug: تىزىم كۆرۈنۈش

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: None
ug: يوق

en: Add Bookmarks
ug: خەتكۈچلەرنى قوش

note: i18n("Add this share to the bookmarks"));
en: Label:
ug: ئەن:

en: Edit Bookmarks
ug: خەتكۈش تەھرىر

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Workgroup:
ug: خىزمەت گۇرۇپپىسى

en: IP Address:
ug: IP ئادرېسى:

en: Reload
ug: قايتا يۈكلە

en: Abort
ug: توختات

en: Up
ug: ئۈستى

en: Domain:
ug: دائىرە:

en: File:
ug: ھۆججەت:

en: Copies:
ug: كۆچۈرۈلمە سانى:

en: Advanced Options
ug: ئالىي تاللانما

en: Authentication
ug: كىملىك دەلىللەش

en: MAC Address:
ug: MAC ئادرېسى:

en: Specify User
ug: بەلگىلەنگەن ئىشلەتكۈچى

en: User:
ug: ئىشلەتكۈچى:

en: Clear List
ug: تىزىملىكنى تازىلا

note: i18n: ectx: label, entry (UseUserId), group (Mounting)
en: User ID:
ug: ئىشلەتكۈچى ID:

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: default
ug: كۆڭۈلدىكى

note: i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: cp437
ug: cp1152

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-only
ug: ئوقۇشقىلا بولىدۇ

note: i18n: ectx: label, entry (UseCustomCifsOptions), group (Mounting)
en: Additional options:
ug: قوشۇمچە تاللانمىلار:

en: Disk
ug: دىسكا

en: Printer
ug: پرىنتېر

en: Synchronizing
ug: قەدەمداش

en: Source
ug: مەنبە

en: Destination
ug: نىشان

en: Synchronization
ug: قەدەمداشلاش

en: Synchronize
ug: قەدەمداش

en: Source:
ug: مەنبە:

en: Destination:
ug: نىشان:
