smb4k-core - en to uk translation catalogue (440 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Tab orientation:
uk: Розташування вкладок:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Set the tab orientation for the tabified dock widgets.
uk: Встановити розташування вкладок для віджетів-вкладок на бічних панелях.

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Top
uk: Вгорі

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Bottom
uk: Внизу

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Left
uk: Ліворуч

note: i18n: ectx: label, entry (MainWindowTabOrientation), group (UserInterface)
en: Right
uk: Праворуч

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCustomBookmarkLabel), group (UserInterface)
en: Show custom bookmark label if available
uk: Показувати нетипову мітку закладки, якщо таку вказано

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCustomBookmarkLabel), group (UserInterface)
en: Do not show the name of the share that is represented by the bookmark but the custom label that was defined in the bookmark editor.
uk: Не показувати назву спільного ресурсу, що визначається закладкою. Замість неї показувати нетипову мітку, яку було визначено у редакторі закладок.

note: i18n: ectx: label, entry (StartMainWindowDocked), group (UserInterface)
en: Start docked
uk: Запускати в системний лоток

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StartMainWindowDocked), group (UserInterface)
en: Start the application docked to the system tray, i.e. only the system tray widget is shown and the main window is hidden. You can bring the main window up by clicking on the system tray widget or by choosing "Restore" from its popup menu.
uk: Запускати програму згорнутою у системний лоток. Буде показано лише віджет системного лотка — головне вікно буде приховано. Відкрити головне вікно програми можна буде наведенням вказівника миші на віджет піктограми системного лотка з наступним клацанням лівою кнопкою миші і вибором пункту «Відновити» з контекстного меню.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowType), group (UserInterface)
en: Show the type of the share
uk: Показувати тип спільного ресурсу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowType), group (UserInterface)
en: The type of a share will be displayed in a separate column in the network neighborhood browser. It can either be Disk, Print or IPC.
uk: Визначає, чи слід показувати тип спільного ресурсу у окремому стовпчику навігатора мережевим оточенням. Типом спільного ресурсу може бути «Диск», «Принтер» чи «IPC».

note: i18n: ectx: label, entry (ShowIPAddress), group (UserInterface)
en: Show the IP address of the server
uk: Показувати адресу IP сервера

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowIPAddress), group (UserInterface)
en: The IP address of the server will be displayed in a separate column in the network neighborhood browser.
uk: Визначає, чи слід показувати адресу IP сервера у окремому стовпчику навігатора мережевим оточенням.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowComment), group (UserInterface)
en: Show the comment
uk: Показувати коментар

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowComment), group (UserInterface)
en: The comment describing the server or share will be displayed in a separate column in the network neighborhood browser.
uk: Визначає, чи слід показувати коментар з описом сервера або спільного ресурсу у окремому стовпчику навігатора мережевим оточенням.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowNetworkItemToolTip), group (UserInterface)
en: Show tooltips for network items
uk: Показувати підказки для записів мережі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowNetworkItemToolTip), group (UserInterface)
en: The tooltip shows various information about the current network item.
uk: Визначає, чи слід показувати підказку з різноманітними відомостями щодо поточного пункту списку ресурсів мережі.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoExpandNetworkItems), group (UserInterface)
en: Automatically expand domains and hosts
uk: Автоматично розгортати пункти доменів і вузлів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoExpandNetworkItems), group (UserInterface)
en: Automatically expand domain and host items when a list of associated network items (domain members or shares) is added or updated. Please note that a domain or host item will always be expanded when you execute it.
uk: Автоматично розгортати пункти доменів і вузлів у разі додавання або оновлення відповідного списку елементів мережі (учасників домену або спільних ресурсів). Будь ласка, зауважте, що пункт домену або вузла завжди буде розгорнуто, якщо ви виконуватимете з ним дії.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowShareToolTip), group (UserInterface)
en: Show tooltips for mounted shares
uk: Показувати підказки для змонтованих спільних ресурсів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowShareToolTip), group (UserInterface)
en: The tooltip shows various information about the current share.
uk: Визначає, чи слід показувати підказку з відомостями щодо спільного ресурсу.

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: View mode:
uk: Режим перегляду:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: This setting determines the view mode of the shares view. There are two modes: the icon view and the list view.
uk: За допомогою цього параметра можна визначити режим перегляду спільних ресурсів. Передбачено два режими: перегляд піктограмами і перегляд списком.

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: Icon View
uk: Перегляд піктограмами

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewMode), group (UserInterface)
en: List View
uk: Перегляд списком

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewIconSizeIconView), group (UserInterface)
en: Icon size for the icon view:
uk: Розмір піктограм на панелі піктограм:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SharesViewIconSizeIconView), group (UserInterface)
en: Set the icon size for the icon view mode of the shares view.
uk: Встановити розмір піктограм для режиму перегляду спільних ресурсів з піктограмами.

note: i18n: ectx: label, entry (SharesViewIconSizeListView), group (UserInterface)
en: Icon size for the list view:
uk: Розмір піктограм на панелі списку:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SharesViewIconSizeListView), group (UserInterface)
en: Set the icon size for the list view mode of the shares view.
uk: Встановити розмір піктограм для режиму перегляду спільних ресурсів списком.

note: i18n: ectx: label, entry (NetworkBrowserIconSize), group (UserInterface)
en: Icon size:
uk: Розмір піктограм:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NetworkBrowserIconSize), group (UserInterface)
en: Set the icon size for the network neighborhood browser.
uk: Встановити розмір піктограм для навігатора мережевим оточенням.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWsDiscovery), group (Network)
en: Use Web Services Dynamic Discovery (WS-Discovery) for browsing
uk: Скористатися для навігації динамічним виявленням вебслужб (WS-Discovery)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWsDiscovery), group (Network)
en: The Web Services Dynamic Discovery (WS-Discovery) is used to browse the local network and discover workgroups, domains and hosts. This is useful, if your network neighborhood is dominated by servers with modern Windows versions. If you use this option, there should be no need to force Samba's client library to use the SMB protocol version 1.0 for searching for workgroups and domains.
uk: Динамічне виявлення вебслужб (WS-Discovery) використовується для навігації локальною мережею та виявлення робочих груп, доменів та вузлів. Це корисно, якщо у вашому мережевому оточенні домінують сервери із сучасними версіями Windows. Якщо ви скористаєтеся цим варіантом, потреби у примусовому використанні у клієнтській бібліотеці Samba версії протоколу SMB 1.0 для пошуку робочих груп і доменів не буде.

note: i18n: ectx: label, entry (UseDnsServiceDiscovery), group (Network)
en: Use DNS Service Discovery (DNS-SD) for browsing
uk: Скористатися виявленням служб DNS (DNS-SD) для навігації

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseDnsServiceDiscovery), group (Network)
en: The DNS Service Discovery (DNS-SD) is used to browse the local network and discover servers that provide shared SMB resources. The discovered domains correspond to the local DNS domains (e. g. named LOCAL) and most likely not the ones defined in the network neighborhood. However, this does not influence the browsing. If you use this option, there is no need to force Samba's client library to use the SMB protocol version 1.0 for searching for workgroups and domains.
uk: Виявлення служб DNS (DNS-SD) використовується для навігації локальною мережею і виявлення серверів, які надають спільні ресурси SMB. Виявлені домени відповідатимуть доменам DNS-SD (наприклад LOCAL) і, найімовірніше, не тим доменам, які визначено у мережевому оточенні. Втім, це не стосується навігації. Якщо ви хочете скористатися цим варіантом, не слід примушувати клієнтську бібліотеку Samba використовувати для пошуку робочих груп та доменів протокол SMB версії 1.0.

note: i18n: ectx: label, entry (ForceSmb1Protocol), group (Network)
en: Force SMB protocol version 1.0 for workgroup and domain lookups
uk: Примусово використовувати протокол SMB версії 1.0 для пошуку робочих груп і доменів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceSmb1Protocol), group (Network)
en: Smb4K will force Samba's client library to use the SMB protocol version 1.0 for browsing workgroups and domains. You should use this option only as last resort, because the SMB protocol version 1.0 is unsafe and has been disabled in newer Samba and Windows versions. However, if you have trouble discovering workgroups and domains in your network neighborhood, you might want to consider to switch this setting on. If you are using DNS Service Discovery (DNS-SD) or Web Services Dynamic Discovery (WS-Discovery), and those are working for you, you do not need it.
uk: Smb4K накаже клієнтській бібліотеці Samba використовувати для навігації робочими групами і доменами версію 1.0 протоколу SMB. Вам слід користуватися цим варіантом лише як останнім виходом, оскільки протокол SMB версії 1.0 не є безпечним — його вимкнено у новіших версіях Samba та Windows. Якщо у вас виникають проблеми із виявленням робочих груп і доменів у вашому мережевому оточення, вам варто спробувати увімкнути цей параметр. Втім, це стосуватиметься лише пошуків за допомогою клієнтської бібліотеки Samba. Якщо ви користуєтеся виявленням служб DNS (DNS-SD) або динамічним виявленням вебслужб (WS-Discovery), цей пункт вам не потрібен.

note: i18n: ectx: label, entry (UseClientProtocolVersions), group (Network)
en: Set minimal and maximal SMB protocol version
uk: Встановити мінімальну та максимальну версію протоколу SMB

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseClientProtocolVersions), group (Network)
en: Smb4K will set the minimal and maximal SMB protocol version that is used by Samba's client library to browse the network neighborhood. This will overwrite the settings in the smb.conf file. Normally, you do not need to use this option, because the right protocol versions should be negotiated between the client and the server while establishing a connection. Please note that this setting might not be appropriate to make the discovering of workgroups and domains work while keeping undisturbed connectivity to servers. Use DNS Service Discovery (DNS-SD) or Web Services Dynamic Discovery (WS-Discovery) for domain and workgroup lookups instead.
uk: Smb4K встановить мінімальні і максимальні вимоги до версії протоколу SMB, який використовуватиметься у клієнтській бібліотеці Samba для навігації мережевим середовищем. Вказані параметри перевизначать параметри з файла smb.conf. Зазвичай, потреби у використанні цього параметра немає, оскільки належні версії протоколів може бути узгоджено під час встановлення з'єднання між клієнтом і сервером. Будь ласка, зауважте, що використання цього параметра може виявитися несумісним із виконанням пошуку комп'ютерів у робочих групах та роботою у домені без втрати можливості з'єднання з серверами. Для пошуків у доменах та робочих групах скористайтеся DNS Service Discovery (DNS-SD) або Web Services Dynamic Discovery (WS-Discovery).

note: i18n: ectx: label, entry (MinimalClientProtocolVersion), group (Network)
en: Minimal SMB protocol version:
uk: Мінімальна версія протоколу SMB:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MinimalClientProtocolVersion), group (Network)
en: This setting controls the minimum protocol version that Samba's client library will attempt to use.
uk: Цей параметр визначає мінімальну версію протоколу, яку може використовувати клієнтська бібліотека Samba.

note: i18n: ectx: label, entry (MinimalClientProtocolVersion), group (Network) i18n: ectx: label, entry (MaximalClientProtocolVersion), group (Network)
en: NT1 (Classic CIFS/SMBv1 protocol)
uk: NT1 (класичний протокол CIFS/SMBv1)

note: i18n: ectx: label, entry (MinimalClientProtocolVersion), group (Network) i18n: ectx: label, entry (MaximalClientProtocolVersion), group (Network)
en: SMB2 (Windows Vista and above)
uk: SMB2 (Windows Vista і новіші версії)

note: i18n: ectx: label, entry (MinimalClientProtocolVersion), group (Network) i18n: ectx: label, entry (MaximalClientProtocolVersion), group (Network)
en: SMB3 (Windows 8 and above)
uk: SMB3 (Windows 8 і новіші версії)

note: i18n: ectx: label, entry (MaximalClientProtocolVersion), group (Network)
en: Maximal SMB protocol version:
uk: Максимальна версія протоколу SMB:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MaximalClientProtocolVersion), group (Network)
en: This setting controls the maximum protocol version that Samba's client library will attempt to use.
uk: Цей параметр визначає максимальну версію протоколу, яку може використовувати клієнтська бібліотека Samba.

note: i18n: ectx: label, entry (UseRemoteSmbPort), group (Network)
en: Set the SMB port to:
uk: Встановити порт SMB:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseRemoteSmbPort), group (Network) i18n: ectx: whatsthis, entry (RemoteSmbPort), group (Network)
en: This is the port that is used for connecting to remote servers. The default value is 139 (NetBIOS). Under FreeBSD, this setting is also used for mounting.
uk: Це порт, який буде використано для встановлення з’єднань з віддаленими серверами. Типовим портом є 139 (NetBIOS). Значення цього параметра також використовується для монтування у FreeBSD.

note: i18n: ectx: label, entry (LargeNetworkNeighborhood), group (Network)
en: This computer is on a large network neighborhood
uk: Цей комп'ютер перебуває у великому мережевому середовищі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LargeNetworkNeighborhood), group (Network)
en: In case your computer is on a large network neighborhood, discovering all workgroups, hosts and shares might take a long time, since in the default configuration all local master browsers are queried. Enabling this setting limits the number of used local master browsers to three. This can reduced the time consumption on large network neighborhoods considerably.
uk: Якщо ваш комп'ютер є частиною великої локальної мережі, визначення усіх робочих груп, вузлів та спільних ресурсів може бути доволі тривалою справою, оскільки за типових налаштувань доведеться виконати опитування усіх локальних головних навігаторів. Позначення цього пункту обмежить кількість використаних локальних головних навігаторів до трьох. Таким чином можна значно зменшити тривалість початкової обробки даних для великих локальних мереж.

note: i18n: ectx: label, entry (MasterBrowsersRequireAuth), group (Network)
en: Master browsers require authentication
uk: Користування головними навігаторами потребує розпізнавання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MasterBrowsersRequireAuth), group (Network)
en: The master browsers in your network neighborhood require a login to return the browse list. This setting is rarely needed.
uk: Визначає, чи повертатимуть головні навігатори у мережевому оточенні вашого комп’ютера дані щодо списку навігації лише у відповідь на введення імені користувача. Позначення цього пункту потрібне лише у рідкісних випадках.

note: i18n: ectx: label, entry (UseKerberos), group (Network)
en: Use Kerberos for authentication
uk: Використовувати для розпізнавання Kerberos 5

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseKerberos), group (Network)
en: Use Kerberos for authentication. This is only useful in an Active Directory environment.
uk: Використовувати для розпізнавання Kerberos. Позначення цього пункту буде корисним лише у середовищах Active Directory.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWinbindCCache), group (Network)
en: Use Winbind ccache for authentication
uk: Використовувати ccache Winbind для розпізнавання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWinbindCCache), group (Network)
en: Use the Winbind ccache for authentication.
uk: Використовувати ccache Winbind для розпізнавання

note: i18n: ectx: label, entry (UseEncryptionLevel), group (Network)
en: Set the encryption level to:
uk: Встановити рівень шифрування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseEncryptionLevel), group (Network) i18n: ectx: whatsthis, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: Set the level of encryption that is used for making connections.
uk: Встановити рівень шифрування, який використовуватиметься для створення з'єднань.

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: Request
uk: За запитом

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptionLevel), group (Network)
en: Require
uk: Обов’язкове

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewHiddenItems), group (Network)
en: Preview hidden files and directories
uk: Перегляд прихованих файлів і каталогів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreviewHiddenItems), group (Network)
en: Preview hidden files and directories. The hidden files and directories are those whose names begin with a period. They are usually needed for very specific purposes (storing the configuration information for an application, etc.). Since they are not of any importance for your regular work, you normally do not need to enable this feature.
uk: Визначає, чи слід показувати попередній перегляд вмісту прихованих файлів і каталогів. Назви прихованих файлів і каталогів починаються з крапки і зазвичай використовуються для спеціальних потреб (зберігання налаштувань програми тощо). Оскільки такі файли, зазвичай, не потрібні для виконання типових завдань, вам не варто без потреби позначати цей пункт.

note: i18n: ectx: label, entry (DetectPrinterShares), group (Network)
en: Detect printer shares
uk: Виявляти спільні принтери

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetectPrinterShares), group (Network)
en: Printer shares are detected.
uk: Виявлено спільні ресурси принтерів.

note: i18n: ectx: label, entry (DetectHiddenShares), group (Network)
en: Detect hidden shares
uk: Виявляти приховані спільні ресурси

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetectHiddenShares), group (Network)
en: Hidden shares are detected. Hidden shares are ending with a $ sign, e.g. Musik$ or IPC$.
uk: Виявлено приховані спільні ресурси. Назви прихованих спільних ресурсів завершуються символом $, наприклад Musik$ або IPC$.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableWakeOnLAN), group (Network)
en: Enable Wake-On-LAN features
uk: Увімкнути можливості Wake-On-LAN

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableWakeOnLAN), group (Network)
en: Wake-on-LAN (WOL) is an ethernet computer networking standard that allows a computer to be turned on or woken up by a network message. Smb4K uses a magic packet send via a UDP socket to wake up remote servers. If you want to take advantage of the Wake-On-LAN feature, you need to enable this option.
uk: Wake-on-LAN (WOL) — стандарт щодо комп’ютерних мереж ethernet, який уможливлює вмикання або пробудження комп’ютера за допомогою повідомлення, надісланого мережею. У Smb4K пакет, надісланий за допомогою сокета UDP, використовується для пробудження віддалених серверів. Якщо ви хочете скористатися перевагами можливостей Wake-On-LAN, вам слід позначити цей пункт.

note: i18n: ectx: label, entry (WakeOnLANWaitingTime), group (Network)
en: Waiting time:
uk: Час очікування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WakeOnLANWaitingTime), group (Network)
en: This is the waiting time in seconds between the sending of the magic Wake-On-LAN packets and the scanning of the network neighborhood or the mounting of a share.
uk: Час очікування у секундах між надсиланням контрольних пакетів Wake-On-LAN і скануванням мережевого оточення або монтуванням спільного ресурсу.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWallet), group (Authentication)
en: Save logins in a wallet
uk: Зберігати реєстраційні дані у торбинці

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWallet), group (Authentication)
en: Use a wallet to store the login. The username and password are stored encrypted on your hard drive. If this setting is disabled, the login is not stored permanently but only temporarily.
uk: Визначає, чи слід використовувати для зберігання реєстраційних даних торбинку системи. Якщо ви позначите цей пункт програма зберігатиме зашифровані дані щодо користувача та пароля. Якщо пункт не буде позначено, програма зберігатиме реєстраційні дані лише тимчасово.

note: i18n: ectx: label, entry (UseDefaultLogin), group (Authentication)
en: Use a default login
uk: Використовувати типовий вхід

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseDefaultLogin), group (Authentication)
en: Enable the usage of a default login. The provided data is used by default to authenticate to a remote server. This is very useful e.g. if you are working in an Active Directory environment or an NT domain.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма використовуватиме типові реєстраційні дані. Вказані нижче реєстраційні дані буде типово використано для реєстрації на віддаленому сервері. Позначення пункту буде корисним, якщо ви, наприклад працюєте у середовищі Active Directory або домені NT.

note: i18n: ectx: label, entry (RsyncPrefix), group (Synchronization)
en: Synchronization prefix:
uk: Префікс синхронізації:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RsyncPrefix), group (Synchronization)
en: Under this prefix the destination directory for the synchronization will be created. However, if you want to store the data of a particular share elsewhere, you will be able to choose a different path before the actual synchronization begins.
uk: У цьому каталозі буде створено каталог призначення для синхронізації. Але, якщо ви бажаєте зберігати дані на певному спільному ресурсі у іншому місці, ви зможете вибрати інший каталог до того, як буде розпочато справжню синхронізацію.

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveMode), group (Synchronization)
en: Archive mode
uk: Режим архівування

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchiveMode), group (Synchronization)
en: Use archive mode (-a, --archive). This is a short form of -rlptgoD.
uk: Визначає, чи слід використовувати режим архівування (-a, --archive). Скорочена форма -rlptgoD.

note: i18n: ectx: label, entry (RecurseIntoDirectories), group (Synchronization)
en: Recurse into subdirectories
uk: Рекурсивно заходити в каталоги

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RecurseIntoDirectories), group (Synchronization)
en: Recurse into directories (-r, --recursive).
uk: Визначає, чи слід рекурсивно заходити в каталоги (-r, --recursive).

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateTarget), group (Synchronization)
en: Update files
uk: Оновлювати файли

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UpdateTarget), group (Synchronization)
en: Update files in the destination directory that are older than in the source directory (-u, --update).
uk: Визначає, чи слід оновлювати ті файли у каталозі призначення, часова мітка яких є старішою за часову мітку відповідного файла у каталозі джерела (-u, --update).

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateInPlace), group (Synchronization)
en: Update files in place
uk: Оновлювати файли на місці

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UpdateInPlace), group (Synchronization)
en: Update destination files in-place (--inplace). By default, rsync first creates a new copy of a file and moves it into place after its transfer finished. If you enable this feature, no copy will be created but the destination file will immediately be overwritten instead. An exception to this is if you combine this option with --backup.
uk: Визначає, чи слід оновлювати файли призначення на місці (--inplace). Типово, rsync спочатку створює нову копію файла і пересуває її на місце після завершення перенесення. Якщо пункт буде позначено, програма не створюватиме копій, а негайно перезаписуватиме файл призначення. Винятком з цього правила є випадок, коли використовуватиметься ще і параметр --backup.

note: i18n: ectx: label, entry (RelativePathNames), group (Synchronization)
en: Use relative path names
uk: Використовувати відносні назви шляхів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RelativePathNames), group (Synchronization)
en: Use relative paths (-R, --relative). This means that the full path names specified on the command line are sent to the server rather than just the last parts of the file names.
uk: Визначає, чи слід використовувати відносні шляхи (-R, --relative). Це означає, що адреси, вказані у командному рядку, буде надіслано на сервер повністю, замість надсилання лише останньої частини з назвами файлів.

note: i18n: ectx: label, entry (NoImpliedDirectories), group (Synchronization)
en: Do not send implied directories
uk: Не надсилати потенційні каталоги

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoImpliedDirectories), group (Synchronization)
en: Do not send implied directories with --relative (--no-implied-dirs). This means that the corresponding path elements on the destination system are left unchanged if they exist, and any missing implied directories are created with default attributes. This even allows these implied path elements to have big differences, such as being a symlink to a directory on one side of the transfer, and a real directory on the other side.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма не надсилатиме потенційних каталогів за допомогою аргументів параметра --relative (--no-implied-dirs). Це означає, що відповідні елементи шляху у системі призначення залишаться незмінними, якщо вони існують. Всі відсутні потенційні каталоги буде створено з типовими атрибутами. Використання цього пункту дозволить таким каталогам бути дуже різними елементами, зокрема символічним посиланням на каталог на одній зі сторін перенесення і справжнім каталогом на іншій стороні.

note: i18n: ectx: label, entry (TransferDirectories), group (Synchronization)
en: Transfer directories without recursing
uk: Переносити каталоги нерекурсивно

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TransferDirectories), group (Synchronization)
en: Transfer directories without recursing (-d, --dirs). This means that all top-level subdirectories are transferred but without their contents.
uk: Переносити каталоги без рекурсивного входження до них (-d, --dirs). Це означає, що буде передано дані лише підкаталогів верхнього рівня, без їхнього вмісту.

note: i18n: ectx: label, entry (CompressData), group (Synchronization)
en: Compress data during transfer
uk: Стискати дані під час перенесення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CompressData), group (Synchronization)
en: Compress data during transfer (-z, --compress). This significantly reduces the amount of data that is being transferred. You may want to use this option, if you have a slow connection.
uk: Стискати дані під час передавання (-z, --compress). Значно зменшує обсяг даних, які слід передати. Цим пунктом можна скористатися за умов повільного з’єднання.

note: i18n: ectx: label, entry (UseCompressionLevel), group (Synchronization)
en: Set compression level:
uk: Встановити рівень стиснення:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCompressionLevel), group (Synchronization)
en: Explicitly set the compression level to use (--compress-level=NUM). If NUM is non-zero, the --compress argument is implied.
uk: Явним чином встановити рівень стискання (--compress-level=ЧИСЛО). Якщо вказано ненульове ЧИСЛО, неявним чином буде додано аргумент --compress.

note: i18n: ectx: label, entry (CompressionLevel), group (Synchronization)
en: The value for the UseCompressionLevel config entry
uk: Значення для запису налаштувань UseCompressionLevel

note: i18n: ectx: label, entry (UseSkipCompression), group (Synchronization)
en: Skip compression for following file suffixes:
uk: Не стискати файли з такими суфіксами назв:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseSkipCompression), group (Synchronization)
en: Overwrite the list of file suffixes that will not be compressed (--skip-compress=LIST). The LIST should be one or more file suffixes (without the dot) separated by slashes. You may specify an empty string to indicate that no file should be skipped. The default list of suffixes will be replaced by this list. For further details, see the manual page of rsync.
uk: Перезаписати список суфіксів назв файлів, які не будуть стискатися (--skip-compress=СПИСОК). Значенням параметра СПИСОК має бути список з одного або декількох суфіксів назв файлів (без крапки), відокремлених символами похилої риски. Ви можете вказати порожній рядок, щоб вказати, що не слід пропускати жодних файлів. Вказаним списком буде замінено типовий список. Щоб дізнатися більше, скористайтеся сторінкою підручника щодо rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (SkipCompression), group (Synchronization)
en: The value(s) for the UseSkipCompression config entry
uk: Значення для запису налаштувань UseSkipCompression

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveSymlinks), group (Synchronization)
en: Preserve symlinks
uk: Зберігати символьні посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveSymlinks), group (Synchronization)
en: Copy symlinks as symlinks (-l, --links).
uk: Копіювати символічні посилання як символічні посилання (-l, --links).

note: i18n: ectx: label, entry (TransformSymlinks), group (Synchronization)
en: Transform symlinks
uk: Перетворювати символічні посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TransformSymlinks), group (Synchronization)
en: Transform symlinks into the items they are pointing to (-L, --copy-links).
uk: Перетворювати символічні посилання на елементи, на які ці посилання вказують (-L, --copy-links).

note: i18n: ectx: label, entry (TransformUnsafeSymlinks), group (Synchronization)
en: Transform unsafe symlinks
uk: Перетворювати небезпечні посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TransformUnsafeSymlinks), group (Synchronization)
en: Transform unsafe symlinks into the items they are pointing to (--copy-unsafe-links). This means that only those symlinks are transformed that point to items that are outside the copied tree. Absolute symlinks are treated the same way. This option has no additional effect if --copy-links has also been specified.
uk: Перетворювати небезпечні символічні посилання на елементи, на які вони вказують (--copy-unsafe-links). Це означає, що перетворення буде застосовано лише до тих символічних посилань, які вказують на елементи, розташовані поза деревом каталогів, які копіюються. Подібній же обробці підлягатимуть абсолютні символічні посилання. Позначення пункту не призведе до видимих наслідків, якщо вказано параметр --copy-links.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreUnsafeSymlinks), group (Synchronization)
en: Ignore unsafe symlinks
uk: Ігнорувати небезпечні символічні посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (IgnoreUnsafeSymlinks), group (Synchronization)
en: Ignore symlinks that point outside the copied tree (--safe-links). All absolute symlinks are also ignored. If you use this option in conjunction with --relative you might get unexpected results.
uk: Ігнорувати символічні посилання, які вказують на елементи, розташовані поза деревом каталогів, які копіюються (--safe-links). Буде проігноровано також і всі абсолютні символічні посилання. Використання цього параметра разом з параметром --relative може призвести до несподіваних наслідків.

note: i18n: ectx: label, entry (MungeSymlinks), group (Synchronization)
en: Munge symlinks
uk: Псувати символічні посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MungeSymlinks), group (Synchronization)
en: This option tells rsync to (1) modify all symlinks on the receiving side in a way that makes them unusable but recoverable, or (2) to unmunge symlinks on the sending side that had been stored in a munged state (--munge-links). This is useful if you do not quite trust the source of the data to not try to slip in a symlink to an unexpected place. For more details, see the manual page of rsync.
uk: За допомогою цього параметра можна вказати програмі, що (1) слід змінювати усі символічні посилання на боці отримання даних так, щоб зробити їх непридатними до використання або придатними до відновлення або (2) слід скасовувати псування символічних посилань на боці надсилання так, щоб вони зберігалися у незіпсованому стані (--munge-links). Це корисно, якщо ви не дуже довіряєте джерелу даних і не хочете, щоб символічні посилання раптом вели у якесь неочікуване місце. Докладніші відомості можна знайти на сторінці підручника щодо rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveHardLinks), group (Synchronization)
en: Preserve hard links
uk: Зберігати жорсткі посилання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveHardLinks), group (Synchronization)
en: Preserve hard links (-H, --hard-links). This options causes rsync to preserve the hard links that are found during the transfer. Without it, hard links are treated as though they were separate files.
uk: Зберігати жорсткі посилання (-H, --hard-links). У разі використання цього параметра rsync зберігатиме жорсткі посилання, які буде знайдено під час передавання даних. Якщо параметр не буде використано, жорсткі посилання вважатимуться окремими файлами.

note: i18n: ectx: label, entry (CopyDirectorySymlinks), group (Synchronization)
en: Copy directory symlinks
uk: Копіювати символічні посилання на каталоги

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CopyDirectorySymlinks), group (Synchronization)
en: Treat symlinks to directories on the sending side as though they were real ones (-k, --copy-dirlinks). This is useful if you do not want symlinks to non-directories to be affected, as they would be using --copy-links. Without this option, if the sending side has replaced a directory with a symlink to a directory, the receiving side will delete anything that is in the way of the new symlink, including a directory hierarchy (as long as --force or --delete is in effect). For more details, see the manual page of rsync.
uk: Обробляти символічні посилання на боці надсилання даних так, наче вони є справжніми каталогами (-k, --copy-dirlinks). Корисно, якщо ви хочете, щоб обробка не стосувалася посилань на звичайні файли (як це могло б статися, якщо використано --copy-links). Без цього параметра, якщо на боці надсилання каталог було замінено символічним посиланням на каталог, на боці отримання буде вилучено усе, що ховається за новим символічним посиланням, включно з ієрархією каталогів (якщо використовується --force або --delete). Докладніший опис можна знайти на сторінці підручника щодо rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (KeepDirectorySymlinks), group (Synchronization)
en: Keep directory symlinks
uk: Зберігати символічні посилання на каталоги

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepDirectorySymlinks), group (Synchronization)
en: Treat symlinks to directories on the receiving side as though they were real ones (-K, --keep-dirlinks). This only works if the symlink matches a real directory from the sending side. Without this option, the receiver's symlink will be deleted and replaced with a real directory.
uk: Обробляти символічні посилання на каталоги на стороні отримання даних так, наче ці посилання є справжніми каталогами (-K, --keep-dirlinks). Цей параметр працюватиме, лише якщо символічне посилання відповідає справжньому каталогу на стороні надсилання. Якщо параметр не буде використано, символічне посилання на стороні отримання даних буде вилучено і замінено справжнім каталогом.

note: i18n: ectx: label, entry (PreservePermissions), group (Synchronization)
en: Preserve permissions
uk: Зберігати права доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreservePermissions), group (Synchronization)
en: Preserve permissions (-p, --perms). The permissions of the destination file will be same as the source file. For what happens if this option is switched off, please read rsync's manual page.
uk: Зберігати права доступу (-p, --perms). Права доступу до файла призначення збігатимуться з правами доступу до файла джерела. Щоб дізнатися про те, що станеться, якщо ви не позначатимете цей пункт, ознайомтеся зі сторінкою довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveACLs), group (Synchronization)
en: Preserve access control lists (ACLs)
uk: Зберігати списки керування доступом (ACL)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveACLs), group (Synchronization)
en: Preserve access control lists. This option causes rsync to update the destination ACLs to be the same as the source ACLs. The option also implies --perms. The source and destination systems must have compatible ACL entries for this option to work properly.
uk: Зберігати списки керування доступом. Використання цього параметра призводить до того, що rsync оновлює ACL призначення так, щоб вони збігалися із ACL джерела. Цей параметр також неявним чином встановлює --perms. Щоб цей параметр спрацював належним чином, системи джерела і призначення повинні мати сумісні записи ACL.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveExtendedAttributes), group (Synchronization)
en: Preserve extended attributes
uk: Зберігати розширені атрибути

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveExtendedAttributes), group (Synchronization)
en: Preserve extended attributes. This option causes rsync to update the destination extended attributes to be the same as the source ones.
uk: Зберігати розширені атрибути. Використання цього параметра наказує rsync оновлювати розширені атрибути призначення так, щоб вони були такими самими, що і розширені атрибути джерела.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveAccessTimes), group (Synchronization)
en: Preserve access times
uk: Зберігати час доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveAccessTimes), group (Synchronization)
en: Preserve access times. This tells rsync to set the access (use) times of the destination files to the same value as the source files.
uk: Зберігати час доступу. Наказує rsync встановити часи доступу (використання) для файлів призначення такі самі, як для файлів джерела.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveCreateTimes), group (Synchronization)
en: Preserve create times
uk: Зберігати час створення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveCreateTimes), group (Synchronization)
en: Preserve create times. This tells rsync to set the create times (newness) of the destination files to the same value as the source files.
uk: Зберігати час створення. Наказує rsync встановити часи створення (новизни) для файлів призначення такі самі, як для файлів джерела.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveGroup), group (Synchronization)
en: Preserve group
uk: Зберігати групу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveGroup), group (Synchronization)
en: Preserve the group (-g, --group). The group of the destination file will be set to the same value as the source file.
uk: Зберігати групу (-g, --group). Параметр належності файла групі користувачів буде однаковим для файла джерела і призначення.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveOwner), group (Synchronization)
en: Preserve owner
uk: Зберігати власника

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveOwner), group (Synchronization)
en: Preserve the owner (-o, --owner). The owner of the destination file will be set to the same value as the source file, but only if the receiving rsync is run as the super user. Without this option, the owner is set to the invoking user on the receiving side.
uk: Зберігати власника (-o, --owner). Для параметра власника файла призначення буде встановлено те саме значення, що і для файла джерела, але лише якщо rsync було запущено від імені суперкористувача (адміністратора). Якщо параметр не буде використано, значення параметра власника буде визначено за параметрами облікового запису користувача, який запустив програму на стороні отримання даних.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveDevicesAndSpecials), group (Synchronization)
en: Preserve device and special files
uk: Зберігати файли пристроїв та особливі файли

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveDevicesAndSpecials), group (Synchronization)
en: Preserve device and special files (-D, --devices --specials). This option causes rsync to transfer character and block devices as well as special files such as named sockets and fifos. It works only partially if rsync is not run as super user and the --super option is not specified.
uk: Зберігати файли пристроїв та спеціальні файли (-D, --devices --specials). Позначення цього пункту призведе до того, що rsync передаватиме символьні і блокові пристрої, а також спеціальні файли як іменовані сокети і fifo. Дія відповідного параметра буде лише частковою, якщо rsync запущено не від імені суперкористувача і якщо не вказано параметр --super.

note: i18n: ectx: label, entry (PreserveTimes), group (Synchronization)
en: Preserve times
uk: Зберігати час

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PreserveTimes), group (Synchronization)
en: Preserve times (-t, --times). The modification times are transferred along with the files. For what happens if this option is switched off, please read rsync's manual page.
uk: Зберігати часові мітки (-t, --times). Дані про час зміни файлів буде передано разом з самими файлами. Щоб дізнатися про те, що станеться, якщо ви не позначатимете цей пункт, ознайомтеся зі сторінкою довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (OmitDirectoryTimes), group (Synchronization)
en: Omit directories when preserving times
uk: Пропускати каталоги, коли зберігається час

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OmitDirectoryTimes), group (Synchronization)
en: Omit directories when preserving times (-O, --omit-dir-times). This means that directories are omitted when modification times are being preserved. Thus, this feature only works in conjunction with --times.
uk: Пропускати каталоги у разі використання параметра збереження часових міток (-O, --omit-dir-times). Це означає, що часові мітки каталогів не зберігатимуться. Відповідні параметри працюватимуть, лише якщо вказано параметр --times.

note: i18n: ectx: label, entry (RemoveSourceFiles), group (Synchronization)
en: Remove synchronized source files
uk: Вилучати синхронізовані файли джерела

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RemoveSourceFiles), group (Synchronization)
en: Remove all synchronized source files (--remove-source-files). This tells rsync to remove from the sending side the non-directory items that are a part of the transfer and have been successfully duplicated on the receiving side.
uk: Вилучати всі синхронізовані файли джерела (--remove-source-files). У разі використання цього параметра rsync вилучатиме на стороні надсилання даних всі елементи, які не є каталогами і які успішно дубльовано на стороні отримання даних.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteExtraneous), group (Synchronization)
en: Delete extraneous files
uk: Вилучати зайві файли

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteExtraneous), group (Synchronization)
en: Delete extraneous files from destination (--delete). This tells rsync to delete all files from the receiving side that are not present on the sending side, but only for the directories that are being synchronized.
uk: Вилучати зайві файли з каталогів призначення (--delete). У разі використання цього параметра rsync вилучить всі файли на стороні отримання даних, яких немає на стороні надсилання даних, але лише у каталогах, які синхронізує програма.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteBefore), group (Synchronization)
en: Delete files before transfer
uk: Вилучати файли до перенесення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteBefore), group (Synchronization)
en: Delete files on the receiving side before the transfer starts (--delete-before). This is the default behavior if --delete or --delete-excluded is specified without one of the --delete-WHEN options.
uk: Вилучати файли на стороні отримання даних до того, як розпочнеться перенесення даних (--delete-before). Така поведінка програми є типовою, якщо вказано параметр --delete або --delete-excluded і не вказано жодного з параметрів --delete-УМОВА.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteAfter), group (Synchronization)
en: Delete files after transfer
uk: Вилучати файли після перенесення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteAfter), group (Synchronization)
en: Delete files on the receiving side after the transfer has completed (--delete-after, --del).
uk: Вилучати файли з каталогу джерела після завершення перенесення (--delete-after, --del).

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteDuring), group (Synchronization)
en: Delete files during transfer
uk: Вилучати файли під час перенесення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteDuring), group (Synchronization)
en: Delete files on the receiving side during the transfer (--delete-during). This method is faster than --delete-before or --delete-after, but it is only supported with rsync 2.6.4 or later.
uk: Вилучати файли на стороні отримання даних під час перенесення даних (--delete-during). Цей спосіб швидший за --delete-before або --delete-after, але підтримується лише версією rsync 2.6.4 і пізнішими версіями програми.

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteExcluded), group (Synchronization)
en: Delete excluded files
uk: Вилучати виключені файли

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DeleteExcluded), group (Synchronization)
en: Also delete excluded files from destination directory (--delete-excluded). In addition to deleting the files on the receiving side that are not on the sending side, this tells rsync to also delete any files on the receiving side that are excluded. Refer to rsync's manual page for further information.
uk: Вилучати з каталогу призначення і виключені файли (--delete-excluded). Окрім вилучення тих файлів на стороні призначення, яких немає на стороні надсилання, rsync вилучить і всі файли на стороні призначення, які потрапили до списку виключень. Щоб дізнатися про те, що станеться, якщо ви не позначатимете цей пункт, ознайомтеся зі сторінкою довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreErrors), group (Synchronization)
en: Delete even if I/O errors occur
uk: Вилучати, навіть якщо станеться помилка В/В

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (IgnoreErrors), group (Synchronization)
en: Delete even if I/O errors occur (--ignore-errors). This option has to be specified in conjunction with --delete to take effect.
uk: Вилучати файли, навіть якщо станеться помилка вводу-виводу (--ignore-errors). Щоб досягти бажаних результатів, цей пункт слід використовувати разом з параметром --delete.

note: i18n: ectx: label, entry (ForceDirectoryDeletion), group (Synchronization)
en: Force deletion of non-void directories
uk: Примусове вилучення непорожніх каталогів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceDirectoryDeletion), group (Synchronization)
en: Force deletion of directories even if they are not empty (--force). This option tells rsync to delete a non-empty directory when it is to be replaced by a non-directory. This is only relevant if deletions are not active.
uk: Наказати програмі примусово вилучати каталоги, навіть якщо вони не є порожніми (--force). У разі використання цього параметра rsync вилучатиме непорожні каталоги, якщо їх слід замінити елементами, які не є каталогами. Цей параметр матиме значення, лише якщо не визначено параметрів вилучення вмісту.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMaximumDelete), group (Synchronization)
en: Do not delete more than this many files:
uk: Вилучати не більше файлів, ніж:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMaximumDelete), group (Synchronization)
en: Only delete as many files as defined here (--max-delete=NUM). This tells rsync not to delete more than NUM files or directories (NUM must be non-zero). This is useful when mirroring very large trees to prevent disasters.
uk: Вилучати не більше файлів, ніж вказано у цьому пункті (--max-delete=ЧИСЛО). У разі використання цього параметра rsync не вилучатиме більше, ніж визначено значенням ЧИСЛО. файлів або каталогів (значення ЧИСЛО має бути ненульовим). Цей параметр буде корисним під час створення дзеркальних копій дуже великих ієрархій каталогів (за його допомогою можна запобігти катастрофам).

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumDeleteValue), group (Synchronization)
en: Value for DeleteMaximum config entry
uk: Значення запису налаштування DeleteMaximum

note: i18n: ectx: label, entry (UseMinimalTransferSize), group (Synchronization)
en: Do not transfer any file smaller than:
uk: Не переносити файли менші, ніж:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMinimalTransferSize), group (Synchronization)
en: This option causes rsync to not transfer any file that is smaller than the specified size (--min-size=SIZE).
uk: За допомогою цього пункту можна наказати rsync не переносити файли з розміром, меншим за вказаний (--min-size=РОЗМІР).

note: i18n: ectx: label, entry (MinimalTransferSize), group (Synchronization)
en: Value for MinimalTransferSize config entry
uk: Значення запису налаштування MinimalTransferSize

note: i18n: ectx: label, entry (UseMaximalTransferSize), group (Synchronization)
en: Do not transfer any file larger than:
uk: Не переносити файли більші, ніж:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMaximalTransferSize), group (Synchronization)
en: This option causes rsync to not transfer any file that is larger than the specified size (--max-size=SIZE).
uk: За допомогою цього пункту можна наказати rsync не переносити файли з розміром, більшим за вказаний (--max-size=РОЗМІР).

note: i18n: ectx: label, entry (MaximalTransferSize), group (Synchronization)
en: Value for MaximalTransferSize config entry
uk: Значення запису налаштування MaximalTransferSize

note: i18n: ectx: label, entry (KeepPartial), group (Synchronization)
en: Keep partially transferred files
uk: Зберігати файли, які частково перенесено

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (KeepPartial), group (Synchronization)
en: Keep partially transferred files (--partial). The default behavior is that any partially transferred file is deleted if the transfer is interrupted.
uk: Зберігати частково перенесені файли (--partial). Типовою є поведінка програми, за якої у разі переривання перенесення всі частково перенесені файли вилучатимуться.

note: i18n: ectx: label, entry (UsePartialDirectory), group (Synchronization)
en: Put partially transferred files into:
uk: Зберігати частково перенесені файли у:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UsePartialDirectory), group (Synchronization)
en: Put a partially transferred file into this directory (--partial-dir=DIR). This is a better way than the --partial option to keep partial files, because the partially transferred file is kept in a different directory and the destination file is not overwritten.
uk: Зберігати частково перенесені файли у вказаному каталозі (--partial-dir=КАТАЛОГ). Використання цього параметра є кращим способом обробки даних, ніж використання параметра --partial для збереження частково перенесених файлів, оскільки частково перенесений файл зберігатиметься у іншому каталозі, отже файл призначення не буде перезаписано.

note: i18n: ectx: label, entry (PartialDirectory), group (Synchronization)
en: The data for the UsePartialDirectory option
uk: Дані для параметра UsePartialDirectory

note: i18n: ectx: label, entry (UseCVSExclude), group (Synchronization)
en: Auto-ignore files in the same way CVS does
uk: Автоматично ігнорувати файли, подібно до CVS

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCVSExclude), group (Synchronization)
en: Auto-ignore files in the same way CVS does (-C, --cvs-exclude). This is a useful shorthand for excluding a broad range of files that you often do not want to transfer between systems. This option uses the same algorithm that CVS uses to determine if a file should be ignored.
uk: Автоматично ігнорувати файли у спосіб, у який це робить CVS (-C, --cvs-exclude). Використання цього параметра буде корисним для виключення широкого діапазону файлів, які зазвичай не потрібно переносити між системами. Під час роботи з цим параметром програма використовуватиме той самий алгоритм, який допомагає CVS визначати файли, які слід ігнорувати.

note: i18n: ectx: label, entry (UseExcludePattern), group (Synchronization)
en: Exclude files matching this pattern:
uk: Виключати файли згідно з цим шаблоном:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseExcludePattern), group (Synchronization)
en: Exclude files that match a certain pattern (--exclude=PATTERN). This is a special filter rule. For further information on filter rules see rsync's manual page.
uk: Виключати файли, які відповідають певному шаблону (--exclude=PATTERN). Це особливе правило фільтрування. Докладніші відомості щодо правил фільтрування можна отримати зі сторінки довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (ExcludePattern), group (Synchronization)
en: Pattern that is used for file exclusion
uk: Шаблон, який буде використано для виключення файлів

note: i18n: ectx: label, entry (UseExcludeFrom), group (Synchronization)
en: Read exclude patterns from:
uk: Прочитати шаблони виключення з:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseExcludeFrom), group (Synchronization)
en: Read exclude patterns from a file (--exclude-from=FILE). This option is similar to the --exclude=PATTERN option except that the exclude patterns are read from a file. This is a special filter rule. For further information on filter rules see rsync's manual page.
uk: Прочитати шаблони виключення з файла (--exclude-from=ФАЙЛ). Цей параметр подібний до параметра --exclude=ШАБЛОН, але шаблони виключення буде прочитано з файла. Це особливе правило фільтрування. Докладніші відомості щодо правил фільтрування можна отримати зі сторінки довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (ExcludeFrom), group (Synchronization)
en: The file from which the exclude patterns are read
uk: Файл, з якого буде прочитано шаблони виключення

note: i18n: ectx: label, entry (UseIncludePattern), group (Synchronization)
en: Include files matching this pattern:
uk: Включати файли згідно з цим шаблоном:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseIncludePattern), group (Synchronization)
en: Do not exclude files matching a certain pattern (--include=PATTERN). This is a special filter rule. For further information on filter rules see rsync's manual page.
uk: Не виключати файли, які відповідають певному шаблону (--include=PATTERN). Це особливе правило фільтрування. Докладніші відомості щодо правил фільтрування можна отримати зі сторінки довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (IncludePattern), group (Synchronization)
en: Pattern that is used for file inclusion
uk: Шаблон, який буде використано для включення файлів

note: i18n: ectx: label, entry (UseIncludeFrom), group (Synchronization)
en: Read include patterns from:
uk: Прочитати шаблони включення з:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseIncludeFrom), group (Synchronization)
en: Read include patterns from a file (--include-from=FILE). This option is similar to the --include=PATTERN option except that the include patterns are read from a file. This is a special filter rule. For further information on filter rules see rsync's manual page.
uk: Прочитати шаблони включення з файла (--include-from=ФАЙЛ). Цей параметр подібний до параметра --include=ШАБЛОН, але шаблони включення буде прочитано з файла. Це особливе правило фільтрування. Докладніші відомості щодо правил фільтрування можна отримати зі сторінки довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (IncludeFrom), group (Synchronization)
en: The file from which the include patterns are read
uk: Файл, з якого буде прочитано шаблони включення

note: i18n: ectx: label, entry (UseCustomFilteringRules), group (Synchronization)
en: Custom filter rules:
uk: Нетипові правила фільтрування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCustomFilteringRules), group (Synchronization)
en: Add custom file-filtering rules (-f, --filter=RULE). This option allows you to add rules to selectively exclude certain files from the list of files to be transferred. These rules will be added to the rsync command as they are. Thus, each rule has to start with the --filter=... argument.
uk: Додати нетипові правила фільтрування (-f, --filter=ПРАВИЛО). За допомогою цього пункту ви зможете додати правила, за якими зі списку файлів для перенесення буде вибірково виключено певні файли. Ці правила буде без обробки додано у команду rsync. Отже, всі правила маю починатися з параметра --filter=....

note: i18n: ectx: label, entry (CustomFilteringRules), group (Synchronization)
en: Custom filter rules
uk: Нетипові правила фільтрування

note: i18n: ectx: label, entry (UseFFilterRule), group (Synchronization)
en: Use --filter='dir-merge /.rsync-filter' filter rule
uk: Використовувати правило фільтрування «--filter='dir-merge /.rsync-filter'»

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseFFilterRule), group (Synchronization)
en: This filter rule tells rsync to look for per-directory .rsync-filter files that have been sprinkled through the hierarchy and use their rules to filter the files in the transfer. It has no effect, if you also choose to use the --filter='exclude .rsync-filter' rule.
uk: У разі використання цього правила фільтрування rsync шукатиме у кожному з каталогів файли .rsync-filter, розкидані ієрархією каталогів, і використовуватиме визначені у них правила для фільтрування списку файлів для перенесення. Позначення пункту буде проігноровано, якщо ви використовуватиме правило  --filter='exclude .rsync-filter'.

note: i18n: ectx: label, entry (UseFFFilterRule), group (Synchronization)
en: Use --filter='exclude .rsync-filter' filter rule
uk: Використовувати правило фільтрування «--filter='exclude .rsync-filter'»

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseFFFilterRule), group (Synchronization)
en: This rule filters out the .rsync-filter files from the transfer. These files normally contain filter rules that can be activated by choosing the --filter='dir-merge /.rsync-filter' rule and deselecting this one.
uk: За допомогою цього правила можна виключити з перенесення всі файли .rsync-filter. У таких файлах зазвичай містяться правила, які можна задіяти позначенням пункту --filter='dir-merge /.rsync-filter' і зняттям позначки з цього пункту.

note: i18n: ectx: label, entry (EfficientSparseFileHandling), group (Synchronization)
en: Handle sparse files efficiently
uk: Ефективно обробляти розпорошені файли

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EfficientSparseFileHandling), group (Synchronization)
en: Handle sparse files efficiently (-S, --sparse) so that they take up less space on the destination. This option conflicts with --inplace. For further information read rsync's manual page.
uk: Ефективно обробляти розпорошені каталогами файли (-S, --sparse) так, щоб вони займали менше місця у каталогах призначення. Цей пункт не можна використовувати разом з параметром --inplace. Докладніші відомості можна отримати зі сторінки довідки (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (CopyFilesWhole), group (Synchronization)
en: Copy files whole (no rsync algorithm)
uk: Копіювати файли цілими (без алгоритму rsync)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CopyFilesWhole), group (Synchronization)
en: Copy files whole (-W, --whole-file). With this option the incremental rsync algorithm is not used and the whole file is sent as-is instead.
uk: Копіювати файли цілком (-W, --whole-file). У разі використання цього параметра алгоритм нарощувального копіювання rsync буде вимкнено, замість цього файли надсилатимуться цілком.

note: i18n: ectx: label, entry (OneFileSystem), group (Synchronization)
en: Do not cross file system boundaries
uk: Не перетинати межі файлових систем

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (OneFileSystem), group (Synchronization)
en: Do not cross file system boundaries (-x, --one-file-system). This tells rsync to avoid crossing a filesystem boundary when recursing. For further information on this option, read the manual page.
uk: Не перетинати межі файлових систем (-x, --one-file-system). За допомогою позначення цього пункту можна наказати rsync уникати перетинання меж файлових систем під час рекурсивного перегляду каталогів. Докладніше про цей параметр можна дізнатися зі сторінки довідника (man).

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateExisting), group (Synchronization)
en: Only update files that already exist
uk: Оновлювати лише файли, які вже існують

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UpdateExisting), group (Synchronization)
en: Skip creating new files on the receiving side (--existing). This tells rsync to skip creating files (including directories) that do not exist yet on the destination. If this option is combined with the --ignore-existing option, no files will be updated (which can be useful if all you want to do is to delete extraneous files).
uk: Пропускати створення файлів на стороні отримання (--existing). За допомогою цього параметра можна наказати rsync пропустити етап створення файлів (і каталогів), яких ще немає на стороні призначення. Якщо поєднати цей параметр з параметром --ignore-existing, файли не оновлюватимуться взагалі (корисно, якщо вам потрібно просто вилучити зайві файли).

note: i18n: ectx: label, entry (IgnoreExisting), group (Synchronization)
en: Ignore files that already exist
uk: Ігнорувати файли, які вже існують

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (IgnoreExisting), group (Synchronization)
en: Skip updating files that already exist on the receiving side (--ignore-existing). Existing directories are not ignored.
uk: Пропустити оновлення файлів, які вже існують на стороні отримання даних (--ignore-existing). Програма не буде ігнорувати існуючі каталоги.

note: i18n: ectx: label, entry (DelayUpdates), group (Synchronization)
en: Delay updates until the end of transfer
uk: Затримувати оновлення до завершення перенесення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DelayUpdates), group (Synchronization)
en: Delay updates until the end of the transfer (--delay-updates). This option puts the temporary file from each updated file into a holding directory until the end of the transfer, at which time all the files are renamed and copied into place in rapid succession.
uk: Затримувати оновлення до завершення перенесення (--delay-updates). У разі використання цього параметра програма зберігатиму тимчасовий файл для кожного з файлів, які слід оновити у каталозі аж до завершення перенесення, а потім всі перенесені файли буде послідовно перейменовано і скопійовано на місце.

note: i18n: ectx: label, entry (MakeBackups), group (Synchronization)
en: Make backups
uk: Створювати резервні копії

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MakeBackups), group (Synchronization)
en: Make backups (-b, --backup). With this option, preexisting destination files are renamed as each file is transferred or deleted. You can control where the backup file goes and what (if any) suffix gets appended using the --backup-dir=DIR and --suffix=SUFFIX options.
uk: Створювати резервні копії (-b, --backup). У разі використання цього параметра програма перейменовуватиме початкові файли у каталогах призначення, які згодом буде оновлено або вилучено. Керувати місцем зберігання початкових файлів та додаванням до їхніх назв суфікса (якщо такий слід додавати) можна за допомогою параметрів the --backup-dir=КАТАЛОГ і --suffix=СУФІКС.

note: i18n: ectx: label, entry (UseBackupSuffix), group (Synchronization)
en: Backup suffix:
uk: Суфікс резервних копій:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseBackupSuffix), group (Synchronization)
en: Use this suffix for backups (--suffix=SUFFIX).
uk: Використовувати для резервних копій вказаний суфікс (--suffix=СУФІКС).

note: i18n: ectx: label, entry (BackupSuffix), group (Synchronization)
en: Backup suffix
uk: Суфікс резервних копій

note: i18n: ectx: label, entry (UseBackupDirectory), group (Synchronization)
en: Backup directory:
uk: Каталог резервних копій:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseBackupDirectory), group (Synchronization)
en: Store backups in this directory (--backup-dir=DIR).
uk: Зберігати резервні копії у цьому каталозі (--backup-dir=КАТАЛОГ).

note: i18n: ectx: label, entry (BackupDirectory), group (Synchronization)
en: Backup directory
uk: Каталог резервних копій

note: i18n: ectx: label, entry (UseBlockSize), group (Synchronization)
en: Force fixed checksum block size:
uk: Фіксований розмір блоків контрольної суми:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseBlockSize), group (Synchronization)
en: Force a fixed checksum block-size (-B, --block-size=SIZE). This forces the block size used in the rsync algorithm to a fixed value.
uk: Примусово використовувати вказаний розмір блоку контрольної суми (-B, --block-size=РОЗМІР). За допомогою цього пункту можна визначити фіксований розмір блоку, який буде використано у алгоритмі синхронізації rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (BlockSize), group (Synchronization)
en: The block size
uk: Розмір блоку

note: i18n: ectx: label, entry (UseChecksumSeed), group (Synchronization)
en: Set block/file checksum seed:
uk: Вказати початкове число контрольної суми блоків/файлів:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseChecksumSeed), group (Synchronization)
en: Set block/file checksum seed (--checksum-seed=NUM). Set the MD4 checksum seed to this integer. This 4 byte checksum seed is included in each block and file MD4 checksum calculation. By default the checksum seed is generated by the server and defaults to the current time.
uk: Вказати початкове число контрольної суми блоків/файлів (--checksum-seed=ЧИСЛО). Встановити початкове число контрольної суми MD4. Це початкове число контрольної суми, що має складатися з 4 байтів, буде використано під ас обчислення всіх контрольних сум MD4 для блоків і файлів. Типово, початкове число контрольної суми буде створено сервером на основі даних про поточний час.

note: i18n: ectx: label, entry (ChecksumSeed), group (Synchronization)
en: The value for the UseChecksumSeed config option
uk: Значення параметра налаштувань UseChecksumSeed

note: i18n: ectx: label, entry (UseChecksum), group (Synchronization)
en: Skip files based on checksum
uk: Пропускати файли на основі контрольної суми

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseChecksum), group (Synchronization)
en: Skip files based on a checksum and not based on modification time and size (-c, --checksum). For further information on how this feature works read rsync's manual page.
uk: Пропускати файли на основі обчислень контрольної суми, а не часової мітки зміни файла або розміру (-c, --checksum). Докладніше про роботу цього параметра можна дізнатися зі сторінки довідника (man) rsync.

note: i18n: ectx: label, entry (UseBandwidthLimit), group (Synchronization)
en: Set bandwidth limit:
uk: Встановити обмеження каналу:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseBandwidthLimit), group (Synchronization)
en: Set the maximum data transfer rate in kilobytes per second (--bwlimit=RATE).
uk: Встановити максимальну швидкість передавання даних у кілобайтах на секунду (--bwlimit=ШВИДКІСТЬ).

note: i18n: ectx: label, entry (BandwidthLimit), group (Synchronization)
en: The value for the UseBandwidthLimit config option
uk: Значення параметра налаштувань UseBandwidthLimit

note: i18n: ectx: label, entry (UseProfiles), group (Profiles)
en: Use profiles
uk: Використовувати профілі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseProfiles), group (Profiles)
en: Make Smb4K use profiles. This enables you to define different bookmarks and custom options for each profile. This is especially useful if you are using a laptop in different network neighborhoods, e. g. at home and at work.
uk: Використовувати у Smb4K профілі. За допомогою профілю ви можете визначити окремі закладки та нетипові параметри у кожному з профілів. Це особливо корисно, якщо ви користуєтеся ноутбуком у різних мережевих середовищах, наприклад вдома і на роботі.

note: i18n: ectx: label, entry (ProfilesList), group (Profiles)
en: Profiles
uk: Профілі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ProfilesList), group (Profiles)
en: The list of profiles.
uk: Список профілів.

[ctx: default profile name for use at home]
en: Home
uk: Домашній

[ctx: default profile name for use at work]
en: Work
uk: Робочий

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveProfile), group (Profiles)
en: Active profile
uk: Активний профіль

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ActiveProfile), group (Profiles)
en: This is the currently active profile.
uk: Це поточний активний профіль.

note: i18n: ectx: label, entry (UseMigrationAssistant), group (Profiles)
en: Use profile migration assistant
uk: Використання помічника перенесення профілів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMigrationAssistant), group (Profiles)
en: Use the profile migration assistant when profiles are removed or the use of profiles is enabled or disabled. The profile migration assistant allows you to migrate all settings that were saved for a certain profile to a different one.
uk: Використовувати помічник перенесення профілів під час вилучення профілів або вмикання чи вимикання використання профілів. За допомогою помічника перенесення профілів ви зможете перенести усі параметри, які було збережено для певного профілю, до іншого профілю.

en: %1 on %2
uk: %1 на %2

en: The format of %1 is not supported.
uk: Формат %1 не підтримується.

en: Add Bookmarks
uk: Додати закладки

en: All listed shares will be bookmarked. To edit the label or group, click the respective bookmark entry.
uk: Програма створить закладки для всіх спільних ресурсів зі списку. Щоб змінити мітку або групу, натисніть відповідний пункт закладки.

note: i18n("Add this share to the bookmarks"));
en: Label:
uk: Мітка:

en: Category:
uk: Категорія:

en: Edit Bookmarks
uk: Редагувати закладки

en: Add Category
uk: Додати категорію

en: Remove
uk: Вилучити

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Username:
uk: Користувач:

en: Workgroup:
uk: Робоча група:

en: IP Address:
uk: Адреса IP:

en: Category name:
uk: Назва категорії:

en: The file %1 could not be read
uk: Не вдалося прочитати файл %1

en: The file %1 could not be printed to %2
uk: Не вдалося надрукувати файл %1 на %2

en: The Zeroconf daemon is not running. No servers are discovered using DNS-SD.
uk: Не запущено фонову службу Zeroconf. За допомогою DNS-SD не виявлено жодного сервера.

en: Zeroconf support is not available in this version of KDE.
uk: У цій версії KDE підтримка Zeroconf є недоступною.

en: An unknown error with Zeroconf occurred.
uk: Невідома помилка, яку пов'язано із Zeroconf.

en: Preview of %1
uk: Попередній перегляд %1

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Abort
uk: Перервати

en: Up
uk: Вгору

en: Print File
uk: Надрукувати файл

en: Information
uk: Відомості

en: Printer:
uk: Принтер:

en: Domain:
uk: Домен:

en: File and Settings
uk: Файл і параметри

en: File:
uk: Файл:

en: This is the file you want to print on the remote printer. Currently only a few mimetypes are supported such as PDF, Postscript, plain text, and images. If the file's mimetype is not supported, you need to convert it.
uk: Це файл, який ви бажаєте надрукувати на віддаленому принтері. У поточній версії передбачено підтримку декількох типів MIME, зокрема PDF, Postscript, звичайного тексту та зображень. Якщо підтримки потрібного вам типу MIME не передбачено, вам слід спочатку перетворити дані у формат, який підтримується програмою.

en: Copies:
uk: Копій:

en: This is the number of copies you want to print.
uk: Це кількість копій, які ви бажаєте надрукувати

en: Print
uk: Друк

en: Custom Settings
uk: Нетипові параметри

en: <p>Define custom settings for host <b>%1</b> and all the shares it provides.</p>
uk: <p>Визначте нетипові параметри для вузла <b>%1</b> та всіх його спільних ресурсів.</p>

en: <p>Define custom settings for share <b>%1</b>.</p>
uk: <p>Визначте нетипові параметри спільного ресурсу <b>%1</b>.</p>

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: Always remount this share
uk: Завжди повторно монтувати цей спільний ресурс

en: CIFS Unix Extensions Support
uk: Підтримка розширень UNIX CIFS

en: This server supports the CIFS Unix extensions
uk: На цьому сервері передбачено підтримку розширень UNIX CIFS

en: Common Mount Settings
uk: Загальні параметри монтування

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Advanced Mount Settings
uk: Додаткові параметри монтування

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Browse Settings
uk: Параметри навігації

en: MAC Address
uk: MAC-адреса

en: MAC Address:
uk: MAC-адреса:

en: Actions
uk: Дії

en: Send magic packet before scanning the network neighborhood
uk: Надіслати контрольний пакет до сканування мережевого оточення

en: Send magic packet before mounting a share
uk: Надіслати контрольний пакет до монтування спільного ресурсу

en: Wake-On-LAN Settings
uk: Параметри Wake-On-LAN

en: Mount Settings
uk: Параметри монтування

en: %1 is not a version 1.0 file.
uk: %1 не є файлом у форматі версії 1.0.

en: Specify User
uk: Вказати користувача

en: Please specify a username for share<br><b>%1</b>.
uk: Будь ласка, вкажіть ім’я користувача спільного ресурсу<br><b>%1</b>.

en: User:
uk: Користувач:

en: Clear List
uk: Спорожнити список

en: <p>The share <b>%1</b> is mounted to <br><b>%2</b> and owned by user <b>%3</b>.</p><p>Do you really want to unmount it?</p>
uk: <p>Спільний ресурс <b>%1</b> змонтовано до <br><b>%2</b>, він належить користувачеві <b>%3</b>.</p><p>Бажаєте демонтувати його?</p>

en: Foreign Share
uk: Сторонній ресурс

en: Mount Share
uk: Змонтувати спільний ресурс

en: Enter the location and optionally the IP address and workgroup to mount a share.
uk: Вкажіть розташування, а також, якщо хочете, IP-адресу та робочу групу для монтування спільного ресурсу.

en: Location:
uk: Розташування:

en: The location of the share is provided by the Uniform Resource Locator (URL). It generally has the following syntax: [smb:]//[USER:PASSWORD@]HOST[:PORT]/SHARE. The scheme, username, password and port are optional. You should omit to enter the password here, because it is shown in cleartext.
uk: Розташування спільного ресурсу визначається універсальною адресою ресурсу (URL). Загалом, формат запису адреси є таким: [smb:]//[КОРИСТУВАЧ:ПАРОЛЬ@]ВУЗОЛ[:ПОРТ]/СПІЛЬНИЙ_РЕСУРС. Тип адреси, ім'я користувача, пароль і порт можна не вказувати. Не варто явним чином вказувати у адресі пароль, оскільки його може побачити зловмисник.

en: The Internet Protocol (IP) address identifies the host in the network and indicates where it is. It has two valid formats, the one known as IP version 4 (e.g. 192.168.2.11) and the version 6 format (e.g. 2001:0db8:85a3:08d3:1319:8a2e:0370:7334).
uk: Адреса за протоколом інтернету (Internet Protocol або IP) визначає вузол мережі і позначає його розташування. Чинними є два формати, перший відомий під назвою IP версії 4 (приклад: 192.168.2.11), другий — версії 6 (приклад: 2001:0db8:85a3:08d3:1319:8a2e:0370:7334).

en: The workgroup or domain identifies the peer-to-peer computer network the host is located in.
uk: Робоча група або домен визначають мережу безпосереднього зв’язку, у якій працює вузол.

en: Add this share to the bookmarks
uk: Додати цей спільний ресурс до закладок

en: If you tick this checkbox, the share will be bookmarked and you can access it e.g. through the "Bookmarks" menu entry in the main window.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, програма створить закладку для цього спільного ресурсу. Пізніше ви зможете отримати до нього доступ за допомогою пункту головного меню «Закладки».

en: Add a label describing your bookmark. It is then shown instead of the location.
uk: Додайте мітку із описом закладки. Цю мітку буде показано замість адреси закладки.

en: Assign a category to your bookmark. This way you can organize your bookmarks.
uk: Пов'яжіть закладку із категорією. У такий спосіб простіше впорядкувати ваші закладки.

[ctx: Bookmark this share. Show input widgets in the dialog for this.]
en: Bookmark >>
uk: Закладка >>

note: i18n: ectx: label, entry (UseUserId), group (Mounting)
en: User ID:
uk: Код користувача:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseUserId), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (UserId), group (Mounting)
en: This is the user ID (a number) that the files and directories of the mounted share will have.
uk: Це ідентифікатор (номер) користувача, який використовуватиметься для доступу до файлів та каталогів спільного ресурсу.

note: i18n: ectx: label, entry (UseGroupId), group (Mounting)
en: Group ID:
uk: Код групи:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseGroupId), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (GroupId), group (Mounting)
en: This is the group ID (a number) that the files and directories of the mounted share will have.
uk: Це ідентифікатор (номер) групи, яка використовуватиметься для доступу до файлів та каталогів спільного ресурсу.

note: i18n: ectx: label, entry (UseFileMode), group (Mounting)
en: File mode:
uk: Режим доступу до файлів:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseFileMode), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (FileMode), group (Mounting)
en: This is the file mode that will be used for creating files. It must be defined in octal.
uk: Це режим доступу до файлів, який буде використано для створення файлів. Слід вказувати у вісімковому форматі.

note: i18n: ectx: label, entry (UseDirectoryMode), group (Mounting)
en: Directory mode:
uk: Режим доступу до каталогів:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseDirectoryMode), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (DirectoryMode), group (Mounting)
en: This is the directory mode that will be used for creating directories. It must be defined in octal.
uk: Це режим доступу до каталогів, який буде використано для створення каталогів. Слід вказувати у вісімковому форматі.

note: i18n: ectx: label, entry (UseCharacterSets), group (Mounting)
en: Use character sets
uk: Використовувати набори символів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCharacterSets), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (ClientCharset), group (Mounting)
en: This is the character set that is used by the client side (i.e. your side) for codepage to charset translations. If you keep the default setting, Smb4K will try to automatically determine the charset by looking up the "unix charset" option in the smb.conf.
uk: Цей пункт визначає набір символів (кодування), яке використовується на клієнтській стороні (тобто у вашій системі) для перетворень символів кодових таблиць. Якщо ви не змінюватимете типового значення, Smb4K спробує визначити набір символів на основі значення параметра «unix charset» з файла smb.conf.

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (UseClientCharset), group (Mounting)
en: Client character set:
uk: Набір символів клієнта:

note: i18n: ectx: label, entry (ClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: default
uk: типове

note: i18n: ectx: label, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: Server character set:
uk: Набір символів сервера:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ServerCodepage), group (Mounting)
en: This is the character set that is used by the server. If you keep the default setting, Smb4K will try to automatically determine the codepage by looking up the "dos charset" option in the smb.conf file.
uk: Цей пункт визначає набір символів, який використовується на сервері. Якщо ви не змінюватимете типового значення, Smb4K спробує визначити кодову сторінку у автоматичному режимі на основі значення параметра «dos charset» з файла smb.conf.

note: i18n: ectx: label, entry (MountPrefix), group (Mounting)
en: Mount prefix:
uk: Префікс монтування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MountPrefix), group (Mounting)
en: This is the prefix where Smb4K will create the mount points and mount the remote shares.
uk: Визначає префікс монтування, де Smb4K створюватиме точки монтування і монтуватиме віддалені спільні ресурси.

note: i18n: ectx: label, entry (ForceLowerCaseSubdirs), group (Mounting)
en: Force generated subdirectories to be lower case
uk: Примусово створювати назви новостворених підтек у нижньому регістрі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceLowerCaseSubdirs), group (Mounting)
en: All names of the subdirectories created by Smb4K below the mount prefix will be lowercase.
uk: Визначає, чи слід переводити назви всіх підтек, створених Smb4K у теці префіксу, у нижній регістр (записувати малими літерами).

note: i18n: ectx: label, entry (UnmountSharesOnExit), group (Mounting)
en: Unmount all personal shares on exit
uk: Під час виходу демонтувати всі особисті спільні ресурси

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UnmountSharesOnExit), group (Mounting)
en: Unmount all shares that belong to you when the program exits. Shares that are owned by other users are ignored.
uk: Визначає, чи слід під час завершення роботи програми демонтувати всі спільні ресурси, які належать лише вашому користувачеві. Спільні ресурси інших користувачів буде пропущено.

note: i18n: ectx: label, entry (RemountShares), group (Mounting)
en: Remount shares
uk: Повторно змонтувати спільні ресурси

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RemountShares), group (Mounting)
en: Remount all your shares that were mounted when you exited the program or changed a profile. If the remounting of a share fails, Smb4K will retry the next time it is started. Shares that were mounted by other users are ignored. Please note that this setting does not affect the automatic remounting of shares when your computer woke up from a sleep state.
uk: Визначає, чи слід повторно монтувати всі ваші спільні ресурси, які було змонтовано на час завершення роботи програми або зміни профілю. Якщо повторне монтування зазнає невдачі, Smb4K спробує виконати його під час наступного запуску програми. Позначення цього пункту не стосуватиметься спільних ресурсів, змонтованих іншими користувачами. Будь ласка, зауважте, що цей параметр не впливає на автоматичне повторне монтування спільних ресурсів під час пробудження системи зі стану присипляння.

note: i18n: ectx: label, entry (RemountAttempts), group (Mounting)
en: Number of remount attempts:
uk: Кількість спроб повторного монтування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RemountAttempts), group (Mounting)
en: Set the number of attempts that are made to remount shares before Smb4K gives up.
uk: Встановіть кількість спроб повторного монтування спільних ресурсів, після виконання якої Smb4K має припинити спроби.

note: i18n: ectx: label, entry (RemountInterval), group (Mounting)
en: Interval between remount attempts:
uk: Інтервал між спробами повторного монтування:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (RemountInterval), group (Mounting)
en: Set the time that elapses between attempts to remount shares.
uk: Встановіть час між послідовними спробами повторного монтування спільних ресурсів.

note: i18n: ectx: label, entry (UnmountForeignShares), group (Mounting)
en: Allow the unmounting of shares that are owned by other users
uk: Дозволяти демонтування спільних ресурсів, які належать іншим користувачам

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UnmountForeignShares), group (Mounting)
en: Allow the unmounting of shares that were mounted by other users. Please think before you enable this option.
uk: Визначає, чи слід дозволяти програмі демонтувати спільні ресурси, які було змонтовано іншими користувачами. Будь ласка, двічі подумайте, перш ніж позначати цей пункт.

note: i18n: ectx: label, entry (ForceUnmountInaccessible), group (Mounting)
en: Force the unmounting of inaccessible shares
uk: Виконувати демонтування недоступних ресурсів у примусовому режимі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceUnmountInaccessible), group (Mounting)
en: Force the unmounting of inaccessible shares (Linux only). In case a share is inaccessible, a lazy unmount is performed. Before the actual unmount is performed, a warning dialog is shown asking to approve the unmount.
uk: Виконати демонтування недоступних спільних ресурсів у примусовому режимі (лише Linux). Якщо спільний ресурс недоступний, буде виконано відкладене демонтування. Перед виконанням демонтування програма покаже діалогове вікно з пропозицією підтвердити демонтування.

note: i18n: ectx: label, entry (DetectAllShares), group (Mounting)
en: Detect all shares that are mounted on the system
uk: Виявляти усі спільні ресурси, які змонтовано у системі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetectAllShares), group (Mounting)
en: You will not only see the shares that were mounted and are owned by you, but also all other mounts using the SMBFS and CIFS file system that are present on the system.
uk: У разі позначення цього пункту ви бачитимете не лише список спільних ресурсів, які було змонтовано вами і які належать вам, але і всі інші змонтовані за допомогою SMBFS і CIFS файлові системи.

note: i18n: ectx: label, entry (CifsUnixExtensionsSupport), group (Mounting)
en: All or most of the servers support the CIFS Unix extensions
uk: На усіх або більшості серверів передбачено підтримку розширень UNIX CIFS

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (CifsUnixExtensionsSupport), group (Mounting)
en: Most versions of Samba support the CIFS Unix or POSIX extensions. For these servers, some options are not needed, because the right values are negotiated during the mount process. For other servers, you might want to uncheck this option, so that predefined values can be passed to the server. Please note that if your computer is located in a Windows dominated network neighborhood with only a few Samba servers, you can safely uncheck this option and define custom options for the Samba servers.
uk: У більшості версій Samba передбачено підтримку розширень UNIX або POSIX CIFS. Для роботи з відповідними серверами у наданні деяких параметрів просто немає потреби, оскільки належні налаштування визначаються під час процедури узгодження у процесі монтування. Для серверів, де такої підтримки не передбачено, варто зняти позначку з цього пункту, щоб програма надіслала попередньо визначені значення параметрів серверу. Будь ласка, зауважте, що якщо ваш комп'ютер перебуває у середовищі, де переважна кількість комп'ютерів працює під керуванням Windows і є лише декілька серверів few Samba, ви можете сміливо знімати позначку з цього пункту і визначати нетипові параметри для серверів Samba.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseUserId), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (UserId), group (Mounting)
en: This is the user ID (a number) that the files and directories of the mounted share will have. If you are using the CIFS filesystem under Linux and the remote server supports the CIFS Unix Extensions, this setting will be ignored unless the assignment of the user ID is forced.
uk: Це ідентифікатор (номер) користувача, який використовуватиметься для доступу до файлів та каталогів спільного ресурсу. Якщо ви користуєтеся файловою системою CIFS у Linux, не встановлено примусового призначення ідентифікатора користувача, а віддалений сервер підтримує CIFS Unix Extensions, значення цього пункту буде проігноровано.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseGroupId), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (GroupId), group (Mounting)
en: This is the group ID (a number) that the files and directories of the mounted share will have. If you are using the CIFS filesystem under Linux and the remote server supports the CIFS Unix Extensions, this setting will be ignored unless the assignment of the group ID is forced.
uk: Це ідентифікатор (номер) групи, який використовуватиметься для доступу до файлів та каталогів спільного ресурсу. Якщо ви користуєтеся файловою системою CIFS у Linux, не встановлено примусового призначення ідентифікатора групи, а віддалений сервер підтримує CIFS Unix Extensions, значення цього пункту буде проігноровано.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseFileMode), group (Mounting)
en: This is the file mode that will be used for creating files. It must be defined in octal. In case the CIFS file system is used, this setting only takes effect if the server does not support the CIFS Unix Extensions.
uk: Це режим доступу до файлів, який буде використано для створення файлів. Маску слід вказувати у вісімковій формі запису. Якщо ви користуєтеся файловою системою CIFS, значення, вказане у цьому пункті, буде використано лише для серверів, які не підтримують CIFS Unix Extensions.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (FileMode), group (Mounting)
en: This is the filemode that will be used for creating files. It must be defined in octal. In case the CIFS file system is used, this setting only takes effect if the server does not support the CIFS Unix Extensions.
uk: Це режим доступу до файлів, який буде використано для створення файлів. Маску слід вказувати у вісімковій формі запису. Якщо ви користуєтеся файловою системою CIFS, значення, вказане у цьому пункті, буде використано лише для серверів, які не підтримують CIFS Unix Extensions.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseDirectoryMode), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (DirectoryMode), group (Mounting)
en: This is the directory mode that will be used for creating directories. It must be defined in octal. In case the CIFS file system is used, this setting only takes effect if the server does not support the CIFS Unix Extensions.
uk: Це режим доступу до каталогів, який буде використано для створення каталогів. Маску слід вказувати у вісімковій формі запису. Якщо ви користуєтеся файловою системою CIFS, значення, вказане у цьому пункті, буде використано лише для серверів, які не підтримують CIFS Unix Extensions.

note: i18n: ectx: label, entry (UseRemoteFileSystemPort), group (Mounting)
en: File system port:
uk: Порт файлової системи:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseRemoteFileSystemPort), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (RemoteFileSystemPort), group (Mounting)
en: This is the port that is exclusively used to mount shares from remote servers. The default value is 445 (CIFS file system).
uk: Визначає єдиний порт, який використовуватиметься для монтування спільних ресурсів з віддалених серверів. Типовим портом є 445 (файлова система CIFS).

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseClientCharset), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (ClientCharset), group (Mounting)
en: This is the character set that is used by the client side (i.e. your side) either to convert local path names to and from Unicode (CIFS, Linux) or for codepage to charset translations (SMBFS, FreeBSD). If you keep the default setting, Smb4K will try to automatically determine the charset by looking up the "unix charset" option in the smb.conf.
uk: Цей пункт визначає набір символів (кодування), яке використовується на клієнтській стороні (тобто у вашій системі) для перетворення локальних адрес у та з кодування Unicode (CIFS, Linux) або перетворень символів кодових таблиць (SMBFS, FreeBSD). Якщо ви не змінюватимете типового значення, Smb4K спробує визначити набір символів на основі значення параметра «unix charset» з файла smb.conf.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWriteAccess), group (Mounting)
en: Write access:
uk: Доступ для запису:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseWriteAccess), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: Here you can choose if the shares should be mounted in read-write or read-only mode.
uk: Тут ви можете визначити режим, у якому слід монтувати спільні ресурси: режим читання і запису чи режим лише читання.

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-write
uk: читання-запис

note: i18n: ectx: label, entry (WriteAccess), group (Mounting)
en: read-only
uk: лише читання

note: i18n: ectx: label, entry (ForceUID), group (Mounting)
en: Definitely assign the UID
uk: Призначати вказаний UID

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceUID), group (Mounting)
en: Instruct the client (i.e. your side) to ignore any user ID (UID) provided by the server for files and directories and to always assign the owner to be the value of the transmitted UID.
uk: Наказати клієнтській частині (на боці вашого комп’ютера) ігнорувати усі ідентифікатори користувачів (UID), які надаються сервером для файлів і каталогів і завжди призначати для параметра власника значення UID користувача, якому передаються дані.

note: i18n: ectx: label, entry (ForceGID), group (Mounting)
en: Definitely assign the GID
uk: Призначати вказаний GID

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ForceGID), group (Mounting)
en: Instruct the client (i.e. your side) to ignore any group ID (GID) provided by the server for files and directories and to always assign the owner to be the value of the transmitted GID.
uk: Наказати клієнтській частині (на боці вашого комп’ютера) ігнорувати усі ідентифікатори груп (GID), які надаються сервером для файлів і каталогів і завжди призначати для параметра власника значення GID користувача, якому передаються дані.

note: i18n: ectx: label, entry (PermissionChecks), group (Mounting)
en: Do permission checks
uk: Виконувати перевірку прав доступу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PermissionChecks), group (Mounting)
en: The client side (i.e. your side) will check if you have the right UID/GID to manipulate a file or directory. You might want to switch this feature off if the server(s) support the CIFS Unix Extensions and you are not allowed to access the files and directories. This setting does not affect the normal ACL check.
uk: Визначає, чи слід виконувати перевірки належного UID/GID для виконання дій над файлами або каталогами на клієнтській стороні (вашому комп’ютері). Якщо сервер підтримує CIFS Unix Extensions, а ви не можете отримати доступ до файлів і каталогів, вам слід зняти позначку з цього пункту. Позначення цього пункту не скасовуватиме звичайної перевірки за списком керування доступом (ACL).

note: i18n: ectx: label, entry (ClientControlsIDs), group (Mounting)
en: Attempt to set UID and GID
uk: Намагатися встановити UID і GID

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ClientControlsIDs), group (Mounting)
en: In case the server supports the CIFS Unix Extensions, the client side (i.e. your side) attempts to set the effective UID and GID of the current process on newly created files, directories and devices. If this feature is turned off, the server will set the UID and GID to the default for the share. It is recommended that you read the manual page of mount.cifs before you change this setting.
uk: У разі позначення цього пункту, якщо сервер підтримує CIFS Unix Extensions, клієнтська сторона (ваш комп’ютер) намагатиметься встановити UID і GID поточного процесу для створених у системі файлів, каталогів та пристроїв Якщо цей пункт не буде позначено, сервер призначить типові UID і GID для спільного ресурсу. Перш ніж позначати або знімати позначку з цього пункту, вам слід ознайомитися з вмістом сторінки довідки (man) mount.cifs.

note: i18n: ectx: label, entry (ServerInodeNumbers), group (Mounting)
en: Use server inode numbers
uk: Використовувати номери inode з сервера

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ServerInodeNumbers), group (Mounting)
en: Use inode numbers (unique persistent file identifiers) returned by the server instead of automatically generating temporary inode numbers on the client side.
uk: Визначає, чи слід використовувати номери inode (унікальні сталі ідентифікатори файлів), повернені сервером, замість автоматично створених тимчасових номерів inode, визначених на стороні клієнта (вашого комп’ютера).

note: i18n: ectx: label, entry (NoLocking), group (Mounting)
en: Do not send byte range lock requests
uk: Не надсилати запити щодо блокування діапазону байтів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (NoLocking), group (Mounting)
en: Do not send byte range lock requests to the server. This is necessary for certain applications that break with CIFS style mandatory byte range locks (and most CIFS servers do not yet support requesting advisory byte range locks).
uk: Не надсилати на сервер запитів щодо блокування діапазону байтів. Скасування блокування потрібне для деяких програм, які не можуть працювати із обов'язковим блокування діапазону байтів у стилі CIFS (а на більшості серверів CIFS ще не передбачено підтримки запитів рекомендованих блокувань діапазону байтів).

note: i18n: ectx: label, entry (TranslateReservedChars), group (Mounting)
en: Translate reserved characters
uk: Переносити зарезервовані символи

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TranslateReservedChars), group (Mounting)
en: Translate six of the seven reserved characters (including the colon, question mark, pipe, asterisk, greater than and less than characters but not the backslash) to remap range (above 0xF000). This allows you to open files that were created with such characters. This has no effect if the server does not support Unicode.
uk: Переносити шість з семи зарезервованих символів (зокрема двокрапку, знак питання, символ вертикальної риски, зірочку та символи знаків «більше» та «менше», але не зворотну риску) до вищого діапазону (за 0xF000). Якщо ви позначите цей пункт, ви зможете відкривати файли, назви яких містять ці символи. Позначення пункту не матиме наслідків для серверів, які не підтримують Unicode.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: SMB protocol version:
uk: Версія протоколу SMB:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseSmbProtocolVersion), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (SmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: Define which version of the SMB protocol is to be used.
uk: Визначення версії протоколу SMB, якою слід користуватися.

note: i18n: ectx: label, entry (SmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: 1.0 (Classic CIFS/SMBv1 protocol)
uk: 1.0 (класичний протокол CIFS/SMBv1)

note: i18n: ectx: label, entry (SmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: 3 (Version 3.0 and above)
uk: 3 (версія 3.0 і новіші)

note: i18n: ectx: label, entry (SmbProtocolVersion), group (Mounting)
en: default (Negotiate the highest version)
uk: типовий (узгодити найновішу версію)

note: i18n: ectx: label, entry (UseCacheMode), group (Mounting)
en: Cache mode:
uk: Режим роботи кешу:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCacheMode), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (CacheMode), group (Mounting)
en: Define how read and write requests are handled. In case you choose to not cache file data at all, the client never utilizes the cache for normal reads and writes. It always accesses the server directly to satisfy a read or write request. If you choose to follow the CIFS/SMB2 protocol strictly, the cache is only trusted if the client holds an oplock. If the client does not hold an oplock, then the client bypasses the cache and accesses the server directly to satisfy a read or write request. Choosing to allow loose caching semantics can sometimes provide better performance on the expense of cache coherency. This option might cause data corruption, if several clients access the same set of files on the server at the same time. Because of this, the strict cache mode is recommended.
uk: Визначення способу обробки запитів на читання-запис. Якщо ви накажете програмі взагалі не використовувати кешування файлових даних, кеш не використовуватиметься клієнтською частиною для виконання звичайних завдань із читання чи запису даних. Для виконання таких запитів система завжди намагатиметься отримати доступ безпосередньо до сервера з даними. Якщо ви виберете варіант із строгим дотримання протоколу CIFS/SMB2, система використовуватиме дані з кешу лише тоді, коли клієнтська частина зв’язку отримуватиме сигнал про блокування даних на час виконання операції. Якщо такого блокування не буде, клієнтська частина не використовуватиме дані з кешу і намагатиметься отримати безпосередній доступ до сервера для виконання дій із читання чи запису. Варіант з розширеною семантикою кешування іноді може забезпечити вищу швидкодію за рахунок можливої втрати синхронізації кешу. Така втрата синхронізації може призвести до пошкодження даних, якщо до одного набору файлів одночасно отримує доступ декілька клієнтів. Через перелічені вище обставини ми рекомендуємо використовувати режим строгого дотримання протоколу під час кешування.

note: i18n: ectx: label, entry (CacheMode), group (Mounting)
en: Do not cache file data at all
uk: Взагалі не кешувати файлові дані

note: i18n: ectx: label, entry (CacheMode), group (Mounting)
en: Follow the CIFS/SMB2 protocol strictly
uk: Строго дотримуватися протоколу CIFS/SMB2

note: i18n: ectx: label, entry (CacheMode), group (Mounting)
en: Allow loose caching semantics
uk: Дозволити розширену семантику кешування

note: i18n: ectx: label, entry (UseSecurityMode), group (Mounting)
en: Security mode:
uk: Режим безпеки:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseSecurityMode), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: Security mode for mount.cifs. To be able to use this mode, the CIFS kernel module 1.40 or later is required.
uk: Режим безпеки для mount.cifs. Щоб можна було користуватися цим режимом, потрібен CIFS-модуль ядра версії 1.40 або пізнішої.

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: Connect as a null user (no name)
uk: З’єднатися з порожнім записом користувача (без імені)

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: Kerberos 5 authentication
uk: Розпізнавання Kerberos 5

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: Kerberos 5 authentication and packet signing
uk: Розпізнавання Kerberos 5 та підписування пакетів

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLM protocol
uk: Протокол NTLM

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLM protocol and packet signing
uk: Протокол NTLM з підписуванням пакетів

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMv2 protocol
uk: Протокол NTLMv2

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMv2 protocol and packet signing
uk: Протокол NTLMv2 та підписування пакетів

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMSSP protocol
uk: Протокол NTLMSSP

note: i18n: ectx: label, entry (SecurityMode), group (Mounting)
en: NTLMSSP protocol and packet signing
uk: Протокол NTLMSSP з підписуванням пакетів

note: i18n: ectx: label, entry (UseCustomCifsOptions), group (Mounting)
en: Additional options:
uk: Додаткові параметри:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseCustomCifsOptions), group (Mounting) i18n: ectx: whatsthis, entry (CustomCIFSOptions), group (Mounting)
en: Here you can enter advanced options for the CIFS file system in a comma-separated list (refer to the manual page of mount.cifs to learn more). The list will be added AS IS to the "-o" argument of mount.cifs. Please do not enter options that have already been defined in the configuration dialog.
uk: Тут ви можете вказати додаткові параметри файлової системи CIFS як список відокремлених комами значень (щоб дізнатися більше, зверніться до сторінки довідки (man) mount.cifs). Список параметрів буде додано БЕЗ ПЕРЕВІРКИ до параметра «-o» mount.cifs. Будь ласка, не вписуйте у це поле параметрів, які вже було вказано у діалоговому вікні налаштування.

en: <p>The share <b>%1</b> has been mounted to <b>%2</b>.</p>
uk: <p>Спільний ресурс <b>%1</b> змонтовано у <b>%2</b>.</p>

[ctx: Open the contents of the share with the file manager]
en: Open
uk: Відкрити

en: <p>The share <b>%1</b> has been unmounted from <b>%2</b>.</p>
uk: <p>Спільний ресурс <b>%1</b> демонтовано з <b>%2</b>.</p>

en: <p>%1 share has been mounted.</p> | <p>%1 shares have been mounted.</p>
uk[0]: <p>Було змонтовано %1 спільний ресурс.</p>
uk[1]: <p>Було змонтовано %1 спільних ресурси.</p>
uk[2]: <p>Було змонтовано %1 спільних ресурсів.</p>
uk[3]: <p>Було змонтовано один спільний ресурс.</p>

en: <p>%1 share has been unmounted.</p> | <p>%1 shares have been unmounted.</p>
uk[0]: <p>Було демонтовано %1 спільний ресурс.</p>
uk[1]: <p>Було демонтовано %1 спільних ресурси.</p>
uk[2]: <p>Було демонтовано %1 спільних ресурсів.</p>
uk[3]: <p>Було демонтовано один спільний ресурс.</p>

en: <p>Opening the wallet <b>%1</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба відкриття торбинки <b>%1</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>The credentials stored in the wallet could not be accessed. There is either no wallet available or it could not be opened.</p>
uk: <p>Не вдалося отримати доступ до реєстраційних даних, що зберігаються у торбинці. Торбинка або недоступна, або програмі не вдалося її відкрити.</p>

en: <p>The mimetype <b>%1</b> is not supported for printing. Please convert the file to PDF or Postscript and try again.</p>
uk: <p>Друк даних з файлів типу MIME <b>%1</b> не підтримується. Будь ласка, перетворіть дані файла у формат PostScript або PDF.</p>

en: <p>The bookmark for share <b>%1</b> already exists and will be skipped.</p>
uk: <p>Закладку для спільного ресурсу <b>%1</b> вже створено, її буде пропущено.</p>

en: <p>The label <b>%1</b> of the bookmark for the share <b>%2</b> is already being used and will automatically be renamed.</p>
uk: <p>Мітку <b>%1</b> закладки для спільного ресурсу <b>%2</b> вже використано. Мітку закладки буде змінено автоматично.</p>

en: <p>Mounting the share <b>%1</b> failed:</p><p><tt>%2</tt></p>
uk: <p>Спроба монтування спільного ресурсу <b>%1</b> зазнала невдачі:</p><p><tt>%2</tt></p>

en: <p>Mounting the share <b>%1</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба монтування спільного ресурсу <b>%1</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>Unmounting the share <b>%1</b> from <b>%2</b> failed:</p><p><tt>%3</tt></p>
uk: <p>Спроба демонтування спільного ресурсу <b>%1</b> з точки монтування <b>%2</b> зазнала невдачі:</p><p><tt>%3</tt></p>

en: <p>Unmounting the share <b>%1</b> from <b>%2</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба демонтування спільного ресурсу <b>%1</b> з точки монтування <b>%2</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>You are not allowed to unmount the share <b>%1</b> from <b>%2</b>. It is owned by the user <b>%3</b>.</p>
uk: <p>У вас немає прав доступу до демонтування спільного ресурсу <b>%1</b> з точки монтування <b>%2</b>. Цей ресурс належить користувачеві <b>%3</b>.</p>

en: <p>Synchronizing <b>%1</b> with <b>%2</b> failed:</p><p><tt>%3</tt></p>
uk: <p>Спроба синхронізації <b>%1</b> з <b>%2</b> зазнала невдачі:</p><p><tt>%3</tt></p>

en: <p>Synchronizing <b>%1</b> with <b>%2</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба синхронізації <b>%1</b> з <b>%2</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>The command <b>%1</b> could not be found. Please check your installation.</p>
uk: <p>Не вдалося знайти програму <b>%1</b>. Будь ласка, перевірте, чи встановлено всі потрібні компоненти.</p>

en: <p>The share <b>%1</b> is a printer and cannot be bookmarked.</p>
uk: <p>Спільний ресурс <b>%1</b> є принтером, не можна створювати закладки для принтерів.</p>

en: <p>The file <b>%1</b> could not be found.</p>
uk: <p>Не вдалося знайти файл <b>%1</b>.</p>

en: <p>Opening the file <b>%1</b> failed:</p><p><tt>%2</tt></p>
uk: <p>Спроба відкрити файл <b>%1</b> зазнала невдачі:</p><p><tt>%2</tt></p>

en: <p>Opening the file <b>%1</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба відкрити файл <b>%1</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>Reading from file <b>%1</b> failed:</p><p><tt>%2</tt></p>
uk: <p>Спроба читання даних з файла <b>%1</b> зазнала невдачі:</p><p><tt>%2</tt></p>

en: <p>Reading from file <b>%1</b> failed.</p>
uk: <p>Спроба читання даних з файла <b>%1</b> зазнала невдачі.</p>

en: <p>The following directory could not be created:</p><p><tt>%1</tt></p>
uk: <p>Не вдалося створити такий каталог:</p><p><tt>%1</tt></p>

en: <p>The process failed to start (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Спроба запуску процесу була невдалою (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>The process crashed (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Процес аварійно завершив роботу (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>The process timed out (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Перевищено час очікування даних від процесу (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>Could not write to the process (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Не вдалося виконати запис до процесу (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>Could not read from the process (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Не вдалося прочитати дані з процесу (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>The process reported an unknown error.</p>
uk: <p>Процес повідомив про невідому помилку.</p>

en: <p>Executing an action with root privileges failed (error code: <tt>%1</tt>).</p>
uk: <p>Спроба виконання дії з правами доступу root зазнала невдачі (код помилки: <tt>%1</tt>).</p>

en: <p>Executing an action with root privileges failed.</p>
uk: <p>Спроба виконання дії з правами доступу root зазнала невдачі.</p>

en: <p>The URL that was passed is invalid.</p>
uk: <qt>Вами передано некоректну адресу URL.</qt>

en: <p>The network communication failed with the following error message: <s>%1</s></p>
uk: <p>Спроба обміну даними мережею зазнала невдачі. Повідомлення про помилку: <s>%1</s></p>

en: <p>An error with the Zeroconf service occurred: <s>%1</s></p>
uk: <p>Сталася помилка, яку пов'язано зі службою Zeroconf: <s>%1</s></p>

en: Profile Migration Assistant
uk: Помічник перенесення профілів

en: Migrate all relevant settings of one profile to another.
uk: Перенести усі відповідні параметри одного профілю до іншого.

en: Old Profile:
uk: Старий профіль:

en: <Default Profile>
uk: <Типовий профіль>

en: <All Profiles>
uk: <Усі профілі>

en: New Profile:
uk: Новий профіль:

en: Disk
uk: Диск

en: Printer
uk: Принтер

en: Synchronizing
uk: Синхронізація

en: Source
uk: Джерело

en: Destination
uk: Призначення

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Swap Paths
uk: Поміняти адреси місцями

en: Swap source and destination
uk: Джерело і місце призначення свопінгу

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronize the destination with the source
uk: Синхронізувати місце призначення з джерелом

en: Please provide the source and destination directory for the synchronization.
uk: Будь ласка, вкажіть початковий каталог та каталог призначення для синхронізації.

en: Source:
uk: Джерело:

en: This is the source directory. The data that it contains is to be written to the destination directory.
uk: Каталог початкових даних. Дані, які у ньому містяться, буде синхронізовано каталог призначення.

en: Destination:
uk: Призначення:

en: This is the destination directory. It will be updated with the data from the source directory.
uk: Каталог призначення даних. Дані у цьому каталозі буде оновлено за даними з каталогу джерела.

en: <qt>Please enter a username and a password for the host <b>%1</b>.</qt>
uk: <qt>Будь ласка, вкажіть ім’я користувача і пароль для доступу до вузла <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Please enter a username and a password for the share <b>%1</b>.</qt>
uk: <qt>Будь ласка, вкажіть ім’я користувача і пароль для доступу до спільного ресурсу <b>%1</b>.</qt>
