smb4k - en to uk translation catalogue (160 entries)

en: The mount process could not be started.
uk: Не вдалося запустити процес монтування.

en: The mountpoint %1 is invalid.
uk: Некоректна точка монтування, %1.

en: The unmount process could not be started.
uk: Не вдалося запустити процес демонтування.

en: Advanced network neighborhood browser and Samba share mounting utility
uk: Переглядач мережевого середовища з додатковими можливостями та засіб для монтування спільних ресурсів Samba

en: © 2003-2023 Alexander Reinholdt
uk: © Alexander Reinholdt, 2003–2023

en: Developer
uk: Розробник

en: Donator
uk: Фінансова підтримка

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (network)
en: &Network
uk: &Мережа

note: i18n: ectx: Menu (shares)
en: Sh&ares
uk: &Спільні ресурси

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
uk: &Закладки

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: &Edit Bookmarks
uk: &Редагувати закладки

en: Add &Bookmark
uk: &Додати закладку

en: Mount Bookmarks
uk: Змонтувати закладки

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Network
uk: Мережа

en: Mounting
uk: Монтування

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Custom Settings
uk: Нетипові параметри

en: Profiles
uk: Профілі

en: <qt>An incorrect setting has been found. You are now taken to the corresponding configuration page to fix it.</qt>
uk: <qt>Виявлено некоректне значення параметра. Переходимо до відповідної сторінки налаштувань, де ви зможете його виправити.</qt>

en: Settings
uk: Параметри

en: Wallet Entries
uk: Записи торбинки

en: Load
uk: Завантажити

en: Save
uk: Зберегти

en: Edit
uk: Змінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Default Login
uk: Типова реєстрація

en: Enter the default login information.
uk: Введіть типові реєстраційні дані.

en: Set the username and password for wallet entry %1.
uk: Встановити ім'я користувача і пароль для запису %1.

en: Set the username and password for the default login.
uk: Встановити ім'я користувача і пароль для типового облікового запису для входу.

en: All fine.
uk: Усе гаразд.

en: Clear List
uk: Спорожнити список

en: The item %1 was removed, because all custom settings were reset.
uk: Запис %1 було вилучено, оскільки було скинуто усі нетипові параметри.

en: Directories
uk: Каталоги

en: Behavior
uk: Поведінка

en:  min
uk:  хв.

en: Basic Settings
uk: Основні параметри

en: Common Options
uk: Спільні параметри

en: CIFS Unix Extensions Support
uk: Підтримка розширень UNIX CIFS

en: Choose a different user
uk: Обрати іншого користувача

en: Choose a different group
uk: Обрати іншу групу

en: Common Mount Settings
uk: Загальні параметри монтування

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Edit the additional CIFS options.
uk: Змінити додаткові параметри CIFS.

en: Advanced Mount Settings
uk: Додаткові параметри монтування

en: Character Sets
uk: Набори символів

en: Mount Settings
uk: Параметри монтування

en: Additional CIFS Options
uk: Додаткові параметри CIFS

en: <qt>Enter the desired options as a comma separated list:</qt>
uk: <qt>Вкажіть бажані параметри у форматі списку значень, відокремлених комами:</qt>

en: <qt>The following entry is going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt> | <qt>The following %1 entries are going to be removed from the additional options: %2. Please read the handbook for details.</qt>
uk[0]: <qt>Вказаний нижче %1 запис буде вилучено зі списку додаткових параметрів: %2. Будь ласка, ознайомтеся з підручником, щоб дізнатися більше.</qt>
uk[1]: <qt>Вказані нижче %1 записи буде вилучено зі списку додаткових параметрів: %2. Будь ласка, ознайомтеся з підручником, щоб дізнатися більше.</qt>
uk[2]: <qt>Вказані нижче %1 записів буде вилучено зі списку додаткових параметрів: %2. Будь ласка, ознайомтеся з підручником, щоб дізнатися більше.</qt>
uk[3]: <qt>Вказаний нижче запис буде вилучено зі списку додаткових параметрів: %2. Будь ласка, ознайомтеся з підручником, щоб дізнатися більше.</qt>

en: Browse Settings
uk: Параметри навігації

en:  s
uk:  с

en: Define the hosts that should be woken up via the custom settings editor.
uk: Визначити вузли, які має бути пробуджено за допомогою редактора нетипових параметрів.

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Synchronization Directory
uk: Каталог синхронізації

en: Backups
uk: Резервні копії

en: General
uk: Загальне

en: Links
uk: Посилання

en: File Handling
uk: Обробка файлів

en: File Attributes
uk: Атрибути файла

en: Ownership
uk: Власність

en: File Attributes && Ownership
uk: Атрибути і права власності файла

en: Compression
uk: Стискання

en: Files
uk: Файли

en:  kB
uk:  кБ

en: Miscellaneous
uk: Інше

en:  kB/s
uk:  кБ/с

en: File Transfer
uk: Перенесення файлів

en: Files && Directories
uk: Файли і каталоги

en: Restrictions
uk: Обмеження

en: File Deletion
uk: Вилучення файлів

en: General Filtering Settings
uk: Загальні параметри фільтрування

en: Filter Rules
uk: Правила фільтрування

en: Filtering
uk: Фільтрування

en: Checksums
uk: Контрольні суми

en: Main Window
uk: Головне вікно

en: Network Neighborhood
uk: Мережеве оточення

en: Shares View
uk: Перегляд спільних ресурсів

en: Dock Widgets
uk: Віджети панелей

en: Mounted Shares
uk: Змонтовані спільні ресурси

en: <qt>Closing the main window will keep Smb4K running in the system tray.<br>Use <i>Quit</i> from the <i>File</i> menu to quit the application.</qt>
uk: <qt>Після закриття головного вікна програма Smb4K продовжує працювати у системному лотку.<br>Щоб завершити роботу програми, скористайтеся пунктом <i>Вийти</i> з меню <i>Файл</i>.</qt>

en: Docking
uk: Швартування

en: There are currently no shares mounted.
uk: Зараз не змонтовано жодного спільного ресурсу.

en: There is currently %1 share mounted. | There are currently %1 shares mounted.
uk[0]: Зараз змонтовано %1 спільний ресурс.
uk[1]: Зараз змонтовано %1 спільні ресурси.
uk[2]: Зараз змонтовано %1 спільних ресурсів.
uk[3]: Зараз змонтовано %1 спільний ресурс.

en: The wallet is used.
uk: Використано сховище паролів.

en: The password dialog is used.
uk: Використано діалогове вікно введення паролів.

en: Looking for workgroups and domains...
uk: Виявлення робочих груп і доменів...

en: Looking for hosts in domain %1...
uk: Виявлення вузлів у домені %1...

en: Looking for shares provided by host %1...
uk: Виявлення спільних ресурсів вузла %1...

en: Looking for files and directories in %1...
uk: Виявлення файлів та каталогів у %1…

en: Waking up remote hosts...
uk: Пробуджуємо віддалені вузли…

en: Sending file to printer %1...
uk: Надсилання файла на принтер %1...

en: Searching...
uk: Шукаємо…

en: Done.
uk: Завершено.

en: Mounting...
uk: Монтуємо…

en: Unmounting...
uk: Демонтуємо…

en: Waking up host...
uk: Пробуджуємо вузол…

en: %1 has been mounted successfully.
uk: %1 успішно змонтовано.

en: %1 has been unmounted successfully.
uk: %1 успішно демонтовано.

en: Synchronizing %1
uk: Синхронізація %1

en: Type
uk: Тип

en: IP Address
uk: Адреса IP

en: Comment
uk: Коментар

en: Scan Netwo&rk
uk: Сканувати &мережу

en: &Abort
uk: П&ерервати

en: &Search
uk: &Пошук

en: Add &Custom Settings
uk: Додати не&типові параметри

en: &Open Mount Dialog
uk: &Відкрити вікно монтування

en: Au&thentication
uk: &Розпізнавання

en: Pre&view
uk: Перегля&д

en: &Print File
uk: &Надрукувати файл

en: &Mount
uk: &Змонтувати

en: &Unmount
uk: &Демонтувати

en: Scan Compute&r
uk: Сканувати комп'юте&р

en: Scan Wo&rkgroup
uk: Сканувати ро&бочу групу

en: Close
uk: Закрити

en: Search string
uk: Рядок, який слід знайти

en: Search
uk: Пошук

en: Stop
uk: Зупинити

en: Item Down
uk: На пункт нижче

en: Item Up
uk: На пункт вище

en: U&nmount All
uk: Демо&нтувати всі

en: Unmount
uk: Демонтувати

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Open with Konsole
uk: Відкрити у Konsole

en: Open with File Manager
uk: Відкрити за допомогою менеджера файлів

en: View Modes
uk: Режими перегляду

en: Icon View
uk: Перегляд піктограмами

en: List View
uk: Перегляд списку

en: S&ynchronize
uk: С&инхронізувати

en: Open with Konso&le
uk: В&ідкрити у Konsole

en: Open with F&ile Manager
uk: Відкрити за допомогою менеджера &файлів...

en: <qt>There is no active connection to the share <b>%1</b>! You cannot drop any files here.</qt>
uk: <qt>Немає активного з’єднання зі спільним ресурсом <b>%1</b>! Ви не можете скидати сюди файли.</qt>

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Type:
uk: Тип:

en: Workgroup
uk: Робоча група

en: Master Browser:
uk: Головний навігатор:

en: Host
uk: Вузол

en: Comment:
uk: Коментар:

en: IP Address:
uk: Адреса IP:

en: Workgroup:
uk: Робоча група:

en: Share (%1)
uk: Спільний ресурс (%1)

en: Mounted:
uk: Змонтовано:

en: Host:
uk: Вузол:

en: Location:
uk: Розташування:

en: unknown
uk: невідомо

en: %1 free of %2 (%3 used)
uk: Вільно %1 з %2 (використано %3)

en: Mountpoint:
uk: Точка монтування:

en: Username:
uk: Користувач:

en: Owner:
uk: Власник:

en: File system:
uk: Файлова система:

en: Size:
uk: Розмір:
