smplayer - en to hu translation catalogue (83 entries)

en: The installer is already running.
hu: A telepítő már fut.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
hu: A program telepítéséhez redszergazdai jogosultságra van szükség.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
hu: Az SMPlayer egy példánya már fut. Kérjük, lépjen ki az SMPlayerből és próbálja újra.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
hu: Nem támogatott operációs rendszer.[:n:]Az SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} legalább Windows XP-t igényel, így valószínűleg nem fog megfelelően működni az ön rendszerén.[:n:]Biztosan folytatja a telepítést?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
hu: Nem támogatott operációs rendszer.[:n:]Az SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} legalább Windows Vistát igényel, így valószínűleg nem fog megfelelően működni az ön rendszerén.[:n:]Biztosan folytatja a telepítést?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
hu: A szoftver telepítéséhez 64-bites Windows operációs rendszerre van szükség.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
hu: Egy 32-bites SMPlayer már telepítve van. Előbb el kell távolítania a 32-bites SMPlayer-t.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
hu: Egy 64-bites SMPlayer már telepítve van. Előbb el kell távolítania a 64-bites SMPlayer-t.

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
hu: A telepítő végig fogja vezetni az $(^NameDA) telepítési folyamatán.[:r:][:n:][:r:][:n:]Javasoljuk, hogy a telepítés megkezdése előtt zárja be az SMPlayer minden megnyitott példányát. Ez lehetővé teszi az adott program fájlok frissítését anélkül, hogy a számítógépét újra kellene indítania.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
hu: Parancsikonok

en: MPlayer Components
hu: MPlayer Összetevők

en: Multimedia Engine
hu: Multimédia-motor

en: SMPlayer (required)
hu: SMPlayer (nélkülözhetetlen)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
hu: SMPlayer, megosztott könyvtárak és dokumentáció.

en: Desktop
hu: Asztal

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
hu: Létrehoz egy SMPlayer parancsikont az asztalon.

en: Start Menu
hu: Start Menü

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
hu: Start Menü bejegyzés létrehozása az SMPlayer számára.

en: MPlayer (required)
hu: MPlayer (nélkülözhetetlen)

en: MPlayer; required for playback.
hu: MPlayer; elengedhetetlen a lejátszáshoz.

en: Binary Codecs
hu: Bináris Kodekek

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
hu: További kodekek az MPlayer számára. (Internet Kapcsolat kell a telepítésükhöz)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
hu: Az MPlayer && MPlayer2 funkciókban gazdag forkja

en: Youtube support (download required)
hu: Youtube támogatás (letöltés szükséges)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
hu: Lehetőséget biztosít a Youtube videók lejátszásához.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
hu: Az MPlayer segédprogramja, mely audió- és videó sugárzások átkódolására és átalakítására használható.

en: Icon Themes
hu: Ikontémák

en: Additional icon themes for SMPlayer.
hu: További ikontémák az SMPlayerhez.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Non-English language files for SMPlayer.
hu: Nem-Angol SMPlayer nyelvi fájlok.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
hu: Törli az előző telepítésből megmaradt SMPlayer beállításokat.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
hu: A bináris kodekcsomagok támogatást nyújtanak az olyan codecekhez, amelyek még nincsnek natívan implementálva, mint például az újabb RealVideo változatokhoz és rengeteg ritka formátumhoz.[:n:]Megjegyzendő, hogy ezek nem szükségesek a leggyakorib formátumok lejátszásához, mint például DVD-k, MPEG-1/2/4, stb.

en: Select Install Type
hu: Válassza ki a telepítés típusát

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
hu: Válassza ki a felülíró vagy eltávolító módot.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
hu: Már van egy meglévő SMPlayer telepítése a következő mappában:

en: Please select how to proceed:
hu: Válassza ki, hogyan folytatódjon:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
hu: Írja felül ($Inst_Type) a megfelelő telepítést

en: Uninstall (remove) the existing installation
hu: Távolítsa el (törölje) a meglévő telepítést

en: Click Start when ready to proceed.
hu: A folytatáshoz kattintson a Startra.

en: Click Next when ready to proceed.
hu: A folytatáshoz kattintson a Továbbra.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
hu: A folytatáshoz kattintson az Eltávolításra.

en: Change Installation Settings
hu: Telepítési beállítások megváltoztatása

en: Reset my SMPlayer configuration
hu: SMPlayer konfigurációjának alaphelyzetbe állítása

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
hu: Biztos benne, hogy visszaállítja az SMPlayer beállításait? Ez a művelet nem visszafordítható.

en: reinstall
hu: újratelepítés

en: downgrade
hu: visszaminősítés

en: upgrade
hu: frissítés

en: Downloading MPlayer Codecs...
hu: MPlayer kodekek letöltése...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
hu: Nem sikerült telepíteni az MPlayer kodekeket. Újra?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
hu: Nem sikerült letölteni az MPlayer kodekeket: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
hu: Nem sikerült feltelepíteni az MPlayer kodekeket.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
hu: Ez a telepítés csak egy rendszergazdai jogosultságokkal rendelkező felhasználó által távolítható el.

en: Uninstall aborted by user.
hu: Az eltávolítást a felhasználó leállította.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
hu: Nem úgy tűnik, hogy az SMPlayer telepítve lenne a '$INSTDIR' mappába.[:r:][:n:]Mégis folytatja? (nem ajánlott)

en: SMPlayer installation not found.
hu: Az SMPlayer telepítés nem található.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
hu: A telepítés csak 64-bites Windowson távolítható el.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
hu: Az SMPlayer egy átfogó front-end az MPlayerhez, mely rengeteg mindent tartalmaz az alap funkcióktól kezdve, mint a videók, DVD-k és VCD-k lejátszása, az olyan fejlett tulajdonságokig, mint támogatás az MPlayer szűrőkhöz, edl listákhoz és még sok máshoz.

en: Backing up codecs from previous installation...
hu: Kodekek biztonsági mentése az előző telepítésből...

en: Restoring codecs from previous installation...
hu: Kodekek visszaállítása az előző telepítésből...

en: Deleting Files...
hu: Fájlök törlése...

en: Deleting Registry Keys...
hu: Regisztrációs kulcsok törlése...

en: Deleting Shortcuts...
hu: Parancsikonok törlése...

en: Restoring file associations...
hu: Fájltársítások visszaállítása...

en: Rolling back changes...
hu: Változtatások visszavonása...

en: Extracting files...
hu: Fájlok kicsomagolása...

en: Backing up SMTube...
hu: SMTube biztonsági mentése folyamatban...

en: Restoring SMTube from previous installation...
hu: SMTube visszaállítása az előző telepítésből...

en: Backing up mpv...
hu: mpv biztonsági mentése folyamatban...

en: Restoring mpv from previous installation...
hu: mpv visszaállítása az előző telepítésből...

en: Downloading mpv...
hu: mpv letöltés alatt...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
hu: Az mpv telepítése nem sikerült. Újra próbála?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
hu: Az mpv letöltése sikertelen: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
hu: Az mpv telepítése sikertelen.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
hu: A youtube-dl telepítése nem sikerült. Újra próbálja?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
hu: A youtube-dl letöltése sikertelen: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
hu: youtube-dl frissítések keresése...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
hu: Figyelem: youtube-dl abnormális kilépési kóddal zárta be magát: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
hu: Visual C++ 2010 Runtime (x86) szükséges a youtube-dl-hez.

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
hu: A jelenlegi SMTube telepítés nem kompatibilis az SMPlayer ennek a verziójával.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
hu: Kérem frissítsen az SMTube egy újabb verziójára.

en: Cleaning fontconfig cache...
hu: fontconfig gyorsítótár tisztítása...

en: Cleaning SMPlayer settings...
hu: SMPlayer beállítások tisztítása...

en: Binary codecs are not supported in this version.
hu: A bináris kodekek nem támogatottak ebben a verzióban.
