smplayer - en to pl translation catalogue (85 entries)

en: The installer is already running.
pl: Instalator już jest uruchomiony.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
pl: Do instalacji tego programu wymagane są uprawnienia administratora.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
pl: Instancja SMPlayera jest już uruchomiona. Proszę zamknij SMPlayera i spróbuj ponownie.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
pl: Nieobsługiwany system operacyjny.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} wymaga co najmniej Windows XP i może nie działać poprawnie na twoim systemie.[:n:]Czy naprawdę chcesz kontynuować instalację?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
pl: Nieobsługiwany system operacyjny.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} wymaga co najmniej Windows Vista i może nie działać poprawnie na Twoim systemie.[:n:]Czy naprawdę chcesz kontynuować instalację?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
pl: Do zainstalowania tego programu wymagany jest system operacyjny Windows w wersji 64-bitowej.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
pl: W systemie jest już zainstalowany SMPlayer w wersji 32-bitowej. Aby kontynuować należy najpierw odinstalować 32-bitową wersję SMPlayera.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
pl: W systemie jest już zainstalowany SMPlayer w wersji 64-bitowej. Aby kontynuować należy najpierw odinstalować 64-bitową wersję SMPlayera.

en: $(^NameDA) Setup
pl: Instalator $(^NameDA)

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
pl: Instalator poprowadzi Cię przez proces instalacji $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Zalecane jest zamknięcie SMPlayera przed rozpoczęciem instalacji. Dzięki temu możliwe będzie zaktualizowanie odpowiednich plików programu, bez konieczności ponownego uruchamiania komputera.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: MPlayer Components
pl: Komponenty MPlayera

en: Multimedia Engine
pl: Silnik multimediów

en: SMPlayer (required)
pl: SMPlayer (wymagany)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
pl: SMPlayer, biblioteki współdzielone, dokumentacja.

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
pl: Tworzy skrót do programu na pulpicie.

en: Start Menu
pl: Menu Start

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
pl: Tworzy skrót do programu w Menu Start.

en: MPlayer (required)
pl: MPlayer (wymagany)

en: MPlayer; required for playback.
pl: MPlayer; wymagany do odtwarzania filmów.

en: Binary Codecs
pl: Kodeki

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
pl: Opcjonalne kodeki do MPlayera. (Wymagane połączenie z internetem)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
pl: Bogaty w funkcje fork MPlayera i MPlayera2

en: Youtube support (download required)
pl: Obsługa YouTube (wymagane pobranie)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
pl: Zapewnia możliwość odtwarzania filmów z YouTube.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
pl: Konkurencyjny program dla MPlayera, który może być używany do kodowania lub przetwarzania obsługiwanych strumieni dźwięku i wideo.

en: Icon Themes
pl: Zestawy Ikon

en: Additional icon themes for SMPlayer.
pl: Dodatkowe zestawy ikon do SMPlayera.

en: Languages
pl: Języki

en: Non-English language files for SMPlayer.
pl: Nieangielskie pliki językowe dla SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
pl: Usuwa preferencje SMPlayera pozostawione z poprzednich instalacji.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
pl: Paczka z kodekami dodaje wsparcie dla formatów, które nie są jeszcze natywnie wspierane, np. nowsze warianty RealVideo, oraz dla wielu mniej znanych formatów.[:n:]Miej na uwadze, że dodatkowe kodeki nie są wymagane do odtwarzania najpopularniejszych formatów, takich jak DVD, MPEG-1/2/4, itp.

en: Select Install Type
pl: Wybierz typ instalacji

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
pl: Wybierz tryb nadpisywania lub odinstalowywania.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
pl: Posiadasz już zainstalowanego SMPlayera w folderze:

en: Please select how to proceed:
pl: Wybierz, co następnie zrobić:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
pl: Nadpisz ($Inst_Type) istniejącą instalację

en: Uninstall (remove) the existing installation
pl: Odinstaluj (usuń) istniejącą instalację

en: Click Start when ready to proceed.
pl: Kliknij Start, gdy będziesz gotów.

en: Click Next when ready to proceed.
pl: Kliknij Dalej, gdy będziesz gotów.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
pl: Kliknij Odinstaluj, gdy będziesz gotów.

en: Change Installation Settings
pl: Zmiana Ustawień Instalacji

en: Reset my SMPlayer configuration
pl: Zresetuj moją konfigurację SMPlayera

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować ustawienia SMPlayera? Tej czynności nie może odwrócić.

en: reinstall
pl: zainstaluj ponownie

en: downgrade
pl: aktualizuj do starszej wersji

en: upgrade
pl: aktualizuj

en: Start
pl: Uruchom

en: Downloading MPlayer Codecs...
pl: Pobieram kodeki do MPlayera...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
pl: Instalacja Kodeków MPlayera nie powiodła się. Ponowić próbę?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
pl: Nie udało się pobrać Kodeków MPlayera: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
pl: Nie udało się zainstalować Kodeków MPlayera.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
pl: Aplikacja może być usunięta tylko przez osobę z uprawnieniami Administratora.

en: Uninstall aborted by user.
pl: Usuwanie anulowane przez użytkownika.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
pl: Wygląda na to, że SMPlayer nie został zainstalowany w katalogu '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Kontynuować mimo to (nie zalecane)?

en: SMPlayer installation not found.
pl: Nie znaleziono śladów instalacji SMPlayera.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
pl: Aplikacja może być usunięta tylko na 64-bitowym systemie Windows.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
pl: SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

en: Backing up codecs from previous installation...
pl: Tworzenie kopii zapasowej kodeków z poprzedniej instalacji...

en: Restoring codecs from previous installation...
pl: Przywracanie kodeków z poprzedniej instalacji...

en: Deleting Files...
pl: Usuwanie Plików...

en: Deleting Registry Keys...
pl: Usuwanie Kluczy Rejestru...

en: Deleting Shortcuts...
pl: Usuwanie Skrótów...

en: Restoring file associations...
pl: Przywracanie skojarzeń plików...

en: Rolling back changes...
pl: Cofanie zmian...

en: Extracting files...
pl: Wypakowywanie plików...

en: Backing up SMTube...
pl: Tworzenie kopii zapasowej SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
pl: Przywracanie SMTube z poprzedniej instalacji...

en: Backing up mpv...
pl: Tworzenie kopii zapasowej mpv...

en: Restoring mpv from previous installation...
pl: Przywracanie mpv z poprzedniej instalacji...

en: Downloading mpv...
pl: Pobieranie mpv...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
pl: Instalacja mpv nie powiodła się. Ponowić próbę?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
pl: Błąd pobierania mpv: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
pl: Błąd instalacji mpv.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
pl: Instalacja youtube-dl nie powiodła się. Ponowić próbę?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
pl: Błąd pobierania youtube-dl: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
pl: Sprawdzanie aktualizacji youtube-dl...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
pl: Ostrzeżenie: youtube-dl zakończył działanie nieprawidłowo z kodem zakończenia: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
pl: youtube-dl wymaga programu Visual C ++ 2010 Runtime (x86).

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
pl: Bieżąca instalacja SMTube jest niekompatybilna z tą wersją SMPlayera.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
pl: Proszę uaktualnij do nowszej wersji SMTube.

en: Cleaning fontconfig cache...
pl: Czyszczenie pamięci podręcznej czcionek...

en: Cleaning SMPlayer settings...
pl: Czyszczenie ustawień SMPlayera...

en: Binary codecs are not supported in this version.
pl: Kodeki binarne nie są obsługiwane w tej wersji.
