smplayer - en to sr translation catalogue (78 entries)

en: The installer is already running.
sr: Инсталациони програм је већ покренут.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
sr: Морате бити пријављени као администратор када инсталирате овај програм.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
sr: СМПлејер је већ покренут. Затворите СМПлејер и покушајте поново.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
sr: Неподржан оперативни систем.[:n:]СМПлејер ${SMPLAYER_VERSION} захтева најмање Windows XP и можда неће радити на вашем систему.[:n:]Да ли стварно желите да наставите инсталацију?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
sr: Неподржан оперативни систем.[:n:]СМПлејер ${SMPLAYER_VERSION} захтева најмање Windows Vista и можда неће радити на вашем систему.[:n:]Да ли стварно желите да наставите инсталацију?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
sr: 64-битни Windows оперативни систем је потребан за инсталацију овог програма.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
sr: Тренутно је инсталирана 32-битна верзија СМПлејера. Морате прво деинсталирати 32-битни СМПлејер.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
sr: Тренутно је инсталирана 64-битна верзија СМПлејера. Морате прво деинсталирати 64-битни СМПлејер.

en: $(^NameDA) Setup
sr: $(^NameDA) програм инсталације

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
sr: Програм инсталације ће вас водити кроз инсталацију $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Препорука је да затворите претходно отворени СМПлејер пре почетка инсталације. То ће омогућити ажурирање битних фајлова без потребе за поновним покретањем вашег рачунара.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
sr: Пречице

en: MPlayer Components
sr: МПлејер компоненте

en: Multimedia Engine
sr: Погон мултимедије

en: SMPlayer (required)
sr: СМПлејер (потребно)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
sr: СМПлејер, заједничке библиотеке и документација.

en: Desktop
sr: Радна површина

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
sr: Направи пречицу СМПлејера на радној површини.

en: Start Menu
sr: Старт мени

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
sr: Направи ставку у старт менију за СМПлејер.

en: MPlayer (required)
sr: МПлејер (потребно)

en: MPlayer; required for playback.
sr: МПлејер; потребно за репродукцију.

en: Binary Codecs
sr: Бинарни кодеци

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
sr: Опциони кодеци за МПлејер. (Интернет веза је потребна за инсталацију)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
sr: Могућностима богат наследник МПлејера2

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
sr: Пратећи програм за МПлејер који се може користити за кодирање или трансформацију подржаних звучних или видео токова.

en: Icon Themes
sr: Теме икона

en: Additional icon themes for SMPlayer.
sr: Додатне теме икона за СМПлејер.

en: Languages
sr: Језици

en: Non-English language files for SMPlayer.
sr: Не-енглески језички фајлови за СМПлејер.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
sr: Уклања СМПлејер подешавања заостала од претходних инсталација.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
sr: Пакет бинарних кодека даје подршку за кодеке који још нису изворно уграђени, попут новијих RealVideo верзија и још много неуобичајених формата.[:n:]Имајте на уму да нису неопходни за репродукцију најчешћих формата попут ДВД-a, МПЕГ-1/2/4, итд.

en: Select Install Type
sr: Одаберите врсту инсталације

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
sr: Одаберите режим пребрисавања или деинсталације.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
sr: Откривена је постојећа инсталација СМПлејера у следећој фасцикли:

en: Please select how to proceed:
sr: Одаберите наставак инсталације:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
sr: Препиши ($Inst_Type) преко постојеће инсталације

en: Uninstall (remove) the existing installation
sr: Деинсталирај (уклони) постојећу инсталацију

en: Click Start when ready to proceed.
sr: Кликните Покрени када сте спремни за наставак.

en: Click Next when ready to proceed.
sr: Кликните Следеће када сте спремни за наставак.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
sr: Кликните Деинсталирај када сте спремни за наставак.

en: Change Installation Settings
sr: Промени инсталациона подешавања

en: Reset my SMPlayer configuration
sr: Врати СМПлејер на почетна подешавања

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
sr: Заиста желите да ресетујете поставке СМПлејера? Ова радња се не може опозвати.

en: reinstall
sr: реинсталирај

en: downgrade
sr: врати на старију верзију

en: upgrade
sr: надогради

en: Start
sr: Покрени

en: Downloading MPlayer Codecs...
sr: Преузимање МПлејер кодека...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
sr: МПлејер кодеци нису успешно инсталирани. Покушајте поново?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
sr: Неуспешно преузимање МПлејер кодека: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
sr: Неуспела инсталација МПлејер кодека.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
sr: Ову инсталацију може деинсталирати само корисник са администраторским овлашћењима.

en: Uninstall aborted by user.
sr: Деинсталацију је прекинуо корисник.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
sr: Чини се да СМПлејер није инсталиран у фасцикли '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Ипак настављате (није препоручљиво)?

en: SMPlayer installation not found.
sr: СМПлејер инсталација није пронађена.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
sr: Ова инсталација може бити деинсталирана само на 64-битном Виндоузу.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
sr: СМПлејер је комплетно прочеље за МПлејер, од основних функција попут репродукције видео снимака, ДВД-а, ВЦД-а, до напреднијих као што су подршке за МПлејер филтере, едл листе и још много тога.

en: Backing up codecs from previous installation...
sr: Правим резервну копију кодека од претходних инсталација...

en: Restoring codecs from previous installation...
sr: Враћање копије кодека од претходне инсталације...

en: Deleting Files...
sr: Уклањање фајлова...

en: Deleting Registry Keys...
sr: Уклањање кључева регистра...

en: Deleting Shortcuts...
sr: Уклањање пречица...

en: Restoring file associations...
sr: Враћам придруживање фајлова...

en: Rolling back changes...
sr: Враћање промена...

en: Extracting files...
sr: Распакивање фајлова...

en: Backing up SMTube...
sr: Прављење резервних копија SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
sr: Враћање SMTube од претходне инсталације...

en: Backing up mpv...
sr: Правим резерву за MPV...

en: Restoring mpv from previous installation...
sr: Враћам MPV од претходне инсталације...

en: Downloading mpv...
sr: Преузимам MPV...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
sr: MPV није успешно инсталиран. Покушати поново?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
sr: Неуспешно преузимање MPV: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
sr: Неуспела инсталација MPV.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
sr: YouTube-DL није успешно инсталиран. Покушати поново?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
sr: Неуспешно преузимање Youtube-DL: '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
sr: Проверавам ажурирања за YouTube-DL...

en: Cleaning fontconfig cache...
sr: Чистим кеш за фонтове...

en: Cleaning SMPlayer settings...
sr: Чистим поставке СМПлејера...
