smplayer - en to tr translation catalogue (85 entries)

en: The installer is already running.
tr: Kurulum zaten çalışıyor.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
tr: Bu programı yüklerken yönetici olarak oturum açmanız gerekir.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
tr: SMPlayer bir örneği çalışıyor. SMPlayer'ı kapatın ve tekrar deneyin.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
tr: İşletim sistemi desteklenmiyor.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} en az Windows XP gerektirir ve sisteminizde düzgün çalışmayabilir.[:n:]Gerçekten kuruluma devam etmek istiyor musunuz?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
tr: İşletim sistemi desteklenmiyor.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} en az Windows Vista gerektirir ve sisteminizde düzgün çalışmayabilir.[:n:]Gerçekten kuruluma devam etmek istiyor musunuz?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
tr: Bu yazılım kurulumu için 64-bit Windows işletim sistemi gerekli.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
tr: SMPlayer için varolan bir 32-bit yükleme var. Öncelikle 32-bit SMPlayer'ı kaldırmanız gerekir.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
tr: SMPlayer için varolan bir 64-bit yükleme var. Öncelikle 64-bit SMPlayer'ı kaldırmanız gerekir.

en: $(^NameDA) Setup
tr: $(^NameDA) Kurulum

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
tr: Kurulum $(^NameDA) 'ın kurulumunda size rehberlik edecek.[:r:][:n:][:r:][:n:]Kurulum başlamadan önce SMPlayer'ın tüm benzerlerini kapatmanız önerilir. Bu bilgisayarınızı yeniden başlatmak zorunda kalmadan ilgili program dosyalarını güncellemek mümkün olacaktır.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: MPlayer Components
tr: MPlayer Bileşenleri

en: Multimedia Engine
tr: Multimedya Motoru

en: SMPlayer (required)
tr: SMPlayer (gerekli)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
tr: SMPlayer, paylaşımlı kütüphaneleri, ve dökümanı.

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
tr: Masaüstünde SMPlayer kısayolu oluşturacak.

en: Start Menu
tr: Başlat Menüsü

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
tr: SMPlayer için Başlat Menüsünde giriş oluşturulacak.

en: MPlayer (required)
tr: MPlayer (gerekli)

en: MPlayer; required for playback.
tr: MPlayer; oynatmak için gerekli.

en: Binary Codecs
tr: İkili Kodekleri

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
tr: MPlayer için isteğe bağlı kodekler. (Kurulum için internet bağlantısı gereklidir)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
tr: Özellik açısından zengin bir MPlayer && MPlayer2 çatallaması

en: Youtube support (download required)
tr: Youtube desteği (indirilmesi gerekir)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
tr: Youtube videolarını oynatma imkanı sağlar.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
tr: Desteklenen ses veya video yayınlarını çözmek veya dönüştürmek için kullanılabilen, MPlayer'a eşlik eden bir program.

en: Icon Themes
tr: Simge Temaları

en: Additional icon themes for SMPlayer.
tr: SMPlayer için ek simge temaları.

en: Languages
tr: Diller

en: Non-English language files for SMPlayer.
tr: SMPlayer için ingilizce olmayan dil dosyaları.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
tr: SMPlayer'in önceki kurulum tercihleri silinir.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
tr: İkili kodek paketleri, daha yeni RealVideo varyantları ve pek çok yaygın olmayan format gibi henüz yerel olarak uygulanmayan kodekler için destek ekler.[:n:]DVD'ler, MPEG-1/2/4, vb. Gibi en yaygın formatları oynatmak için gerekli olmadıklarını unutmayın.

en: Select Install Type
tr: Kurulum Tipini Seç

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
tr: Üzerine yazma veya kaldırma modunu seç.

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
tr: Aşağıdaki klasörde SMPlayer'ın var olan bir kurulumu var:

en: Please select how to proceed:
tr: Lütfen nasıl devam edeceğinizi seçin:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
tr: Önceki kurulum ($Inst_Type) üzerine yaz

en: Uninstall (remove) the existing installation
tr: Varolan yüklemeyi kaldırın (sil)

en: Click Start when ready to proceed.
tr: Hazır olduğunuzda devam etmek başlata tıklatın.

en: Click Next when ready to proceed.
tr: Hazır olduğunuzda devam etmek ileri'yi tıklatın.

en: Click Uninstall when ready to proceed.
tr: Hazır olduğunuzda devam etmek Kaldır'ı tıklatın.

en: Change Installation Settings
tr: Kurulum Ayarlarını Değiştir

en: Reset my SMPlayer configuration
tr: SMPlayer yapılandırmasını sıfırla

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
tr: SMPlayer ayarlarını sıfırlamak istediğine emin misin? Bu eylem geri alınamaz.

en: reinstall
tr: tekrar kur

en: downgrade
tr: gerilet

en: upgrade
tr: güncelle

en: Start
tr: Başlat

en: Downloading MPlayer Codecs...
tr: MPlayer Kodekleri İndiriliyor...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
tr: MPlayer kodekleri kurulumu başarısız oldu. Tekrar denensin mi?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
tr: MPlayer kodekleri indirilmesi başarısız oldu: '$R0'.

en: Failed to install MPlayer codecs.
tr: MPlayer kodekleri kurulumu başarısız oldu.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
tr: Bu kurulum sadece yönetici ayrıcalıklarına sahip bir kullanıcı tarafından kaldırılabilir.

en: Uninstall aborted by user.
tr: Kaldırma kullanıcı tarafından iptal edildi.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
tr: SMPlayerin '$INSTDIR' dizininde yüklü olduğu görülmüyor. [:r:][:n:]Her koşulda devam etsin mi (önerilmez)?

en: SMPlayer installation not found.
tr: SMPlayer kurulumu bulunamadı.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
tr: Bu yükleme yalnızca 64-bit Windows üzerinde kaldırılabilir.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
tr: SMPlayer, video, DVD ve VCD oynatmak gibi temel özelliklerden, MPlayer süzgeçleri, edl listeleri ve daha çoğu için gelişmiş özelliklere sahip eksiksiz bir MPlayer ön ucudur

en: Backing up codecs from previous installation...
tr: Önceki kurulumdan kodekler yedekleniyor...

en: Restoring codecs from previous installation...
tr: Önceki kurulumdaki kodekleri yenileniyor...

en: Deleting Files...
tr: Dosyalar Siliniyor...

en: Deleting Registry Keys...
tr: Kayıt Anahtarları Siliniyor...

en: Deleting Shortcuts...
tr: Kısayollar Siliniyor...

en: Restoring file associations...
tr: Dosya ilişkileri yenileniyor...

en: Rolling back changes...
tr: Değişiklikler geri alınıyor...

en: Extracting files...
tr: Dosyaları ayıklanıyor...

en: Backing up SMTube...
tr: SMTube Yedekleniyor...

en: Restoring SMTube from previous installation...
tr: SMTube önceki kurulumdan geri yükleniyor...

en: Backing up mpv...
tr: Mpv yedekleniyor...

en: Restoring mpv from previous installation...
tr: Mpv önceki kurulumdan geri yükleniyor...

en: Downloading mpv...
tr: Mpv indiriliyor...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
tr: mpv kurulamadı. Tekrar denemek ister misiniz?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
tr: Mpv indirilirken bir hata oldu: '$R0'.

en: Failed to install mpv.
tr: Mpv kurulamadı.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
tr: youtube-dl kurulamadı. Tekrar denemek ister misiniz?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
tr: Youtube-dl indirilemedi : '$R0'.

en: Checking for youtube-dl updates...
tr: Youtube-dl için güncelleme kontrolü...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
tr: Uyarı: youtube-dl, çıkış koduyla anormal şekilde çıktı: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
tr: Youtube-dl için Visual C++ 2010 Runtime (x86) gereklidir.

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
tr: Mevcut SMTube kurulumu, SMPlayer'ın bu sürümüyle uyumlu değil.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
tr: Lütfen daha yeni bir SMTube sürümüne yükseltin.

en: Cleaning fontconfig cache...
tr: Yazı türü yapılandırma önbelleğini temizleme

en: Cleaning SMPlayer settings...
tr: SMPlayer ayarlarını temizleme...

en: Binary codecs are not supported in this version.
tr: Bu sürümde ikili kodekler desteklenmemektedir.
