smplayer - en to uk translation catalogue (85 entries)

en: The installer is already running.
uk: Встановлювач вже працює.

en: You must be logged in as an administrator when installing this program.
uk: Ви повинні увійти до системи в якості розпорядника під час встановлення цієї програми.

en: An instance of SMPlayer is running. Please exit SMPlayer and try again.
uk: Примірник SMPlayer працює. Будь ласка, закрийте SMPlayer і спробуйте ще.

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows XP and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
uk: Непідтримувана версія операційної системи.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} потребує щонайменш Windows XP і може працювати неправильно у Вашій системі.[:n:]Ви справді бажаєте продовжити встановлення?

en: Unsupported operating system.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} requires at least Windows Vista and may not work correctly on your system.[:n:]Do you really want to continue with the installation?
uk: Непідтримувана операційна система.[:n:]SMPlayer ${SMPLAYER_VERSION} потребує принаймні Windows Vista та може працювати неправильно у Вашій системі.[:n:]Ви справді бажаєте продовжити встановлення?

en: A 64-bit Windows operating system is required to install this software.
uk: Для встановлення цього програмного забезпечення потрібна 64-бітова операційна система Windows.

en: An existing 32-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 32-bit SMPlayer first.
uk: Існує 32-бітове встановлення SMPlayer. Спочатку вилучіть 32-бітовий SMPlayer.

en: An existing 64-bit installation of SMPlayer exists. You must uninstall 64-bit SMPlayer first.
uk: Існує 64-бітове встановлення SMPlayer. Спочатку вилучіть 64-бітовий SMPlayer.

en: $(^NameDA) Setup
uk: Встановлення $(^NameDA)

en: Setup will guide you through the installation of $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]It is recommended that you close all instances of SMPlayer before starting setup. This will make it possible to update relevant program files without having to reboot your computer.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK
uk: Майстер встановлення допоможе встановити $(^NameDA).[:r:][:n:][:r:][:n:]Перед початком встановлення радиться закрити всі активні копії SMPlayer. Це дозволить оновити супутні програмні файли без перезавантаження комп’ютера.[:r:][:n:][:r:][:n:]$_CLICK

en: Shortcuts
uk: Ярлик

en: MPlayer Components
uk: Компоненти MPlayer

en: Multimedia Engine
uk: Рушій відтворення

en: SMPlayer (required)
uk: SMPlayer (обов'язково)

en: SMPlayer, shared libraries, and documentation.
uk: SMPlayer, спільні бібліотеки та документація.

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Creates a shortcut to SMPlayer on the desktop.
uk: Створити посилання SMPlayer на стільниці.

en: Start Menu
uk: Меню Пуск

en: Create a Start Menu entry for SMPlayer.
uk: Створити запис для SMPlayer у Меню Пуск.

en: MPlayer (required)
uk: MPlayer (обов'язково)

en: MPlayer; required for playback.
uk: MPlayer; необхідний для відтворення.

en: Binary Codecs
uk: Двійкові кодеки

en: Optional codecs for MPlayer. (Internet Connection required for installation)
uk: Додаткові кодеки для MPlayer. (Необхідне зєднання з Інтернетом для встановлення)

en: A feature-rich fork of MPlayer && MPlayer2
uk: Багате можливостями відгалуження(форк) MPlayer і MPlayer2

en: Youtube support (download required)
uk: Підтримка Youtube (потрібне завантаження)

en: Provides the possibility to play Youtube videos.
uk: Дозволяє відтворювати відео з Youtube.

en: A companion program to MPlayer that can be used to encode or transform supported audio or video streams.
uk: Супутня MPlayer програма, яку можна використовувати для кодування та перетворення підтримуваних звукових і відеопотоків.

en: Icon Themes
uk: Теми піктограм

en: Additional icon themes for SMPlayer.
uk: Додаткові теми піктограм для SMPlayer.

en: Languages
uk: Мови

en: Non-English language files for SMPlayer.
uk: Не англомовні файли для SMPlayer.

en: Deletes SMPlayer preferences leftover from previous installations.
uk: Вилучити уподобання SMPlayer, що залишилися від попереднього встановлення.

en: The binary codec packages add support for codecs that are not yet implemented natively, like newer RealVideo variants and a lot of uncommon formats.[:n:]Note that they are not necessary to play most common formats like DVDs, MPEG-1/2/4, etc.
uk: Пакунки з двійковими кодеками додають підтримку кодеків, не вбудованих у mplayer, наприклад, RealVideo й инших нестандартних форматів.[:n:]Зверніть увагу, що ці кодеки не потрібні для відтворення більшости звичайних форматів типу DVD, MPEG-1/2/4 тощо.

en: Select Install Type
uk: Оберіть тип встановлення

en: Select Overwrite or Uninstall mode.
uk: Оберіть режим Перевстановити чи Вилучити

en: You have an existing installation of SMPlayer in the following folder:
uk: Існує встановлення SMPlayer у такому каталозі:

en: Please select how to proceed:
uk: Будь ласка, оберіть, що робити далі:

en: Overwrite ($Inst_Type) the existing installation
uk: Перезаписати ($Inst_Type) наявне встановлення

en: Uninstall (remove) the existing installation
uk: Деінсталювати (вилучити) наявне встановлення

en: Click Start when ready to proceed.
uk: Натисніть Пуск, щоб продовжити.

en: Click Next when ready to proceed.
uk: Натисніть Далі, щоб продовжити

en: Click Uninstall when ready to proceed.
uk: Натисніть Вилучити, щоб продовжити

en: Change Installation Settings
uk: Змінити параметри встановлення

en: Reset my SMPlayer configuration
uk: Скинути мої налаштування SMPlayer

en: Are you sure you want to reset your SMPlayer settings? This action cannot be reversed.
uk: Ви справді волієте скинути налаштування SMPlayer? Дану дію не може бути скасовано.

en: reinstall
uk: перевстановити

en: downgrade
uk: повернення до попередньої версії

en: upgrade
uk: оновити

en: Start
uk: Пуск

en: Downloading MPlayer Codecs...
uk: Завантаження кодеків MPlayer...

en: MPlayer codecs were not successfully installed. Retry?
uk: Кодеки MPlayer встановити не вийшло. Повторити спробу?

en: Failed to download MPlayer codecs: '$R0'.
uk: Завантажити кодеки MPlayer: '$R0' не вийшло.

en: Failed to install MPlayer codecs.
uk: Встановити MPlayer кодеки не вийшло.

en: This installation can only be uninstalled by a user with administrator privileges.
uk: Це встановлення може бути вилучено лише користувачем із правами розпорядника.

en: Uninstall aborted by user.
uk: Вилучення перервано користувачем.

en: It does not appear that SMPlayer is installed in the directory '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Continue anyway (not recommended)?
uk: Не схоже, що SMPlayer встановлено в каталог '$INSTDIR'.[:r:][:n:]Продовжити попри все(не радиться)?

en: SMPlayer installation not found.
uk: Встановлення SMPlayer не виявлено.

en: This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows.
uk: Це встановлення може бути вилучено лише на 64-бітовій Windows.

en: SMPlayer is a complete front-end for MPlayer, from basic features like playing videos, DVDs, VCDs to more advanced features like support for MPlayer filters, edl lists, and more.
uk: SMPlayer — повноцінна оболонка для MPlayer, починаючи від базових функцій типу відтворення відеофайлів, DVD, VCD і закінчуючи просунутішими, типу підтримки фільтрів MPlayer, переліків тощо.

en: Backing up codecs from previous installation...
uk: Виконується резервне копіювання кодеків із попереднього встановлення...

en: Restoring codecs from previous installation...
uk: Відновити кодеки з попереднього встановлення

en: Deleting Files...
uk: Видалення файлів...

en: Deleting Registry Keys...
uk: Вилучення ключів реєстру...

en: Deleting Shortcuts...
uk: Вилучення посилань...

en: Restoring file associations...
uk: Відновлення асоціацій файлів...

en: Rolling back changes...
uk: Відкочування змін...

en: Extracting files...
uk: Видобування файлів...

en: Backing up SMTube...
uk: Резервується SMTube...

en: Restoring SMTube from previous installation...
uk: Відновлення SMTube з попереднього встановлення...

en: Backing up mpv...
uk: Створення резервної копії MPV...

en: Restoring mpv from previous installation...
uk: Відновлення MPV із попереднього встановлення...

en: Downloading mpv...
uk: Завантаження MPV...

en: mpv was not successfully installed. Retry?
uk: Встановити MPV не вийшло. Спробувати ще раз?

en: Failed to download mpv: '$R0'.
uk: Завантажити MPV: '$R0' не вийшло.

en: Failed to install mpv.
uk: Помилка при встановленні MPV.

en: youtube-dl was not successfully installed. Retry?
uk: Встановити YouTube-DL не вийшло. Спробувати ще раз?

en: Failed to download youtube-dl: '$R0'.
uk: Завантажити Youtube-DL: '$R0' не вийшло.

en: Checking for youtube-dl updates...
uk: Перевірка наявности оновлень Youtube-DL...

en: Warning: youtube-dl exited abnormally with exit code: $YTDL_Exit_code
uk: Попередження: ненормальний вихід youtube-dl з кодом: $YTDL_Exit_code

en: Visual C++ 2010 Runtime (x86) is required for youtube-dl.
uk: Для youtube-dl потрібен Visual C++ 2010 Runtime (x86).

en: The current SMTube installation is incompatible with this version of SMPlayer.
uk: Поточне встановлення SMTube несумісне з цією версією SMPlayer.

en: Please upgrade to a newer version of SMTube.
uk: Будь ласка, оновіться до нової версії SMTube.

en: Cleaning fontconfig cache...
uk: Очищення кешу шрифтів...

en: Cleaning SMPlayer settings...
uk: Очищення налаштувань SMPlayer...

en: Binary codecs are not supported in this version.
uk: Двійкові кодеки не підтримуються у цій версії.
