Smuxi - IRC client - en to sk translation catalogue (61 entries)

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: {0} invites you to {1}
sk: {0} vás pozýva na {1}

en: away
sk: preč

note: TRANSLATOR: {0} is the amount of seconds
en: lag: {0} seconds
sk: oneskorenie: {0} sekúnd

en: not connected
sk: nepripojené

en: Connecting to {0} port {1}...
sk: Pripája sa k {0} port {1}...

en: Connection to {0} established
sk: Pripojenie k {0} nadviazané

en: Logging in...
sk: Prihlasovanie...

en: Connection failed!
sk: Pripojenie zlyhalo!

en: Connection failed! Reason:
sk: Pripojenie zlyhalo! Príčina:

en: Disconnecting...
sk: Odpájanie...

en: Disconnecting from {0}...
sk: Odpájanie od {0}...

en: Disconnected from {0}
sk: Odpojené od {0}

en: Connection closed
sk: Pripojenie zatvorené

en: Not connected
sk: Nepripojené

en: Reconnecting...
sk: Opätovné pripájanie...

en: Reconnecting to {0}...
sk: Opätovné pripájanie k {0}...

en: Reconnect Error
sk: Chyba pri opätovnom pripojovaní

note: TRANSLATOR: this line is used as label / category for a list of commands below
en: IrcProtocolManager Commands
sk: Príkazy správcu protokolu Irc

en: Invalid port: {0}
sk: Neplatný port: {0}

en: Queuing joins: {0}
sk: Zaraďovanie pripojenia do frontu: {0}

en: Already joined to channel: {0}. Type /window {0} to switch to it.
sk: Už ste pripojení na kanál: {0}. Pre prepnutie na tento kanál zadajte /window.

en: Active joins: {0} - Queued joins: {1}
sk: Aktívne pripojenia: {0} - Front s pripojeniami: {1}

note: TRANSLATORS: final message will look like this: Joining: #chan1 - Remaining active joins: #chan2 / queued joins: #chan3
en: Joining: {0}
sk: Pripájanie: {0}

en: Remaining
sk: Ostávajúci

en: active joins: {0}
sk: aktívne pripojenia: {0}

en: queued joins: {0}
sk: front s pripojeniami: {0}

en: Voice
sk: Hlas

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {1}!
en: Topic for {0}: {1}
sk: Téma pre {0}: {1}

en: No topic set for {0}
sk: {0} nemá nastavenú tému

en: ban
sk: zákaz

en: No bans in channel
sk: V kanále nie sú žiadne zákazy

en: Inviting {0} to {1}
sk: Pozvanie {0} do {1}

en: {0} is already on {1}
sk: {0} je už na {1}

en: Users
sk: Používatelia

en: Total of {0} users [{1} ops, {2} voices, {3} normal]
sk: Celkom {0} používateľov [{1} opov, {2} hlasových, {3} normálnych]

en: Connection error! Reason:
sk: Chyba spojenia! Príčina:

en: Not enough parameters for {0} command
sk: Pre príkaz {0} nie je vložený dostatok parametrov

en: Not connected to server
sk: Nie je pripojené k serveru

en: {0}: No such nick/channel
sk: {0}: Neplatná prezývka/kanál

en: Increased send delay to {0}ms to avoid being flooded off the server again.
sk: Aby opäť nedošlo k zahlteniu servera, bolo zvýšené oneskorenie odoslania na {0} ms.

note: TRANSLATOR: the final line will look like this: -!- Nick {0} is already in use
en: Nick
sk: Prezývka

note: TRANSLATOR: the final line will look like this: -!- Nick {0} is already in use
en: is already in use
sk: sa už používa

en: Cannot join to channel:
sk: Nie je možné pripojiť na kanál:

en: You are banned
sk: Dostali ste zákaz

note: TRANSLATOR: {0}: nickname, {1}: ident@host, {2}: CTCP command, {3}: own nickname, {4}: CTCP parameter example: meebey [meebey@example.com] requested CTCP VERSION from meebey:
en: {0} [{1}] requested CTCP {2} from {3}: {4}
sk: {0} [{1}] požiadal o CTCP {2} od {3}: {4}

en: CTCP PING reply from {0}: {1} seconds
sk: odpoveď CTCP PING od {0}: {1} sekúnd

en: CTCP {0} reply from {1}: {2}
sk: CTCP {0} odpoveď od {1}: {2}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: {0} [{1}] has joined {2}
sk: {0} [{1}] sa pripojil {2}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: {0} [{1}] has left {2}
sk: {0} [{1}] opustil {2}

en: You were kicked from {0} by {1} [{2}]
sk: Boli ste vykopnutí z {0} používateľom {1} [{2}]

en: {0} was kicked from {1} by {2} [{3}]
sk: {0} bol vykopnutí z {1} používateľom {2} [{3}]

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: You're now known as {0}
sk: Teraz ste známi ako {0}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0} or {1}!
en: {0} is now known as {1}
sk: {0} je teraz známy ako {1}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: {0} changed the topic of {1} to: {2}
sk: {0} zmenil tému {1} na: {2}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {1}!
en: Mode change [{0}] for user {1}
sk: Zmena režimu [{0}] používateľa {1}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {2}!
en: mode/{0} [{1}] by {2}
sk: režim/{0} [{1}] od {2}

note: TRANSLATOR: do NOT change the position of {0}!
en: {0} [{1}] has quit
sk: {0} [{1}] ukončil

en: Connection to {0} port {1} has failed (attempt {2}), retrying in {3} seconds...
sk: Pripojenie k {0} port {1} zlyhalo (pokus č. {2}), opakovanie za {3} sekúnd...

en: {0} is away: {1}
sk: {0} je preč: {1}

en: You are no longer marked as being away
sk: Nebudete viac označovaní, že ste preč

en: You have been marked as being away
sk: Boli ste označení, že ste preč
