Smuxi - IRC client - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: not connected
fa: قطع

en: Connecting to {0} port {1}...
fa: در حال اتصال به {0} درگاه {1}

en: Connection to {0} established
fa: ارتباط با {0} برقرار شد

en: Logging in...
fa: در حال ورود...

en: Connection failed!
fa: ارتباط با شکست مواجح شد!

en: Connection failed! Reason:
fa: ارتباط با شکست مواجح شد! علت:

en: Disconnecting...
fa: در حال قطع شدنثثث

en: Disconnecting from {0}...
fa: در حال قطع شدن از {0}...

en: Disconnected from {0}
fa: در حال قطع شدن از {0}

en: Connection closed
fa: ارتباط بسته شد.

en: Not connected
fa: قطع

en: Reconnecting...
fa: در حال اتصال دوباره...

en: Reconnecting to {0}...
fa: در حال اتصال دوباره به {0}...

en: Reconnect Error
fa: خطا در اتصال دوباره

en: Invalid port: {0}
fa: درگاه نادرست: {0}

note: TRANSLATOR: some IRC networks dislike too many joins in a short period and thus Smuxi throttles/queues them
en: Queuing joins: {0}
fa: صفبندی اتصالات: {0}

note: TRANSLATORS: final message will look like this: Joining: #chan1 - Remaining active joins: #chan2 / queued joins: #chan3
en: Joining: {0}
fa: در حال اتصال به {0}

en: IRC Op
fa: عملیات IRC

en: Op
fa: عملیات

en: Voice
fa: صدا

en: ban
fa: تحریم

en: Inviting {0} to {1}
fa: در حال دعوت کردن از {0} به {1}

en: Users
fa: کاربران

en: Connection error! Reason:
fa: خطا در ارتباط! علت:

en: Not enough parameters for {0} command
fa: پارامتر ناکافی برای دستور {0}

en: Not connected to server
fa: غیر متصل به سرویس دهنده {0}

en: {0}: No such nick/channel
fa: {0}: نام مستعار/نام کانال ناموجود

en: Cannot join to channel:
fa: ناتوان در ملحق شدن به کانال:

en: You are banned
fa: شما محروم شده اید

en: {0} is now known as {1}
fa: {0} از این پس با نام {1} شناخته میشود.

en: {0} [{1}] has quit
fa: {0} [{1}] خارج شده است.
