Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: {0} invites you to {1}
lt: {0} kviečia jus į {1}

en: Accept invite (join room)
lt: Priimti kvietimą (užeiti į kambarį)

en: away
lt: pasitraukęs

note: TRANSLATOR: {0} is the amount of seconds
en: lag: {0} seconds
lt: delsa: {0} sekundžių

en: not connected
lt: neprisijungta

en: Using proxy: {0}:{1}
lt: Naudojamas įgaliotasis serveris: {0}:{1}

en: Connecting to {0} port {1}...
lt: Jungiamasi prie {0} prievadas {1}...

en: Connection to {0} established
lt: Užmegztas ryšys su {0}

en: Logging in...
lt: Prisjungiama...

en: Connection failed!
lt: Prisijungimas nepavyko!

en: Connection failed! Reason:
lt: Prisijungimas nepavyko! Priežastis:

en: Open Smuxi FAQ for help
lt: Atverti Smuxi DŪK

en: Disconnecting...
lt: Atsijungiama...

en: Disconnecting from {0}...
lt: Atsijungiama nuo {0}...

en: Disconnected from {0}
lt: Atsijungta nuo {0}

en: Connection closed
lt: Ryšys nutrauktas

en: Not connected
lt: Neprisijungta

en: Reconnecting...
lt: Jungiamasi iš naujo...

en: Reconnecting to {0}...
lt: Iš naujo jungiamasi prie {0}...

en: Reconnect Error
lt: Jungimosi iš naujo Klaida

en: Sleeping for {0} milliseconds
lt: Miegama {0} milisekundžių

note: TRANSLATOR: this line is used as label / category for a list of commands below
en: IrcProtocolManager Commands
lt: IrcProtocolManager komandos

en: Invalid port: {0}
lt: Neteisingas prievadas: {0}

note: TRANSLATOR: some IRC networks dislike too many joins in a short period and thus Smuxi throttles/queues them
en: Queuing joins: {0}
lt: Prisijungimai eilėje: {0}

en: Already joined to channel: {0}. Type /window {0} to switch to it.
lt: Jau prisijungta prie kanalo: {0}. Įveskite /window {0}, kad perjungtumėte į jį.

en: Active joins: {0} - Queued joins: {1}
lt: Aktyvūs prisijungimai: {0} - Prisijungimai eilėje: {1}

note: TRANSLATORS: final message will look like this: Joining: #chan1 - Remaining active joins: #chan2 / queued joins: #chan3
en: Joining: {0}
lt: Prisijungiama prie: {0}

en: Remaining
lt: Liko

en: active joins: {0}
lt: aktyvių prisijungimų: {0}

en: queued joins: {0}
lt: prisijungimų eilėje: {0}

en: IRC Op
lt: IRC Operatorius

en: Owner
lt: Savininkas

en: ChanAdmin
lt: Kanalo Administratorius

en: Op
lt: Operatorius

en: Halfop
lt: Pusiau operatorius

en: Voice
lt: Turi balso teisę

en: Topic for {0}: {1}
lt: Kanalo {0} tema: {1}

en: No topic set for {0}
lt: {0} nėra nustatytos temos

en: ban
lt: banas

en: No bans in channel
lt: Kanale nėra ban'ų

en: ban exception
lt: ban'o išimtis

en: No ban exceptions in channel
lt: Kanale nėra ban'o išimčių

en: invite exception
lt: pakvietimo išimtis

en: No invite exceptions in channel
lt: Kanale nėra pakvietimo išimčių

en: Your user mode is {0}
lt: Jūsų vartotojo veiksena yra {0}

en: {0} is already on {1}
lt: {0} jau yra kanale {1}

en: Inviting {0} to {1}
lt: Kviečiama {0} į {1}

en: Users
lt: Vartotojai

en: Total of {0} users [{1} ops, {2} voices, {3} normal]
lt: Viso {0} naudotojų [{1} operatorių, {2} turinčių balso teisę, {3} normalių]

en: Connection error! Reason:
lt: Ryšio klaida! Priežastis:

en: Not enough parameters for {0} command
lt: Neužtenka parametrų {0} komandai

en: Not connected to server
lt: Neprisijungta prie serverio

en: {0}: No such nick/channel
lt: {0}: Tokio slapyvardžio/kanalo nėra

en: Increased send delay to {0}ms to avoid being flooded off the server again.
lt: Siuntimo delsa buvo padidinta iki {0}ms, siekiant išvengti pakartotinio flood iš serverio.

en: Nick {0} is already in use
lt: Slapyvardis {0} jau yra naudojamas

en: Cannot join to channel:
lt: Nepavyko prisijungti prie kanalo:

en: You are banned
lt: Jūs esate užbaninti

note: TRANSLATOR: {0}: nickname, {1}: ident@host, {2}: CTCP command, {3}: own nickname, {4}: CTCP parameter example: meebey [meebey@example.com] requested CTCP VERSION from meebey:
en: {0} [{1}] requested CTCP {2} from {3}: {4}
lt: {0} [{1}] užklausė CTCP {2} iš {3}: {4}

en: CTCP PING reply from {0}: {1} seconds
lt: CTCP PING atsakymas nuo {0}: {1} sekundžių

en: CTCP {0} reply from {1}: {2}
lt: CTCP {0} atsakymas nuo {1}: {2}

en: {0} [{1}] has joined {2}
lt: {0} [{1}] prisijungė prie {2}

en: {0} [{1}] has left {2}
lt: {0} [{1}] paliko {2}

en: You were kicked from {0} by {1}
lt: Jus iš {0} išmetė {1}

en: {0} was kicked from {1} by {2}
lt: {2} išmetė {0} iš {1}

en: You're now known as {0}
lt: Jūs dabar žinomi kaip {0}

en: {0} is now known as {1}
lt: {0} yra dabar žinomas kaip {1}

en: {0} changed the topic of {1} to: {2}
lt: {0} pakeitė kanalo {1} temą į: {2}

en: Mode change [{0}] for user {1}
lt: Veiksenos pakeitimas [{0}] vartotojui {1}

en: mode/{0} [{1}] by {2}
lt: veiksena/{0} [{1}] pagal {2}

en: {0} [{1}] has quit
lt: {0} [{1}] atsijungė

en: Connection to {0} port {1} has failed (attempt {2}), retrying in {3} seconds...
lt: Prisijungimas prie {0} prievado {1} nepavyko ({2} bandymas), bandoma dar kartą po {3} sekundžių...

en: {0} is away: {1}
lt: {0} yra pasitraukęs: {1}

en: You are no longer marked as being away
lt: Jūs daugiau nesate pažymėti kaip atsitraukę

en: You have been marked as being away
lt: Jūs esate pažymėti kaip atsitraukę
