Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (74 entries)

en: {0} invites you to {1}
cs: {0} vás zve do {1}

en: Accept invite (join room)
cs: Přijmout pozvání (vstoupit do místnosti)

en: away
cs: pryč

note: TRANSLATOR: {0} is the amount of seconds
en: lag: {0} seconds
cs: zpoždění: {0} sekund

en: not connected
cs: nepřipojen

en: Using proxy: {0}:{1}
cs: Používá se proxy: {0}:{1}

en: Connecting to {0} port {1}...
cs: Připojuje se k serveru {0} na portu {1}…

en: Connection to {0} established
cs: Spojení se serverem {0} je navázáno

en: Logging in...
cs: Přihlašuje se…

en: Connection failed!
cs: Připojení selhalo!

en: Connection failed! Reason:
cs: Připojení selhalo! Příčina:

en: Open Smuxi FAQ for help
cs: Poradit otevřením dotazů a odpovědí

en: Disconnecting...
cs: Odpojuje se…

en: Disconnecting from {0}...
cs: Odpojuje se od serveru {0}…

en: Disconnected from {0}
cs: Odpojeno od serveru {0}

en: Connection closed
cs: Spojení bylo ukončeno

en: Not connected
cs: Nepřipojeno

en: Reconnecting...
cs: Opětovně se připojuje…

en: Reconnecting to {0}...
cs: Opětovně se připojuje k serveru {0}…

en: Reconnect Error
cs: Chyba při opětovném připojování

en: Sleeping for {0} milliseconds
cs: Uspáno na {0} milisekund

note: TRANSLATOR: this line is used as label / category for a list of commands below
en: IrcProtocolManager Commands
cs: Příkazy správce protokolu IRC

en: Invalid port: {0}
cs: Neplatný port: {0}

note: TRANSLATOR: some IRC networks dislike too many joins in a short period and thus Smuxi throttles/queues them
en: Queuing joins: {0}
cs: Vstup se zařazuje do fronty: {0}

en: Already joined to channel: {0}. Type /window {0} to switch to it.
cs: Již jste v místnosti: {0}. Pro přepnutí na tuto místnost zadejte /window {0}.

en: Active joins: {0} - Queued joins: {1}
cs: Aktivní vstupy: {0} – Vstupy ve frontě: {1}

note: TRANSLATORS: final message will look like this: Joining: #chan1 - Remaining active joins: #chan2 / queued joins: #chan3
en: Joining: {0}
cs: Vstupuje se do místnosti: {0}

en: Remaining
cs: Zbývající

en: active joins: {0}
cs: aktivní vstupy: {0}

en: queued joins: {0}
cs: vstupy ve frontě: {0}

en: IRC Op
cs: Operátor IRC

en: Owner
cs: Majitel

en: ChanAdmin
cs: Správce místnosti

en: Op
cs: Operátor

en: Halfop
cs: Částečný operátor

en: Voice
cs: Hlas

en: Topic for {0}: {1}
cs: Téma pro místnost {0}: {1}

en: No topic set for {0}
cs: Místnost {0} nemá nastavené žádné téma

en: ban
cs: zákaz

en: No bans in channel
cs: V místnosti nikdo nemá zákaz

en: ban exception
cs: výjimka ze zákazů

en: No ban exceptions in channel
cs: V místnosti nejsou žádné výjimky ze zákazů

en: invite exception
cs: výjimka z pozvánek

en: No invite exceptions in channel
cs: V místnosti nejsou žádné výjimky z pozvánek

en: Your user mode is {0}
cs: Váš uživatelský režim je {0}

en: {0} is already on {1}
cs: {0} je již v místnosti {1}

en: Inviting {0} to {1}
cs: {0} je zván do místnosti {1}

en: Users
cs: Uživatelé

en: Total of {0} users [{1} ops, {2} voices, {3} normal]
cs: Celkem {0} uživatelů [{1} operátorů, {2} hlasových, {3} normálních]

en: Connection error! Reason:
cs: Chyba spojení! Příčina:

en: Not enough parameters for {0} command
cs: Pro příkaz {0} nebyl zadán dostatek parametrů

en: Not connected to server
cs: Nepřipojeno k serveru

en: {0}: No such nick/channel
cs: {0}: Taková přezdívka/místnost neexistuje

en: Increased send delay to {0}ms to avoid being flooded off the server again.
cs: Aby nedošlo opět k zahlcení serveru, bylo zvýšeno zpoždění odesílání na {0} ms.

en: Nick {0} is already in use
cs: Přezdívka {0} se již používá

en: Cannot join to channel:
cs: Nelze vstoupit do místnosti:

en: You are banned
cs: Dostali jste zákaz

note: TRANSLATOR: {0}: nickname, {1}: ident@host, {2}: CTCP command, {3}: own nickname, {4}: CTCP parameter example: meebey [meebey@example.com] requested CTCP VERSION from meebey:
en: {0} [{1}] requested CTCP {2} from {3}: {4}
cs: {0} [{1}] požádal o CTCP {2} od uživatele {3}: {4}

en: CTCP PING reply from {0}: {1} seconds
cs: Odpověď CTCP PING od uživatele {0}: {1} s

en: CTCP {0} reply from {1}: {2}
cs: Odpověď CTCP {0} od uživatele {1}: {2}

en: {0} [{1}] has joined {2}
cs: {0} [{1}] vstoupil do místnosti {2}

en: {0} [{1}] has left {2}
cs: {0} [{1}] opustil místnost {2}

en: You were kicked from {0} by {1}
cs: Byli jste vykopnuti z místnosti {0} uživatelem {1}

en: {0} was kicked from {1} by {2}
cs: {0} byl vykopnut z místnosti {1} uživatelem {2}

en: You're now known as {0}
cs: Nyní jste znám jako {0}

en: {0} is now known as {1}
cs: {0} je nyní znám jako {1}

en: {0} changed the topic of {1} to: {2}
cs: {0} změnil téma {1} na: {2}

en: Mode change [{0}] for user {1}
cs: Změna režimu [{0}] uživatele {1}

en: mode/{0} [{1}] by {2}
cs: režim/{0} [{1}] od uživatele {2}

en: {0} [{1}] has quit
cs: {0} [{1}] se odpojil

en: Connection to {0} port {1} has failed (attempt {2}), retrying in {3} seconds...
cs: Připojení k serveru {0} na portu {1} selhalo (pokus {2}); další pokus za {3} s…

en: {0} is away: {1}
cs: {0} je pryč: {1}

en: You are no longer marked as being away
cs: Nadále nebudete označován, že jste pryč

en: You have been marked as being away
cs: Byl jste označen, že jste pryč
