Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: {0} invites you to {1}
nl: {0} nodigt u uit in {1}

en: Accept invite (join room)
nl: Uitnodiging aanvaarden (deelnemen aan ruimte)

en: away
nl: afwezig

note: TRANSLATOR: {0} is the amount of seconds
en: lag: {0} seconds
nl: vertraging: {0} seconden

en: not connected
nl: niet verbonden

en: Using proxy: {0}:{1}
nl: Gebruikmakend van proxy: {0}:{1}

en: Connecting to {0} port {1}...
nl: Verbinden met {0} poort {1}…

en: Connection to {0} established
nl: Verbinding gemaakt met {0}

en: Logging in...
nl: Aanmelden…

en: Connection failed!
nl: Verbinding mislukt!

en: Connection failed! Reason:
nl: Verbinden mislukt! Reden:

en: Open Smuxi FAQ for help
nl: VGV over Smuxi openen voor hulp

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken…

en: Disconnecting from {0}...
nl: Verbinding met {0} verbreken…

en: Disconnected from {0}
nl: Verbinding met {0} verbroken

en: Connection closed
nl: Verbinding gesloten

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Reconnecting...
nl: Opnieuw verbinden…

en: Reconnecting to {0}...
nl: Opnieuw verbinden met {0}…

en: Reconnect Error
nl: Herverbindingsfout

en: Sleeping for {0} milliseconds
nl: {0} milliseconden wachten

note: TRANSLATOR: this line is used as label / category for a list of commands below
en: IrcProtocolManager Commands
nl: IrcProtocolManager-opdrachten

en: Invalid port: {0}
nl: Ongeldige poort: {0}

note: TRANSLATOR: some IRC networks dislike too many joins in a short period and thus Smuxi throttles/queues them
en: Queuing joins: {0}
nl: Wachtende joins: {0}

en: Already joined to channel: {0}. Type /window {0} to switch to it.
nl: Reeds verbonden met kanaal: {0}. Typ /window {0} om er naar over te schakelen.

en: Active joins: {0} - Queued joins: {1}
nl: Actieve joins: {0} - wachtende joins: {1}

en: Remaining
nl: Overgebleven

en: active joins: {0}
nl: actieve joins: {0}

en: queued joins: {0}
nl: wachtende joins: {0}

en: Owner
nl: Eigenaar

en: ChanAdmin
nl: KanaalBeheerder

en: Voice
nl: Stem

en: Topic for {0}: {1}
nl: Onderwerp voor {0}: {1}

en: No topic set for {0}
nl: Geen onderwerp ingesteld voor {0}

en: ban
nl: verbannen

en: No bans in channel
nl: Geen verbanningen in kanaal

en: ban exception
nl: verbanningsuitzondering

en: No ban exceptions in channel
nl: Geen verbanningsuitzonderingen in kanaal

en: invite exception
nl: uitnodigingsuitzondering

en: No invite exceptions in channel
nl: Geen uitnodigingsuitzonderingen in kanaal

en: Your user mode is {0}
nl: Uw gebruikersmodus is {0}

en: {0} is already on {1}
nl: {0} is al op {1}

en: Inviting {0} to {1}
nl: {0} uitnodigen in {1}

en: Users
nl: Gebruikers

en: Total of {0} users [{1} ops, {2} voices, {3} normal]
nl: Totaal van {0} gebruikers [{1} beheerders, {2} stemmen, {3} normaal]

en: Connection error! Reason:
nl: Verbindingsfout! Reden:

en: Not enough parameters for {0} command
nl: Onvoldoende parameters voor opdracht {0}

en: Not connected to server
nl: Niet verbonden met server

en: {0}: No such nick/channel
nl: {0}: geen bekend(e) schermnaam/kanaal

en: Increased send delay to {0}ms to avoid being flooded off the server again.
nl: Verzendvertraging verhoogd naar {0}ms om te voorkomen dat we opnieuw van de server afraken.

en: Nick {0} is already in use
nl: Schermnaam {0} is reeds in gebruik

en: Cannot join to channel:
nl: Kan niet verbinden met kanaal:

en: You are banned
nl: U bent verbannen

note: TRANSLATOR: {0}: nickname, {1}: ident@host, {2}: CTCP command, {3}: own nickname, {4}: CTCP parameter example: meebey [meebey@example.com] requested CTCP VERSION from meebey:
en: {0} [{1}] requested CTCP {2} from {3}: {4}
nl: {0} [{1}] verzocht CTCP {2} van {3}: {4}

en: CTCP PING reply from {0}: {1} seconds
nl: CTCP-PING-antwoord van {0}: {1} seconden

en: CTCP {0} reply from {1}: {2}
nl: CTCP-{0}-antwoord van {1}: {2}

en: {0} [{1}] has joined {2}
nl: {0} [{1}] is verbonden met {2}

en: {0} [{1}] has left {2}
nl: {0} [{1}] heeft {2} verlaten

en: You were kicked from {0} by {1}
nl: U bent door {1} uit {0} geschopt

en: {0} was kicked from {1} by {2}
nl: {0} is door {2} uit {1} geschopt

en: You're now known as {0}
nl: U staat nu bekend als {0}

en: {0} is now known as {1}
nl: {0} staat nu bekend als {1}

en: {0} changed the topic of {1} to: {2}
nl: {0} heeft het onderwerp veranderd van {1} naar: {2}

en: Mode change [{0}] for user {1}
nl: Moduswijziging [{0}] voor gebruiker {1}

en: mode/{0} [{1}] by {2}
nl: modus/{0} [{1}] door {2}

en: {0} [{1}] has quit
nl: {0} [{1}] is weg

en: Connection to {0} port {1} has failed (attempt {2}), retrying in {3} seconds...
nl: Verbinding met {0} poort {1} is mislukt (poging {2}), nieuwe poging over {3} seconden…

en: {0} is away: {1}
nl: {0} is afwezig: {1}

en: You are no longer marked as being away
nl: U bent niet langer gemarkeerd als afwezig

en: You have been marked as being away
nl: U bent gemarkeerd als afwezig
