Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
cs: Příkazy JabbR

en: Joining room failed. Reason: {0}
cs: Vstup do místnosti se nezdařil. Příčina: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
cs: Odeslání zprávy se nezdařilo. Příčina: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
cs: Připojení se nezdařilo! Příčina: {0}

en: Connecting to {0}...
cs: Připojuje se k serveru {0}…

en: Reconnecting to {0}...
cs: Opětovně se připojuje k serveru {0}…

en: not connected
cs: nepřipojeno

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
cs: Nezdařilo se získat informace o pokecu. Příčina: {0}
