Smuxi - IRC client - en to da translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
da: JabbR-kommandoer

en: Joining room failed. Reason: {0}
da: Tilslutning til rum mislykkedes. Årsag: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
da: Send besked mislykkedes. Årsag: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
da: Forbindelse mislykkedes! Årsag: {0}

en: Connecting to {0}...
da: Forbinder til {0} …

en: Reconnecting to {0}...
da: Genforbinder til {0} …

en: not connected
da: ikke forbundet

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
da: Hentning af chatinformation mislykkedes. Årsag: {0}
