Smuxi - IRC client - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
fi: JabbR-komennot

en: Joining room failed. Reason: {0}
fi: Huoneeseen liittyminen epäonnistui. Syy: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
fi: Viestin lähetys epäonnistui. Syy: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
fi: Yhteys epäonnistui! Syy: {0}

en: Connecting to {0}...
fi: Yhdistetään kohteeseen {0}...

en: Reconnecting to {0}...
fi: Yhdistetään uudelleen kohteeseen {0}...

en: not connected
fi: ei yhteydessä

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
fi: Keskustelutiedon haku epäonnistui. Syy: {0}
