Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
nl: JabbR-opdrachten

en: Joining room failed. Reason: {0}
nl: Verbinden met ruimte mislukt. Reden: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
nl: Verzenden van bericht mislukt. Reden: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
nl: Verbinden mislukt! Reden: {0}

en: Connecting to {0}...
nl: Verbinden met {0}…

en: Reconnecting to {0}...
nl: Opnieuw verbinden met {0}…

en: not connected
nl: niet verbonden

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
nl: Ophalen van chatinformatie mislukt. Reden: {0}
