Smuxi - IRC client - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
oc: Comandas JabbR

en: Joining room failed. Reason: {0}
oc: Impossible de rejónher lo canal. Rason : {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
oc: Impossible de mandar lo messatge. Rason : {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
oc: Connexion fracassada ! Rason : {0}

en: Connecting to {0}...
oc: Connexion a {0}...

en: Reconnecting to {0}...
oc: Reconnexion a {0}...

en: not connected
oc: pas connectat

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
oc: Recuperacion de las informacions de discussion fracassada. Rason : {0}
