Smuxi - IRC client - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: JabbR Commands
sv: JabbR-kommandon

en: Joining room failed. Reason: {0}
sv: Anslutning till rum misslyckades. Anledning: {0}

en: Sending message failed. Reason: {0}
sv: Meddelandet kunde inte skickas. Anledning: {0}

en: Connection failed! Reason: {0}
sv: Anslutning misslyckades! Anledning: {0}

en: Connecting to {0}...
sv: Ansluter till {0}...

en: Reconnecting to {0}...
sv: Återansluter till {0}...

en: not connected
sv: inte ansluten

en: Retrieving chat information failed. Reason: {0}
sv: Hämtning av chattinformation misslyckades. Anledning: {0}
