Smuxi - IRC client - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Enable debug output
oc: Activar la sortida desbugatge

en: Show this help
oc: Afichar aquesta ajuda

en: Usage: smuxi-message-buffer [options] action action-options
oc: Utilizacion : smuxi-message-buffer [options] accion action-options

en: Actions:
oc: Accions :

en: Options:
oc: Opcions :

en: Unknown action: '{0}'
oc: Accion desconeguda : '{0}'

en: Command line error: {0}
oc: Error de linha de comanda : {0}

en: Database format (valid values: auto, db4o, sqlite)
oc: Format de banca de donadas (valors validas : auto, db4o, sqlite)

en: Unknown {0} option: '{1}'
oc: Opcion {0} desconeguda : '{1}'

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] db_path
oc: Utilizacion : smuxi-message-buffer {0} [action-options] camin_cap_a_db

en: Database path
oc: Camin cap a la banca de donadas

en: db_path is required
oc: camin_cap _a_db es requesits

en: Source format (valid values: auto, db4o, sqlite)
oc: Format font (valors validas: auto, db4o, sqlite)

en: Destination format (valid values: auto, db4o, sqlite)
oc: Format de destinacion (valors validas : auto, db4o, sqlite)

en: Usage: smuxi-message-buffer {0} [action-options] source_db destination_db
oc: Utilizacion : smuxi-message-buffer {0} [action-options] db_source db_destination

en: Source file path
oc: Camin cap a fichièr font

en: Destination file path or -/empty for stdout
oc: Camin de destinacion del fichièr o -/void per sortida estandarda (stdout)

en: source_db and destination_db are required
oc: db_source e db_destination son obligatòris

en: sourceFile must not be empty.
oc: fichièr font pòt pas èsser void.

en: Destination database {0} must be empty!
oc: La banca de donadas de destinacion {0} deu èsser voida !

en: Unknown file format: '{0}'
oc: Tipe de fichièr : '{0}' desconegut

en: Unsupported buffer type: '{0}'
oc: Tipe de tampon pas suportat : '{0}'
