Smuxi - IRC client - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Home Timeline
sk: Domovské časové pásmo

en: Replies
sk: Odpovede

en: Direct Messages
sk: Priame správy

en: Connecting to Twitter...
sk: Pripájanie na Twitter...

en: Twitter authorization required.
sk: Vyžadované overenie Twitter.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
sk: Prosím otvorte nasledujúcu URL adresu a kliknite na "Povoliť" pre povolenie pripojiť sa Smuxi na váš Twitter účet: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
sk: Akonáhle povolíte Smuxi prístup k vášmu Twitter účtu, Twitter poskytne bezpečnostný kód PIN.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
sk: Prosím zadajte: /pin PIN_Z_TWITTER_ÚČTU

en: Connection failed!
sk: Pripojenie zlyhalo!

en: Connection failed! Reason:
sk: Pripojenie zlyhalo! Príčina:

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
sk: Prebieha príjem podrobností o používateľovi služby Twitter, čakajte prosím...

en: Finished fetching user details.
sk: Príjem podrobností o používateľovi dokončený.

en: Successfully connected to Twitter.
sk: Pripojenie k službe Twitter prebehlo úspešne.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
sk: Príjem podrobností o používateľovi zo služby Twitter zlyhal. Príčina:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
sk: Prebieha príjem zoznamu priateľov zo služby Twitter, čakajte prosím...

en: Finished fetching friends.
sk: Príjem zoznamu priateľov dokončený.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
sk: Príjem zoznamu priateľov zo služby Twitter zlyhal. Príčina:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
sk: Príkazy služby Twitter

en: No pending authorization request!
sk: Žiadne nevybavené overovacie požiadavky!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
sk: Overenie so službou Twitter zlyhalo: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
sk: Služba Twitter neprijala zadané PIN.  Zadali ste ho správne?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
sk: Prosím opakujte zatvorením tejto karty a znovupripojením k účtu služby Twitter "{0}".

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
sk: Presunutý účet služby Twitter zo základného overovania na OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
sk: Overenie účtu služby Twitter "{0}" pre Smuxi prebehlo úspešne.

en: Could not update status - Reason: {0}
sk: Nie je možné aktualizovať stav - Príčina: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
sk: Nie je možné odoslať správu - nebol zadaný príjemca. Použite: /msg $prezývka správa

en: Could not send message - Reason: {0}
sk: Nie je možné odoslať správu - Príčina: {0}

en: Could not send message - the specified user does not exist.
sk: Nie je možné odoslať správu - zadaný používateľ neexistuje.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason:
sk: Počas príjmu časového pásma priateľov zo služby Twitter nastala chyba. Príčina:

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason:
sk: Počas príjmu odpovedí zo služby Twitter nastala chyba. Príčina:

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason:
sk: Počas príjmu priamych správ zo služby Twitter nastala chyba. Príčina:
