Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Home Timeline
hr: Naslovnica

en: Replies & Mentions
hr: Odgovori i spominjanja

en: Direct Messages
hr: Izravne poruke

en: Using proxy: {0}:{1}
hr: Koristi se proxy: {0}:{1}

en: Connecting to Twitter...
hr: Povezivanje s Twitterom...

en: Twitter authorization required.
hr: Potrebna je Twitter ovjera.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
hr: Otvorite sljedeći URL i kliknite na "Allow" kako biste dopustili povezivanje Smuxi aplikacije s vašim Twitter korisničkim računom: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
hr: Nakon što ste dopustili pristup svojem Twitter računu, Twitter će vam dati PIN.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
hr: Upišite: /pin PIN_SA_TWITTERA

en: Connection failed!
hr: Povezivanje nije uspjelo!

en: Connection failed! Reason: {0}
hr: Neuspjelo povezivanje! Razlog: {0}

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
hr: Preuzimanje pojedinosti korisnika s Twittera, kratko pričekajte...

en: Finished fetching user details.
hr: Preuzimanje pojedinosti korisnika je završeno.

en: Successfully connected to Twitter.
hr: Uspješno povezivanje s Twitterom.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
hr: Neuspjelo preuzimanje pojedinosti korisnika s Twittera. Razlog:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
hr: Preuzimanje prijatelja s Twittera, kratko pričekajte...

en: Finished fetching friends.
hr: Preuzimanje prijatelja je završeno.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
hr: Neuspjelo preuzimanje prijatelja s Twittera. Razlog:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
hr: Twitter naredbe

en: No pending authorization request!
hr: Nema zahtjeva ovjere na čekanju!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
hr: Neuspjela ovjera s Twitterom: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
hr: Twitter ne prihvaća vaš PIN.  Jeste li ga ispravno upisali?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
hr: Pokušajte ponovno zatvaranjem ove karticu i ponovnim povezivanjem s Twitter {0} korisničkim računom.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
hr: Migracija Twitter računa sa basic auth na OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
hr: Twitter račun "{0}" je uspješno ovjeren za Smuxi

en: Could not update status - Reason: {0}
hr: Neuspjelo osvježavanje statusa - Razlog: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
hr: Nemoguće slanje poruke - niste naveli kome je treba poslati. Koristite: /msg $nick poruka

en: Could not send message - Reason: {0}
hr: Nemoguće slanje poruke - Razlog: {0}

en: Other timelines
hr: Ostali statusi

en: Could not send message - the specified user does not exist.
hr: Nemoguće slanje poruke - navedeni korisnik ne postoji.

en: Search {0}
hr: Pretraži {0}

en: Successfully deleted tweet {0}.
hr: Uspješno obrisan tweet {0}.

en: Successfully favorited tweet {0}.
hr: tweet {0} uspješno dodan u omiljene.

en: Successfully unfavorited tweet {0}.
hr: tweet {0} uspješno uklonjen iz omiljenih.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason: {0}
hr: Greška se dogodila pri preuzimanju statusa s Twittera. Razlog: {0}

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason: {0}
hr: Greška se dogodila pri preuzimanju odgovora s Twittera. Razlog: {0}

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason: {0}
hr: Greška se dogodila pri preuzimanju izravnih poruka s Twittera. Razlog: {0}

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
hr: Twitter ne šalje valjani odgovor, poslužitelj je vjerojatno preopterećen
