Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Home Timeline
cs: Domovský časový přehled

en: Replies & Mentions
cs: Zmínky a odpovědi

en: Direct Messages
cs: Přímé zprávy

en: Using proxy: {0}:{1}
cs: Používá se proxy: {0}:{1}

en: Connecting to Twitter...
cs: Připojuje se k Twitteru…

en: Twitter authorization required.
cs: Twitter požaduje ověření.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
cs: Otevřete prosím tuto adresu a klikněte na „Povolit“, aby Smuxi získalo svolení připojit se k vašemu účtu na Twitteru: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
cs: Po svolení Smuxi přistupovat k vašemu účtu na Twitteru vám Twitter zobrazí PIN.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
cs: Zadejte prosím: /pin PIN_OD_TWITTERU

en: Connection failed!
cs: Připojování selhalo!

en: Connection failed! Reason: {0}
cs: Připojení selhalo! Příčina: {0}

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
cs: Získávají se údaje o uživateli z Twitteru, čekejte prosím…

en: Finished fetching user details.
cs: Údaje o uživateli byly získány.

en: Successfully connected to Twitter.
cs: Úspěšně bylo připojenu k Twitteru.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
cs: Získání údajů o uživateli z Twitteru selhalo. Příčina:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
cs: Získává se seznam přátel z Twitteru, čekejte prosím…

en: Finished fetching friends.
cs: Seznamu přátel byl získán.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
cs: Získání seznamu přátel z Twitteru selhalo. Příčina:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
cs: Příkazy Twitteru

en: No pending authorization request!
cs: Nebyla nalezena žádná nevyřízená žádost o ověření!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
cs: Selhalo ověření Twitterem: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
cs: Twitter nepřijal váš PIN. Zadali jste jej správně?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
cs: Zkuste to prosím znovu: zavřete tuto kartu a znovu se připojte k účtu „{0}“ na Twitteru.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
cs: Účet na Twitteru byl převeden z jednoduchého ověřování na ověřování OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
cs: Smuxi bylo úspěšně ověřeno vůči účtu „{0}“ na Twitteru.

en: Could not update status - Reason: {0}
cs: Nelze aktualizovat stav. Příčina: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
cs: Zprávu nelze odeslat – nezadali jste příjemce. Použijte: /msg $přezdívka zpráva

en: Could not send message - Reason: {0}
cs: Zprávu nelze odeslat. Příčina: {0}

en: Other timelines
cs: Ostatní časové přehledy

en: Could not send message - the specified user does not exist.
cs: Zprávu nelze odeslat – zadaný uživatel neexistuje.

en: Search {0}
cs: Hledání {0}

en: Successfully deleted tweet {0}.
cs: Tweet {0} byl úspěšně smazán.

en: Successfully favorited tweet {0}.
cs: Tweet {0} byl označen jako oblíbený.

en: Successfully unfavorited tweet {0}.
cs: Tweet {0} byl odebrán z oblíbených.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason: {0}
cs: Nastala chyba při získávání časového přehledu přátel na Twitteru. Příčina: {0}

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason: {0}
cs: Nastala chyba při získávání odpovědí z Twitteru. Příčina: {0}

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason: {0}
cs: Nastala chyba při získávání přímých zpráv z Twitteru. Příčina: {0}

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
cs: Twitter neodeslal platnou odpověď, pravděpodobně je přetížený
