Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Home Timeline
nl: Eigen tijdslijn

en: Replies & Mentions
nl: Antwoorden & vermeldingen

en: Direct Messages
nl: Privéberichten

en: Using proxy: {0}:{1}
nl: Gebruikmakend van proxy: {0}:{1}

en: Connecting to Twitter...
nl: Verbinden met Twitter…

en: Twitter authorization required.
nl: Authenticatie bij Twitter vereist.

en: Please open the following URL and click "Allow" to allow Smuxi to connect to your Twitter account: {0}
nl: Open de volgende URL en klik op ‘Toestaan’ om Smuxi toe te staan met uw Twitter-account te verbinden: {0}

en: Once you have allowed Smuxi to access your Twitter account, Twitter will provide a PIN.
nl: Zodra u Smuxi heeft toegestaan om uw Twitter-account te benaderen zal Twitter u een pincode geven.

en: Please type: /pin PIN_FROM_TWITTER
nl: Voer het volgende in: /pin PIN_VAN_TWITTER

en: Connection failed!
nl: Verbinding mislukt!

en: Connection failed! Reason: {0}
nl: Verbinden mislukt! Reden: {0}

en: Fetching user details from Twitter, please wait...
nl: Gebruikersgegevens van Twitter downloaden, even geduld…

en: Finished fetching user details.
nl: Klaar met downloaden van gebruikergegevens.

en: Successfully connected to Twitter.
nl: Verbonden met Twitter.

en: Failed to fetch user details from Twitter. Reason:
nl: Downloaden van gebruikersgegevens van Twitter is mislukt. Reden:

en: Fetching friends from Twitter, please wait...
nl: Ophalen van vriendenlijst van Twitter, even geduld…

en: Finished fetching friends.
nl: Klaar met ophalen van vriendenlijst.

en: Failed to fetch friends from Twitter. Reason:
nl: Ophalen van vriendenlijst van Twitter is mislukt. Reden:

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Twitter Commands
nl: Twitter-opdrachten

en: No pending authorization request!
nl: Geen lopend autorisatieverzoek!

en: Failed to authorize with Twitter: {0}
nl: Autoriseren met Twitter niet gelukt: {0}

en: Twitter did not accept your PIN.  Did you enter it correctly?
nl: Twitter heeft uw pincode niet aanvaard. Heeft u deze correct ingevoerd?

en: Please retry by closing this tab and reconnecting to the Twitter "{0}" account.
nl: Probeer het opnieuw door dit tabblad te sluiten en opnieuw te verbinden met de Twitter-account ‘{0}’.

en: Migrated Twitter account from basic auth to OAuth.
nl: Twitter-account gemigreerd van basis-auth naar OAuth.

en: Successfully authorized Twitter account "{0}" for Smuxi
nl: Twitter-account ‘{0}’ geautoriseerd voor Smuxi

en: Could not update status - Reason: {0}
nl: Kon status niet bijwerken - reden: {0}

en: Cannot send message - no target specified. Use: /msg $nick message
nl: Kan bericht niet verzenden - geen bestemming opgegeven. Gebruik: /msg $bijnaam bericht

en: Could not send message - Reason: {0}
nl: Kon bericht niet verzenden - reden: {0}

en: Other timelines
nl: Andere tijdslijnen

en: Could not send message - the specified user does not exist.
nl: Kon bericht niet verzenden - de opgegeven gebruiker bestaat niet.

en: Search {0}
nl: {0} zoeken

en: Successfully deleted tweet {0}.
nl: Tweet {0} verwijderd.

en: Successfully favorited tweet {0}.
nl: Tweet {0} toegevoegd aan favorieten.

en: Successfully unfavorited tweet {0}.
nl: Tweet {0} verwijderd uit favorieten.

en: An error occurred while fetching the friends timeline from Twitter. Reason: {0}
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van uw vriendentijdslijn van Twitter. Reden: {0}

en: An error occurred while fetching the replies from Twitter. Reason: {0}
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van antwoorden van Twitter. Reden: {0}

en: An error occurred while fetching direct messages from Twitter. Reason: {0}
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ophalen van privéberichten van Twitter. Reden: {0}

en: Twitter didn't send a valid response, they're probably overloaded
nl: Twitter stuurde een ongeldige reactie, het is waarschijnlijk overbelast
