Smuxi - IRC client - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: The Server has shut down
fi: Palvelin on sammunut

en: Another client logged in with the same resource, you have been disconnected
fi: Toinen asiakasohjelma on kirjautunut samalla tunnisteella, yhteytesi on katkaistu

en: Authentication failed, either username does not exist or invalid password
fi: Tunnistautuminen epäonnistui, käyttäjänimeä ei ole tai salasana on väärin

en: if you want to create an account with the specified user and password, type /register now
fi: Jos haluat luoda tilin annetuilla käyttäjänimellä ja salasanalla kirjoita /register now

en: This engine has native Facebook support, you should be using it instead of connecting to facebook with xmpp
fi: Tässä moottorissa on natiivi Facebook-tuki, jota tulisi käyttää XMPP-toiminnon sijaan

en: not connected
fi: Ei yhdistetty

en: Could not find contact {0}
fi: Yhteystietoa {0} ei löytynyt

en: Contact {0} has {1} known resources
fi: Yhteystiedolla {0} on {1} tunnettua resurssia

en: {0} is not a known resource
fi: {0} ei ole tunnettu resurssi

en: Contact's Jid: {0}
fi: Yhteystiedon JID: {0}
