Smuxi - IRC client - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: The server has shut down
lt: Serveris sustabdytas

en: Another client logged in with the same resource, you have been disconnected
lt: Prisijungė kitas klientas su tuo pačiu ištekliu, jūs buvote atjungti

en: Authentication failed, either username does not exist or invalid password
lt: Tapatybės nustatymas nepavyko, tokio vartotojo vardo nėra arba neteisingas slaptažodis

en: If you want to create an account with the specified user and password, type /register now
lt: Jeigu norite susikurti paskyrą su nurodytu vartotojo vardu ir slaptažodžiu, dabar įveskite /register

en: This engine has native Facebook support, you should be using it instead of connecting to Facebook with XMPP
lt: Šis modulis turi savą Facebook palaikymą, jūs turėtumėte naudoti jį, vietoj jungimosi prie Facebook per XMPP

en: not connected
lt: neprisijungta

en: Could not find contact {0}
lt: Nepavyko rasti kontakto {0}

en: Contact {0} has {1} known resources
lt: Kontaktas {0} turi {1} žinomų išteklių

en: {0} is not a known resource
lt: {0} nėra žinomas išteklius

en: Contact's JID: {0}
lt: Kontakto JID: {0}

en: You have a mutual subscription with this contact
lt: Jūs esate priregistruoti su šiuo kontaktu vienas prie kito

en: You have no subscription with this contact and this contact is not subscribed to you
lt: Jūs nesate priregistruoti prie šio kontakto ir šis kontaktas nėra priregistruotas prie jūsų

en: You are subscribed to this contact, but the contact is not subscribed to you
lt: Jūs esate priregistruoti prie šio kontakto, tačiau šis kontaktas nėra priregistruotas prie jūsų

en: You are not subscribed to this contact, but the contact is subscribed to you
lt: Jūs nesate priregistruoti prie šio kontakto, tačiau kontaktas yra priregistruotas prie jūsų

en: Invalid contact command: {0}
lt: Neteisinga kontakto komanda: {0}

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: {0} Commands
lt: {0} Komandos

en: Advanced {0} Commands
lt: Išplėstinės {0} Komandos

en: Invalid port: {0}
lt: Neteisingas prievadas: {0}

en: Priority for Available is: {0}
lt: Prieinamumo Pirmenybė yra: {0}

en: Priority for Away is: {0}
lt: Atsitraukimo Pirmenybė yra: {0}

en: Invalid priority: {0} (valid priorities are between -128 and 127 inclusive)
lt: Neteisinga pirmenybė: {0} (teisingos pirmenybės yra tarp -128 ir 127 imtinai)

en: {0}{1} is available
lt: {0}{1} yra prieinamas

en: {0}{1} is away
lt: {0}{1} yra atsitraukęs

en: {0}{1} is extended away
lt: {0}{1} yra išplėstinai atsitraukęs

en: {0}{1} wishes not to be disturbed
lt: {0}{1} nenori būti trukdomas

en: {0}{1} wants to chat
lt: {0}{1} nori kalbėtis

en: {0}{1} is offline
lt: {0}{1} yra atsijungęs

en: Automatically allowed {0} to subscribe to you, since you are already asking to subscribe
lt: Automatiškai leista {0} prie jūsų prisiregistruoti, kadangi jūs jau prašote priregistravimo

en: {0}{1} wishes to subscribe to you
lt: {0}{1} nori užsisakyti jūsų prenumeratą

note: you can now see their presences
en: {0}{1} allowed you to subscribe
lt: {0}{1} leido jums prisiregistruoti

en: Automatically removed {0}'s subscription to your presences after losing the subscription to theirs
lt: Automatiškai pašalintas {0} priregistravimas prie jūsų būsenų, po to, kai jūs praradote priregistravimą prie šio vartotojo būsenų

note: you cannot (anymore?) see their presences
en: {0}{1} denied/removed your subscription
lt: {0}{1} atmetė/pašalino jūsų priregistravimą

note: you might still be able to see their presences
en: {0}{1} unsubscribed from you
lt: {0}{1} išsiregistravo iš jūsų

en: received a malformed error message: {0}
lt: gautas netaisyklingas klaidos pranešimas: {0}

en: {0}{1}'s server could not be found
lt: Nepavyko rasti {0}{1} serverio

en: {0}{1} is already using your requested resource
lt: {0}{1} jau naudoja jūsų užklaustą išteklių

en: There is currently no useful error message for {0}, {1}, {2}{3}
lt: Šiuo metu nėra naudingų {0}, {1}, {2}{3} klaidos pranešimų

en: You do not have permission to access {0}{1}
lt: Jūs neturite leidimo prieiti prie {0}{1}

en: {0} days
lt: {0} dienų

en: {0} hours
lt: {0} valandų

en: {0} minutes
lt: {0} minučių

en: {0} seconds
lt: {0} sekundžių

en:  since {0} ({1})
lt:  nuo {0} ({1})

en: An unknown groupchat error occurred: {0}
lt: Grupės pokalbyje įvyko nežinoma klaida: {0}

en: Server of groupchat "{0}" not found.
lt: Grupės pokalbio "{0}" serveris nerastas.

en: MUC service is not available for "{0}"
lt: MUC paslauga "{0}" yra neprieinama

en: You do not have permission to join "{0}"
lt: Jūs neturite leidimo prisijungti prie "{0}"

en: An unhandled groupchat error occurred: {0}
lt: Grupės pokalbyje įvyko neapdorota klaida: {0}

en: Received a presence update from {0}, but there's no corresponding chat window
lt: Gautas būsenos atnaujinimas iš {0}, tačiau nėra atitinkamo pokalbių lango

en: Received a groupchat message from {0} but there's no corresponding chat window: {1}
lt: Gautas grupės pokalbio pranešimas iš {0}, tačiau nėra atitinkamo pokalbių lango: {1}

en: You have been invited to {2} by {0} because {1}
lt:  {0} pakvietė jus į {2}, nes {1}

en: You have been invited to {1} by {0}
lt: {0} pakvietė jus į {1}

en: Accept invite (join room)
lt: Priimti pakvietimą (užeiti į kambarį)

en: Reconnecting to {0}
lt: Iš naujo jungiamasi prie {0}

en: Reconnecting to {0} in {1} seconds
lt: Iš naujo jungiamasi prie {0} po {1} sekundžių

en: Error: {0}
lt: Klaida: {0}

en: Authenticated
lt: Tapatybė patvirtinta

en: Using proxy: {0}:{1}
lt: Naudojamas įgaliotasis serveris: {0}:{1}
