Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: The server has shut down
nl: De server is uitgeschakeld

en: Another client logged in with the same resource, you have been disconnected
nl: Een andere cliënt heeft zich aangemeld met dezelfde bron, uw verbinding is verbroken

en: Authentication failed, either username does not exist or invalid password
nl: Authenticatie mislukt. Gebruikersnaam bestaat niet of wachtwoord is ongeldig

en: If you want to create an account with the specified user and password, type /register now
nl: Als u een account wilt aanmaken met de opgegeven gebruikersnaam en wachtwoord, typ dan nu ‘/register’

en: not connected
nl: niet verbonden

en: Could not find contact {0}
nl: Kon contact ‘{0}’ niet vinden.

en: Contact {0} has {1} known resources
nl: Contact {0} heeft {1} bekende bronnen

en: {0} is not a known resource
nl: {0} is een onbekende bron

en: Contact's JID: {0}
nl: JID van contact: {0}

en: You have a mutual subscription with this contact
nl: U heeft een wederzijds abonnement op dit contact

en: You have no subscription with this contact and this contact is not subscribed to you
nl: U heeft geen abonnement op dit contact en dit contact is niet op u geabonneerd

en: You are subscribed to this contact, but the contact is not subscribed to you
nl: U heeft een abonnement op dit contact, maar het contact is niet op u geabonneerd

en: You are not subscribed to this contact, but the contact is subscribed to you
nl: U heeft geen abonnement op dit contact, maar het contact is wel op u geabonneerd

en: Invalid contact command: {0}
nl: Ongeldige contactopdracht: {0}

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: {0} Commands
nl: {0}-opdrachten

en: Advanced {0} Commands
nl: Geavanceerde {0}-opdrachten

en: Invalid port: {0}
nl: Ongeldige poort: {0}

en: Priority for Available is: {0}
nl: Prioriteit voor Beschikbaar is: {0}

en: Priority for Away is: {0}
nl: Prioriteit voor Afwezig is: {0}

en: Invalid priority: {0} (valid priorities are between -128 and 127 inclusive)
nl: Ongeldige prioriteit: {0} (geldige prioriteiten zijn tussen -128 en 127 inclusief)

en: {0}{1} is available
nl: {0}{1} is beschikbaar

en: {0}{1} is away
nl: {0}{1} is afwezig

en: {0}{1} is extended away
nl: {0}{1} is voor langere tijd afwezig

en: {0}{1} wishes not to be disturbed
nl: {0}{1} wenst niet gestoord te worden

en: {0}{1} wants to chat
nl: {0}{1} wil praten

en: Automatically allowed {0} to subscribe to you, since you are already asking to subscribe
nl: {0} is automatisch toegestaan om op u te abonneren omdat u al een abonnementsverzoek had ingediend

en: {0}{1} wishes to subscribe to you
nl: {0}{1} wil zich op u abonneren

note: you can now see their presences
en: {0}{1} allowed you to subscribe
nl: {0}{1} heeft u toegestaan om te abonneren

en: Automatically removed {0}'s subscription to your presences after losing the subscription to theirs
nl: Abonnement van {0} op uw aanwezigheid automatisch verwijderd na verlies van abonnement op die van hun

note: you cannot (anymore?) see their presences
en: {0}{1} denied/removed your subscription
nl: {0}{1} heeft uw abonnement geweigerd/verwijderd

note: you might still be able to see their presences
en: {0}{1} unsubscribed from you
nl: {0}{1} is niet meer op u geabonneerd

en: received a malformed error message: {0}
nl: ontving een misvormde foutmelding: {0}

en: {0}{1}'s server could not be found
nl: Server van {0}{1} kon niet gevonden worden

en: {0}{1} is already using your requested resource
nl: {0}{1} gebruikt reeds uw verzochte bron

en: There is currently no useful error message for {0}, {1}, {2}{3}
nl: Er is momenteel geen bruikbare foutmelding voor {0}, {1}, {2}{3}

en: You do not have permission to access {0}{1}
nl: U heeft geen toestemming voor het benaderen van {0}{1}

en: {0} days
nl: {0} dagen

en: {0} hours
nl: {0} uur

en: {0} minutes
nl: {0} minuten

en: {0} seconds
nl: {0} seconden

en:  since {0} ({1})
nl:  sinds {0} ({1})

en: An unknown groupchat error occurred: {0}
nl: Er is een onbekende groepsgespreksfout opgetreden: {0}

en: Server of groupchat "{0}" not found.
nl: Server van groepsgesprek ‘{0}’ niet gevonden.

en: MUC service is not available for "{0}"
nl: MUC-dienst is niet beschikbaar voor ‘{0}’

en: You do not have permission to join "{0}"
nl: U heeft geen toestemming om deel te nemen aan ‘{0}’

en: An unhandled groupchat error occurred: {0}
nl: Er is een onverwerkte groepsgespreksfout opgetreden: {0}

en: Received a presence update from {0}, but there's no corresponding chat window
nl: Aanwezigheidsupdate van {0} ontvangen, maar er is geen overeenkomstig gespreksvenster

en: Received a groupchat message from {0} but there's no corresponding chat window: {1}
nl: Bericht in groepsgesprek ontvangen van {0}, maar er is geen overeenkomstig gespreksvenster: {1}

en: You have been invited to {2} by {0} because {1}
nl: U bent door {0} uitgenodigd in {2} vanwege {1}

en: You have been invited to {1} by {0}
nl: U bent door {0} uitgenodigd in {1}

en: Accept invite (join room)
nl: Uitnodiging aanvaarden (deelnemen aan groepsgesprek)

en: Reconnecting to {0}
nl: Opnieuw verbinden met {0}

en: Reconnecting to {0} in {1} seconds
nl: Opnieuw verbinden met {0} over {1} seconden

en: Error: {0}
nl: Fout: {0}

en: Authenticated
nl: Geauthenticeerd

en: Using proxy: {0}:{1}
nl: Gebruikmakend van proxy: {0}:{1}
