Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (58 entries)

en: The server has shut down
cs: Server byl vypnut

en: Another client logged in with the same resource, you have been disconnected
cs: Připojil se jiný klient se stejným zdrojem, vaše připojení bylo ukončeno

en: Authentication failed, either username does not exist or invalid password
cs: Ověření selhalo, buď neexistuje uživatelské jméno anebo je špatně heslo

en: If you want to create an account with the specified user and password, type /register now
cs: Jestli chcete vytvořit uživatelský účet s tímto jménem a heslem, zadejte /register

en: This engine has native Facebook support, you should be using it instead of connecting to Facebook with XMPP
cs: Tato výkonná část má vestavěnou podporu pro Facebook. Měli byste ji použít místo připojení k Facebooku přes XMPP.

en: not connected
cs: nepřipojen

en: Could not find contact {0}
cs: Nelze najít kontakt {0}

en: Contact {0} has {1} known resources
cs: Kontakt {0} má {1} známých zdrojů

en: {0} is not a known resource
cs: {0} není známý zdroj

en: Contact's JID: {0}
cs: JID kontaktu: {0}

en: You have a mutual subscription with this contact
cs: S tímto kontaktem jste navzájem odběratelé

en: You have no subscription with this contact and this contact is not subscribed to you
cs: Nejste odběratelem od tohoto kontaktu a tento kontakt není odběratelem od vás

en: You are subscribed to this contact, but the contact is not subscribed to you
cs: Jste odběratelem od tohoto kontaktu, ale tento kontakt není odběratelem od vás

en: You are not subscribed to this contact, but the contact is subscribed to you
cs: Nejste odběratelem od tohoto kontaktu, ale tento kontakt je odběratelem od vás

en: Invalid contact command: {0}
cs: Neplatný příkaz pro kontakt: {0}

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: {0} Commands
cs: Příkazy {0}

en: Advanced {0} Commands
cs: Pokročilé příkazy {0}

en: Invalid port: {0}
cs: Neplatný port: {0}

en: Priority for Available is: {0}
cs: Priorita pro „přítomen“ je: {0}

en: Priority for Away is: {0}
cs: Priorita pro „nepřítomen“ je: {0}

en: Invalid priority: {0} (valid priorities are between -128 and 127 inclusive)
cs: Neplatná priorita: {0} (platné priority jsou v rozmezí -128 až 127 včetně)

en: {0}{1} is available
cs: {0}{1} je přítomen

en: {0}{1} is away
cs: {0}{1} je pryč

en: {0}{1} is extended away
cs: {0}{1} je pryč delší dobu

en: {0}{1} wishes not to be disturbed
cs: {0}{1} nechce být vyrušen

en: {0}{1} wants to chat
cs: {0}{1} by rád pokecal

en: {0}{1} is offline
cs: {0}{1} je odpojen

en: Automatically allowed {0} to subscribe to you, since you are already asking to subscribe
cs: Uživatel {0} vám automaticky dovolil být odběratelem, protože jste o to již žádali

en: {0}{1} wishes to subscribe to you
cs: {0}{1} si přeje stát se vaším odběratelem

note: you can now see their presences
en: {0}{1} allowed you to subscribe
cs: {0}{1} vám dovolil být jeho odběratelem

en: Automatically removed {0}'s subscription to your presences after losing the subscription to theirs
cs: Uživatel {0} automaticky přestal být vaším odběratelem, protože vy jste přestali být jeho

note: you cannot (anymore?) see their presences
en: {0}{1} denied/removed your subscription
cs: {0}{1} vás odmítl/odstranil jako odběratele

note: you might still be able to see their presences
en: {0}{1} unsubscribed from you
cs: {0}{1} přestal být vaším odběratelem

en: received a malformed error message: {0}
cs: obdržena neplatná chybová zpráva: {0}

en: {0}{1}'s server could not be found
cs: Server uživatele {0}{1} nebyl nalezen

en: {0}{1} is already using your requested resource
cs: {0}{1} už používá vámi požadovaný zdroj

en: There is currently no useful error message for {0}, {1}, {2}{3}
cs: Zatím není k dispozici žádná užitečnou chybovou zprávu pro {0}, {1}, {2}{3}

en: You do not have permission to access {0}{1}
cs: Nemáte oprávnění k přístupu pro {0}{1}

en: {0} days
cs: {0} dnů

en: {0} hours
cs: {0} hodin

en: {0} minutes
cs: {0} minut

en: {0} seconds
cs: {0} vteřin

en:  since {0} ({1})
cs: od {0} ({1})

en: An unknown groupchat error occurred: {0}
cs: Nastala neznámá chyba skupinového pokecu: {0}

en: Server of groupchat "{0}" not found.
cs: Server skupinového pokecu „{0}“ nebyl nalezen.

en: MUC service is not available for "{0}"
cs: Služba víceuživatelských pokecu není na „{0}“ k dispozici

en: You do not have permission to join "{0}"
cs: Nemáte oprávnění připojit se k „{0}“

en: An unhandled groupchat error occurred: {0}
cs: Nastala neošetřená chyba skupinového pokecu: {0}

en: Received a presence update from {0}, but there's no corresponding chat window
cs: Od {0} byla obdržena aktualizace o přítomnosti, ale náležící oknu s pokecem, které neexistuje

en: Received a groupchat message from {0} but there's no corresponding chat window: {1}
cs: Od {0} byla obdržena zpráva ze skupinového pokecu, ale náležící oknu s pokecem, které neexistuje: {1}

en: You have been invited to {2} by {0} because {1}
cs: {0} vás zve do místnosti {2} protože {1}

en: You have been invited to {1} by {0}
cs: {0} vás zve do místnosti {1}

en: Accept invite (join room)
cs: Přijmout pozvánku (vstoupit do místnosti)

en: Reconnecting to {0}
cs: Opětovně se připojuje k serveru {0}

en: Reconnecting to {0} in {1} seconds
cs: Opětovné připojení k serveru {0} za {1} s

en: Error: {0}
cs: Chyba: {0}

en: Authenticated
cs: Ověřen

en: Using proxy: {0}:{1}
cs: Používá se proxy: {0}:{1}
