Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (56 entries)

en: No network connections
hr: Nema mrežnih povezivanja

en: Optimizing: {0}...
hr: Optimizacija: {0}...

en: Failed to optimize: {0}. Reason: {1}
hr: Neuspjela optimizacija: {0}. Razlog: {1}

en: Your chat history is no longer available because of an error but will be preserved from now on.
hr: Vaša povijest razgovora više nije dostupna zbog greške ali će biti očuvana od sada pa nadalje.

en: {0} is typing...
hr: {0} tipka...

en: {0} has stopped typing...
hr: {0} je prestao tipkati...

en: {0} is away
hr: {0} je odsutan

en: {0} is offline
hr: {0} nije na mreži

en: {0} is online
hr: {0} je dostupan

en: not connected
hr: nije povezano

en: Not connected to server
hr: Nema povezivanja s poslužiteljem

en: Not enough parameters for {0} command
hr: Nedovoljno parametara za {0} naredbu

en: Connected to {0}
hr: Povezan s {0}

en: Disconnected from {0}
hr: Prekinuto povezivanje s {0}

en: Automatically connecting to {0}...
hr: Automatsko povezivanje s {0}...

en: Automatic connect to {0} failed!
hr: Automatsko povezivanje s {0} nije uspjelo!

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
hr: Naredbe pogona

en: Connect failed!
hr: Povezivanje neuspjelo!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
hr: Prekidanje povezivanja neuspjelo - nemoguć pronalazak poslužitelja: {0}

en: Reconnect failed!
hr: Ponovno povezivanje neuspjelo!

en: Configuration reloaded
hr: Podešavanje ponovno učitano

en: Configuration saved
hr: Podešavanje spremljeno

en: Invalid key/value format.
hr: Nevaljani ključ/Format vrijednosti.

en: Invalid config key: '{0}'
hr: Nevaljani ključ podešavanja: '{0}'

en: Could not convert config value: '{0}' to type: {1}
hr: Nemoguća pretvorba vrijednosti podešavanja: '{0}' u vrstu: {1}

en: Invalid config remove key: '{0}'. Valid remove keys: MessagePatterns/{{ID}}.
hr: Nevaljano podešavanje uklanjanja ključeva: '{0}'. Valjani ključevi uklanjanja: UzorciPoruke/{{ID}}.

en: Message pattern with ID: '{0}' does not exist.
hr: Uzorak poruke s ID: '{0}' ne postoji.

en: Message pattern with ID: '{0}' removed.
hr: Uzorak poruke s ID: '{0}' je uklonjen.

en: Invalid parameter for config; use load, save, get or set.
hr: Nevaljani parametar za podešavanje; koristite load, save, get ili set.

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
hr: Nevaljani parametar za mrežu; koristite list, switch ili close

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Connected Networks
hr: Povezane mreže

en: Network
hr: Mreža

en: Protocol
hr: Protokol

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Port
hr: Ulaz

note: TRANSLATOR: no connected networks TRANSLATOR: no available networks
en: None
hr: Nedostupno

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Available Networks
hr: Dostupne mreže

en: Network close failed - could not find network: {0}
hr: Neuspjelo zatvaranje mreže - nemoguć pronalazak mreže: {0}

en: Network switch failed - could not find network: {0}
hr: Neuspjelo prebacivanje mreže - nemoguć pronalazak mreže: {0}

en: Not connected to any network
hr: Nema povezivanja s nijednom mrežom

en: Failed to write to chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
hr: Neuspjelo zapisivanje povijesti razgovora. Vaša povijest razgovora neće biti očuvana. Razlog: {0}

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
hr: Povezivanje neuspjelo.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
hr: Nema pronađenog upravitelja protokola za protokol: {0}

en: Welcome to Smuxi
hr: Dobrodošli u Smuxi

en: Type /help to get a list of available commands.
hr: Upišite /help za popis dostupnih naredbi.

en: After you have made a connection the list of available commands changes. Go to the newly opened connection tab and use the /help command again to see the extended command list.
hr: Nakon povezivanja popis dostupnih naredbi se mijenja. Odaberite novootvorenu karticu povezivanja i upotrijebite /help naredbu za prikaz potpunog popisa naredbi.

en: Username must not be empty.
hr: Korisničko ime ne smije biti prazno.

en: Password must not be empty.
hr: Lozinka ne smije biti prazna.

en: User "{0}" doesn't exist.
hr: Korisnik "{0}" ne postoji.

en: User "{0}" already exists.
hr: Korisnik "{0}" već postoji.

en: Network must not be empty.
hr: Mreža ne smije biti prazna.

en: Server hostname must not be empty.
hr: Naziv poslužitelja ne smije biti prazan.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
hr: Naziv poslužitelja sadrži nevaljane znakove (novi redak).

en: Server ID '{0}' already exists.
hr: ID poslužitelja '{0}' već postoji.

en: Failed to load chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
hr: Neuspjelo učitavanje povijesti razgovora. Vaša povijest razgovora neće biti očuvana. Razlog: {0}

en: Failed to open chat history for writing. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
hr: Neuspjelo otvaranje povijesti razgovora za zapisivanje. Vaša povijest razgovora neće biti očuvana. Razlog: {0}
